reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ojej jaki słodki wilczek, ale chyba coś mu się nie podoba przebranie ;)
Marii 19 pisz pisz jak tam po wizycie? Po pewnie już po
GuaRaNa ja też miałam tak z lekarzem, w styczniu w 8 tyg jak byliśmy był taki dziwny, nie miał czasu, pozwolił mi zadać tylko 2 pytania i taki jakiś niecierpliwy był, i jakby nie wiedziała, że to bardzo dobry specjalista i jakie opinie ma to chyba bym zmieniła, ale dobrze że się wstrzymalam bo po ostatniej wizycie jestem bardzo zadowolona, wszystko opisał, pokazał także wiesz, może naprawdę miał gorszy dzień, warto dać szansę :)
A my wczoraj tak siedzieliśmy i rozkminialismy nad tym imieniem i jeszcze chyba pomyślimy nad tym Maksem :) Mężu poczytal opus imienia (cały tata - łobuz w dzieciństwie) odpowiedziałam co Wy pisałyscie i zaczął szukać innego haha a mi to na rękę bo id początku nie byłam przekonana do Maksa, także zobaczymy:)

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Dzięki dziewczyny. Na szczęście kolejna wizyta za 3 tygodnie nie za 4. Dobrze że jesteście, u nas bal karnawałowy w poniedziałek i muszę strój odgrzebać.
Dzisiaj młoda ma gościa więc zażyczyly sobie panny naleśniki. Mam nadzieję że przeżyję zapach smażenia. Idę ogarnąć trochę bo jak zwykle sztrykowałam na serialach [emoji23]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag oj czuję się podobnie młoda duchem a w metryce 38 u męża 41...
szok.
Mi się też zdaje że szyjka się skraca przeważnie bezboleśnie.Ag.ta zapytaj lekarza o długość szyjki na następnej wizycie a póki cosię tyn nie przejmuj.
O jejciu Witkowi nie spodobało się chyba przebranie.
Wiktoriaa pewne takie maleńkie dzieciaczki się bały bo moje panny w wieku 3 lub 4 lat miały już fun...do żłobka nie chodziły to wcześniej nie było okazji do przebieranek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie zawsze mówił, że szyjka długa, twarda i zamknięta. Wizyta 07.03 to dopytam ;) niby wiem, że każdy inny i ma inne objawy ale jakoś tak mam strefa;) w ogóle ostatnio mi w sumie w ciągu 2-3 dni bardzo brzuch podrosl więc też może dlatego ;) a Wilczek cudny pomimo, że trochę niezadowolony ;)) i mała Wróżka też przeurocza. Takie dzieciaki słodko wyglądają nawet jak się zloszcza;-)@Guarana też bym obstawiala gorszy dzień. Ale jeśli następna wizyta też by tak wyglądała to chyba bym zmieniła;-) @witaj kemyt bo jeszcze nie zdążyłam się przywitać [emoji16] a ja idę w końcu ogarnąć obiad ale najpierw muszę zebrać zapas makaronu który wczoraj zrobiłam i suszy się w kuchni na blat ach.. ;-)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
emikaa pisze:
@dzag82 Wow świetny pomysł z tym strojem na bluzie ! :) wilczek płacze a i tak słodziak :)
Z internetu ściągnięty :-p Na początku synowi sama robiłam stroje. Nie lubię takich marketowych, na jedno kopyto. Niestety, syn już chce być goownianym Supermanem i tego nie przeskoczę :-p
Witkowi zdjęcia w domu robiłam, w żłobku też tylko na chwilę dał sobie tą bluzę założyć :-p
A tak wyglądał w niej Tymek. Co ciekawe on tu ma 2,5 roku!!! A na Witka już jest dobra ta bluza...:
IMG_7214.JPG


Hahahhaa, Anula2206, aleś męża nastraszyła tym Maksem :rofl2: No to ciekawe jakie następne będzie.

xmonax, o fu! Zima precz. Znajoma z wielkopolski mi powiedziała, że jeże u jej rodziców w ogródku się obudziły, a to ponoć znak, że zima już nie wróci! :blink: Ja pierwsze słyszę coś takiego, ale trzymam ją za słowo :laugh2:

Dobra, biorę się za robotę. Chyba tylko makaron w sosie śmietanowo-pieczarkowym zrobię. Znowu... Zupy dzisiaj nie będzie. No dosłownie nie mam weny i nic mi się nie chce.
 

Załączniki

  • IMG_7214.JPG
    IMG_7214.JPG
    48,2 KB · Wyświetleń: 246
@--Aga-- spokojnej podróży :)

@dzag82 ja też się tak czułam jak pojechałam ze zwolnieniem i oprożniałam swoje szafki i zbierałam rzeczy to normalnie jakbym miała więcej nie wrócić, smutno mi było bo jednak lubię tą moją pracę ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Słodziaki w tych przebraniach. Ja się nigdy nie zabierałam za to. Pewnie dziewczynkę też łatwiej przebrać. Moja chce być znowu Elsą i ok.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry