reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kemyt, witaj :blink: Mamy ten sam termin i 4,5-letniego syna Tymka :blink:

Truskaweczka, no to nasze dzieci się dzisiaj zgadały. Witek też się obudził o 5:30. Ale o dziwo to nie on nas obudził, tylko okropna wichura tuż po 5:00.
Tyle, że ja mam dzieciaki już z głowy od 8:00 :laugh2:

Emikaa pisze:
Wogole zauważyłam ze dużo Tymkow jakoś ostatnio wkoło tutaj :) Hm a myslalam ze to takie ładne mało znane oblegane imię
Ja tez tak kiedyś myślałam...:dry: A jak tylko się mój Tymon urodził, to wszędzie, w sklepie, na ulicy, w przedszkolu... wszędzie Tymki - czy to Tymony czy Tymoteusze. A miało być tak niepopularnie i pięknie ;-) ;) Zostało pięknie :laugh2:

Anntryb, trzymaj się na tym obciążeniu :tak:

marii19", powodzenia na wizycie :blink:

Boże, jak u nas wieje... Nawet tv nie można pooglądać, bo się sygnał traci. W okolicy wszędzie pełno gałęzi i gałązek. Masakra. Mam wytłumaczenie mojego bólu głowy od wczorajszego wieczora. Czemu mnie wiecznie przed wiatrami i w trakcie łeb pęka... Lecę szybko do pracy zwolnienie zawieźć i oddać laptopa i telefon służbowy. Normalnie czuję się jakbym była zwolniona :-( :(
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki[emoji2] przede mną dzisiaj dzień leniuszka mąż nie wraca z pracy będzie dopiero jutro więc nic nie muszę robić obiad mam z wczoraj także siedze dzisiaj sama abza pogoda jest jaka jest to chyba spędzę ten dzień z książką i jakimś serialem [emoji2]
Życzę samych dobrych wieści wizytującycm dzisiaj
 
Kupiłam sobie te marcowe wydanie M jak mama i kurczę na prawdę jest co czytać! Gazetka kosztuje 3,99 zł więc na prawdę warto, lećcie do sklepów! ;P
W końcu wyłączyli ogrzewanie w pociągu i można oddychać.. Jeszcze 1,5 h. Wytrzymam! :)

 
Witam ja dziś od rana sprzątam matko ja kiedyś coś zrobię tym moim dzieciom u nich w pokoju zawału można dostać ale zaraz jeszcze tylko odkurzanie podłogi i leżę i pachne .
 
@dzag82 zazdroszczę. U mnie chwila wytchnienia będzie jak Dawid pójdzie ma drzemkę ale to jeszcze tyle godzin :/
My dzisiaj idziemy do notariusza. Mam nadzieję, że szybko pójdzie bo musimy iść z synkiem bo nie mamy go z kim zostawić. A ten szaleniec nie usiedzi długo w jednym miejscu więc liczę na wyrozumiałość notariusza
 
Ja też się nie wyspałam.Całą noc się kręciłam.Chyba z nerwów....jeszcze te nieszczęście Adeline plus katastroficzny film przed snem.Masakra marzę o kawie.Dziś dzień wypłaty.Shopping wskazany za ten cały stres.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej.
U mnie taka wichura w nocy była że prądu nie było. Rano młoda zęby przy świecach myła. Kaloryfery już letnie były. Na szczęście szybko naprawili. Oczywiście czujnik czadu jak nie ma prądu też wyje. To ustrojstwo obudzi nawet umarłego, więc nocka średnia.
@kotomiś rozwalił mnie tekst że twoja koleżanka poleca żeby rodzić w tygodniu ;) tak jakby się dało zaplanować. Swoją drogą niby stolica a niezłe jaja macie z tymi szpitalami.
@kemyt witaj :)
@anntryb dasz radę! Mnie też czeka to świństwo za niedługo.
@marii19 powodzenia! Piszę z opóźnieniem wiec już pewnie po wizycie.
@Truskaweczka2017 powodzenia u notariusza, może weź małemu jakieś zabawki. Chociaż pewnie wszystko inne go będzie interesowało.
@luska1979 trzymam kciuki za Twoje wyniki.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry