reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
JustaWM pisze:
Teraz moje cc będzie planowane więc pojawię się wyspana (akurat), przygotowana, umalowana. Oczywiście z tatusiem.
Ooooooo, to to to!!! Przed planowaną cesarką spokojnie zrobię sobie hennę, fryzurę, ogolę się na spokojnie, co by wyglądać jakoś w tym szpitalu. Stara rura ze mnie, pewnie same młode zgrabne dziewczyny będą wokół, muszę jakoś nadrobić :-p

Super, miałam z dzieckiem na spacer iść, zakupy zrobić po drodze... Śpi od dwóch godzin, a w tym czasie się rozlało i rozwiało...:dry:
 
reklama
My też mieliśmy iść na spacer a zaczęło lać :/ no nic dzisiaj siedzimy w domu
Ja to ze skurczami co 6 minut brałam prysznic w domu i się goliłam, żeby jakoś wyglądać na porodówce :p w ogóle nie wiem skąd u mnie było wtedy tyle spokoju, do szpitala ruszyliśmy dopiero jak skurcze były co 4 minuty :p
 
A oto mój kocur marnotrawny odkąd wrócił z wycieczki to tylko zjadł i teraz śpi nic go nie rusza [emoji2]
1487762196-aaaaaa.jpeg


Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
Na dziewczynach był to odpoczywa :):)
 
@martaem95 witam pierwszą mamusię bliźniąt u Nas[emoji16] a się jakiś czas temu zdziwiłam że tyle nas tu a żadnych bliźniąt[emoji2]

Co do bliźniąt dwujajowych to ostatnio czytałam gdzieś że na podstawie usg nie da się w 100% potwierdzić dwujajowości...i że tak naprawdę nieraz te bliźnięta które "podobno" miały być dwujajowe rodzą się bardzo podobne tej damej płci i tylko przez badanir genetyczne można wykazac czy są jedno czy dwujajow. Mamy w żłobku dziewczynki których mama twierdzi że są dwujajowe bo tak w ciąży im lekarz powiedział, ale one są niemal identyczne!!! Więc podejrzewam że u nich jednak ciążą była jednojajowa tylko dwuowodniowa dwukosmowkowa... ale mało to w sumie istotne[emoji16]

Życzę spokojnej ciąży i tak troszeczkę pocichutki zazroszczę, bo w sumie to chciałabym mieć kiedyś bliźniaki[emoji2]
 
Buuu ale ulewa, a rano taki jaśniutki dzień sie zapowiadał...

I jeszcze nie wiem czy przez te wiatry czy co, ale prądu brak.
Ani nie ugotuje, ani prania nie wstawię...jeszcze głowa mi napierdziela. Chce juz jutro :)

Na dodatek ciagle mam stresa o zęba młodego:)
Bo wczoraj tak skakał tak fikał ze zamiast na poduszce wylądował na ziemi buzia, i oczywiście warga rozwalona, krew itp ale to nic, najgorsze ze rusza mu sie jedynka !:(:( chciałam jechać do dentysty skonsultować ale co oni zrobią...ten ząb sie trzyma wiec mam nadzieje ze sie utwardzi jakoś bo chyba do stałych zębów jeszcze kawałek a jak wypadnie mleczak za wcześnie to dłużej sie czeka na stałego:/ tak czytałam .ehhh no chyba ze daliby taki stabilizatorek jakiś, nie wiem. Poszedł do przedszkola, kazałam mu nie gryźć twardych rzeczy :) ale nie wiem czy sie nie Zapomni i razem z jabłkiem nie wyjdzie ząb.


@safiya No w końcu sie doczekałas:) super! Kolejny siusior :) gratulacje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia to dobrze że szyjka Ci się wygaja po takich porodach.Emi była w takim ułożeniu ale ją wyciągali za pomocą vacuum więc pewnie dlatego moja szyjka ocalała cała.
Właśnie dziewczyny co się dzieje...jak jakaś dziewczyna Was drażni na forum to omijajcie jej posty.Nie dajmy się zwariować.Nie da się każdego lubić i z każdym zgadzać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 dziekuję za pamieć i współczuję tej szyjki... ja po porodzie to od poczatku czułam że mam niżej niż przed ciążą macicę...
A powiedz mi próbujesz cwiczycr mięśnie kegla, ja jak sobie przypomnę to ćwiczę gorzej że u mnie jest problem z systematycznością, a to klucz do sukcesu w tych ćwiczeniach[emoji53]
 
Kolejna mamcia! Cześć @Anula2206 u gratulację synka ;)
@dzag82 Już prawie mąż przekonany do Tymka. Jeszcze nad nim popracuję :D
@kotomiś na 100% potwierdzenie to jeszcze muszę poczekać, wyprawkę zacznę zbierać po połówkowym badaniu :)

Ej, a ćwiczycie jakoś mięśnie kegla? To bezpieczne/pomocne?

 
reklama
Do góry