reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Aga, ja tez mojego tak musiałam "urabiać" do Tymona :blink: Jak nadajecie drugie imię, to daj mu za to drugie wybrać. Mój był szczęśliwy, że drugie będzie po tatusiu :laugh2:

Matkooooo.... siedzę od rana, szukam na Allegro torby jakiejś. Nic nie mogę znaleźć co bym chciała :-( :( Potrzebuję coś dużego, jakiś taki worek, w kształcie nerki, coś na ramię, co pomieści i mnie i moje dzieci i zakupy :laugh2:Jakiś taki styl boho czy coś, nie z naturalnej skóry, bo mnie nie stać :laugh2:... Chyba mam za dużo wymagań, bo nic nie mogę znaleźć... Cały dzień mi minie przed ekranem komputera...:realmad:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję wszystkim :) ja od samego początku czułam, że to chłopak :) chociaż rodzinka męża się nastawiala na dziewczynkę, bo w ich rodzinie to już 5 chłopak :)

Szkoda, że niektóre z dziewczyn chcą odejść, jak tak sobie czytałam Was tu wcześniej to naprawdę super atmosfera mimo tak dużej ilości zdań ale to jest w tym fajne :) byłam kiedyś na forum ślubnym tam to się działo dopiero... [emoji33] może po prostu mychaa potrzebujesz chwilę oddechu a po kilku dniach lub trochę dłużej zatesknisz za forum [emoji5]

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Nie fajne żarty z rana... @myycha nawet się nie waż... Wystarczy, ze Mahoniowa tak straszy...

@--Aga-- @safiya gratulacje!!! Wiecie już i strasznie wam zazdroszczę. Chciałabym by te moje 75% zamienilo się w 100. Bo choć jeden lekarz cos niby tam dojrzał to inni nic nie widzieli i w glowie mam a moze jednak to córcia. Jednak fajnie by było zwracać sie do brzuszka już po imieniu.

Od kilku dni mnie pobolewa a od wczoraj coraz czesciej. Jakies 2-3 cm na lewo i nizej niż pępek takie dziwne klocia zwlaszcza jak siadam lub wstaje z leżenia, jak przekrecam sie na bok lub brzuch. To nie jest ciągły ból ale taki zaskakujacy. Czy któraś też tak miała lub miewa? Wiem, że to nie u dziecka no bo malucb jest niżej... Czy mam się martwić? Wizyta dopiero 28go...

Lece na śniadanie i kciuki za wizyty i dalsze wieści.
Mam to samo, tez od 2 dni mnie tak kluje. To chyba powiekszajaca sie macica reaguje tak na nagly ruch..przynajmniej tak pisza w necie i na aplikacji o moim aktualnym tygodniu ciazy takie info tez wyskoczylo.. [emoji4]
 
Mnie też tak czasem pokłuwa raz z prawej raz z lewej, w pachwinie, i jak siadam również, wczoraj lekarz powiedział że całkiem to normalne macica się rozciąga i dzidzia rozpycha :)

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Kotomiś dopytaj lekarza może tojakiś narząd wew.Cię boli.
Guarana to w sumie urodziłaś o czasie...teraz też pewnie dotrwasz do tego czasu.Pewnie to tylko taki urok Twojej szyjki.
Moja Wiki też tak gada do brzusia i przytula się ale kopniaczków jeszcze nie czuje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ej, a ćwiczycie jakoś mięśnie kegla? To bezpieczne/pomocne?


Ja cwicze, chociaz moj facet sie smieje ze juz mam tak mocne ze jak zacisne to moze "COS" urwac [emoji2] [emoji2] [emoji2] mam zamiar kupic chyba jeszcze kulki gejszy do cwiczen.. Chcialabym byc jak najlepiej przygotowana do porodu i oby jak najmniej spustoszenia zrobil tam na dole [emoji14]
 
reklama
Do góry