reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Annatryb jeżeli chodzi o odległość to mam daleko na Zdroje bi mieszkam na Bezrzeczu.
Safiya współczuje astmy u męża. Znam ten ból, moja dwójka dzieci ma astmę.
Dzag 82 a drugi synek mlodszy?

Ja dzisiaj mam trochę załatwienia spraw, najgorszy ZUS, grrr.

Życzę miłego dzionka, u nas niestety śnieg z deszczem :(
 
Dzień dobry,
Ale dzisiaj wiało w nocy, zreszta nadal wieje.
Ale juz Pt, weekendu początek, a to juz prawie jak nowy tydzień :) kolejny tydzień :)

@kemyt witamy :)

U mnie po wczorajszej wizycie kolejne potwierdzenie ze siusiorek. Ogólnie wszystko ok, mam odstawić luteinę. Wyniki badan w normach. Kolejna wizyta za 4 tyg.

@marii19 ja miałam wizytować z Tobą :) ale byłam pewna ze 24 to czwartek :) bo ja zawsze w czwartki mam wiZyty. Wiec trzymam kciuki za same dobre info i Usg !:)

Do dziewczyn z Warszawy i okolic a myślałyscie o szpitalu na Starynkiewicza? Tam pracuje tez Mamaginekolog. Mam stamtąd lekarza i mimo iż chciałam bardzo na Żelazna to zastanawiam sie czy pchać sie tam, czy nie odeślą bo tam zawsze noc dzień tłumy na IP.

Wogole zauważyłam ze dużo Tymkow jakoś ostatnio wkoło tutaj :) Hm a myslalam ze to takie ładne mało znane oblegane imię :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hey,
O Starynkiewiczu słyszałam dobre opinie-szpital kliniczny wum, tylko warunki słabe, bo sala z łazienka tylko dla cięższych przypadków.
Słyszałyście cis o szpitalu Bielańskim? Moja ginekolog jest stamtąd. Wogole nie wiem gdzie będę rodzic jeszcze.
 
A mnie dziś naciągało na wymioty ale udało się bez rzygania.
Tak samo miałam z Emilką.Jak córce dałam te imię to to było rzadkie inię a teraz w PL pełno Emilek.W Szkocji to rzadkie imię bo moja córa to sumie Emily a to angielskie imię więc rzadkie podobnie jak Victoria też nie częste.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, że nie tylko ja miałam ciężka noc. A dziś ból głowy i wróciły mdłości.. :/ i jak na złość dziś mam kilka rzeczy do załatwienia w urzędach i jak patrzę przez okno na tą pogodę to się załamuje:( jedyny miły akcent to urodziny męża i pyszny czekoladowy tort z wiśnia czekający w lodówce [emoji7]

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Annatryb jeżeli chodzi o odległość to mam daleko na Zdroje bi mieszkam na Bezrzeczu.
Safiya współczuje astmy u męża. Znam ten ból, moja dwójka dzieci ma astmę.
Dzag 82 a drugi synek mlodszy?

Ja dzisiaj mam trochę załatwienia spraw, najgorszy ZUS, grrr.

Życzę miłego dzionka, u nas niestety śnieg z deszczem :(
O to niedaleko siebie mieszkamy :) w każdym razie jakoś tak za daleko mi na prawobrzeże :)
Dobra przeżyłam, ale najgorsze było pierwsze 10 min teraz czekam na wyniki i lecę zjeść coś porządnego :)
 
Och ja nie mam dostępu do takich gazetek.Choć w sumie jako mama potrójna większość tematów już przerobiona.
MamaT dziewczynki moje przed wyjściem do szkoły też taki bałagan zrobiły u siebie.Wątpię że mam wenę na sprzątanie tego.
Truskaweczka to trzymam kciuki by gładko poszło.Wiem jak to się załatwia rzeczy z małymi dziećmi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miłego piątku
U nas też pogoda nie rozpieszcza,wieje pada śnieg i najgorsze że jest ciemno jak w d..pie
Nic się nie chce, dosłownie na szczęście wczoraj trochę po robiłam to dziś bez szaleństw
Któraś ostatnio mi smaka na pieczarkową zrobiła i obczajcie,o 23-ej robiłam :D jeden plus, że mam gotowy obiadek :p

Witam ja dziś od rana sprzątam matko ja kiedyś coś zrobię tym moim dzieciom u nich w pokoju zawału można dostać ale zaraz jeszcze tylko odkurzanie podłogi i leżę i pachne .

Mam tak samo z moją brygadą, kiedyś ich uduszę tym bardziej, że moje chłopaki już nie maluszki

Ja też się nie wyspałam.Całą noc się kręciłam.Chyba z nerwów....jeszcze te nieszczęście Adeline plus katastroficzny film przed snem.Masakra marzę o kawie.Dziś dzień wypłaty.Shopping wskazany za ten cały stres.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Będzie dobrze, choć wiem że łatwo się mówi ale wierzę, że to tylko ta mikrodelacja ? wiesz o czym myślę :wink:
Idź się odchamić :happy:
ja też tylko czekam, aż mąż przyjedzie i wybywam :laugh2:
 
reklama
Ag.ta mąż dziś ma urodziny?Mój w niedzielę...41 już.
Anntryb oby wyniki nie były najgorsze.
Mam nadzieję że będę mogła dziś tu wpaść z dobrymi wieściami.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry