reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Nie fajne żarty z rana... @myycha nawet się nie waż... Wystarczy, ze Mahoniowa tak straszy...

@--Aga-- @safiya gratulacje!!! Wiecie już i strasznie wam zazdroszczę. Chciałabym by te moje 75% zamienilo się w 100. Bo choć jeden lekarz cos niby tam dojrzał to inni nic nie widzieli i w glowie mam a moze jednak to córcia. Jednak fajnie by było zwracać sie do brzuszka już po imieniu.

Od kilku dni mnie pobolewa a od wczoraj coraz czesciej. Jakies 2-3 cm na lewo i nizej niż pępek takie dziwne klocia zwlaszcza jak siadam lub wstaje z leżenia, jak przekrecam sie na bok lub brzuch. To nie jest ciągły ból ale taki zaskakujacy. Czy któraś też tak miała lub miewa? Wiem, że to nie u dziecka no bo malucb jest niżej... Czy mam się martwić? Wizyta dopiero 28go...

Lece na śniadanie i kciuki za wizyty i dalsze wieści.
 
reklama
Cześć wam :)
@xmonax super że kot marnotrawny powrócił!
@--Aga-- gratuluję syneczka!
@safiya aaaaa!!!! gratulacje!
Witaj @Anula2206 gratuluję synka!
@luska1979 urodziłam dokładnie 38 tyg i 3 dni, więc teoretycznie ciąża donoszona, kilka dni przed porodem byłam na wizycie to już mówiły że mam na siebie uważać, one na usg widziały tą szyjkę na bank już rozwarcie było.
@klusek ja mam wrażenie że mi te cycki odpadną...niestety niektóre z nas czeka nocne moczenie;)
@myycha a co to za maniany:oo: weź nie żartuj sobie...
@dzag82 w cc podoba mi się tylko jedno - jak jest planowane:tak:. Ta pewność, że danego dnia już maleństwo będzie z wami. A wizja sn w 42 tygodniu jakoś mało zachęcająca potrafi być..to czekanie czy lekarze w końcu przyjmą do szpitala i w końcu wywołają...psycha zryta:no2:Jak wiesz że nie masz innego wyjścia to ciesz się bo będziesz wiedziała KIEDY, nie będziemy tu toczyć dyskusji o zaletach/wadach sn i cc bo bez sensu.

Ja też wstałam dzisiaj mega połamana, chyba sobie sama tą poduchę zamówię i nie będę czekać do urodzin. Najbardziej rozwala mnie własnie zalecenie spania na lewym boku, gdzie ja całe życie na plecach i na prawym właśnie - i stąd taka obolała jestem. Lewy bok to nie moja bajka, może z poduchą będzie lepiej:unsure:.

Na początku też tak miałam że rozmyślałam czy tam może siusiak jakiś nie urośnie, ale przez ten miesiąc przyzwyczailiśmy się do naszej Madzi:biggrin2: nawet mąż do imienia.I ciuszki mam różowe...ale by były jaja:rofl:. Moja córcia wczoraj poczuła kopniaczka, tak jej się przynajmniej zdawało. Ale się cieszyła, aż mi się oczko szkliło. Ma takie małe ciepłe rączki i dzidzia przed nią nie ucieka. w ogóle ma jakąś palmę - gada do brzucha i przytula się więcej niż mąż. Może dziecku łatwiej to sobie wszystko wyobrazić niż staremu koniowi:-D
 
Myycha, a jakbyś dała trochę na luz, niektóre informacje przesiewała przez gęste sito? Dla mnie też to forum to ewenement :rolleyes2:, ale lubię wszystkie Dziewczyny, które się tu spotkały i każdej by mi brakowało. Ciebie bardzo. Jesteś super mamą, z doświadczeniem, chyba na podobnych falach nadajemy...
Być może to kilkuletnie przebywanie na forach różnych, niektóre komentarze mnie już nie ruszają. O kafelkach napisałam ja :laugh2: Jako żart. Taki normalny, zwyczajny żart. A znowu piramida z tego wyszła. A to dlatego, że tak jak piszesz - trzeba by tu sto razy się zastanowić co przejdzie wśród grona jurorów, a co nie. Olej. Masz być prawdziwą sobą. Każda z nas ma być. Wtedy forumowanie ma sens, a nie jest gronem osób poprawnych politycznie.
Zostań. I olewaj trochę ;-) ;) Każda z nas musi, każda jest inna, z innego środowiska, z innym światopoglądem, z innymi doświadczeniami. Inaczej byśmy się zagryzły :laugh2:

....a mówię to ja, osoba, po której najwięcej się tu krzyczy, że wyraża swoje zdanie :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja już po wizycie.
W sumie jest ok bo szyjka macicy bardzo długa i zamknięta i nic się nie dzieje.To raczej wina słabej muskulatury i dlatego macica jest trochę opadnięta.A ja o tym dobrze wiem bo po moim drugim porodzie sn czuję się o wiele luźniejsza tam
..nawet seks przez to jest inny już,czasem miewam problemy z trzymaniem moczu zwłaszcza jak kichłam czy kaszlałam.Ale jakoś to olewałam i nawet nie ćwiczyłam mięśni.I teraz mam za swoje.Narazie jest ok ale po 20 tc mam mieć kolejną konsultację i wtedy mogą mi założyć pessar jeśli macica pod wpływem ciężaru nadal będzie opadać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
GuaRaNa pisze:
@dzag82 w cc podoba mi się tylko jedno - jak jest planowane:tak:. Ta pewność, że danego dnia już maleństwo będzie z wami. A wizja sn w 42 tygodniu jakoś mało zachęcająca potrafi być..to czekanie czy lekarze w końcu przyjmą do szpitala i w końcu wywołają...psycha zryta:no2:Jak wiesz że nie masz innego wyjścia to ciesz się bo będziesz wiedziała KIEDY, nie będziemy tu toczyć dyskusji o zaletach/wadach sn i cc bo bez sensu.
O, tu masz rację :tak: Taki plus to ja już przed poprzednim porodem znalazłam. Jeszcze o ile przy pierwszej cc to bez różnicy, tak przy kolejnej - kiedy ma się już dziecko czy dzieci w domu - to taka data cięcia to nieoceniona informacja. Wszystko poukładane i ogarnięte, mąż urlop, a dzieci opieka :blink:
 
@myycha no proszę Cię co ty wygadujesz, przecież nie raz były tu sprzeczki ale to tylko dlatego, że każda z nas jest inna :) Każda z nas ma tez prawo pisać tu o tym co jej w duszy gra :) Nie wyłamuj się :)
@safiya to już na 100% chłopak ? :p
Gratuluję wszystkich nowo poznanych chłopaczków :)
 
Luska, to lepiej po ciąży koniecznie o to zadbaj. Jeśli będzie trzeba - to chirurgicznie. Moja ciocia w tamtym roku przeszła zabieg. Kilka lat olewała sprawę, a wszystko jej dosłownie wypadało, palcem sobie wkładała do środka. Ale bała się iść do lekarza. W końcu ją moja mama wygoniła, jej synową do tego zaprzęgła. I jest ok. Żeby Ci się z latami nie pogłębiało i nie doszło do takiego stanu jak u mojej cioci.
 
Kurektyna współczuję tego bólu kręgosłupa.Wpadaj do nas częściej nawet bez nadrabiania forum.
Safiya gratuluję chłopczyka.
Truskaweczka dziś masz wizytę?
Wiktoriaa powodzenia na wizycie...szkoda że bez usg.
U nas dziś słonecznie...ale sumie zimno.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anula2206 witam.Gratuluję chłopczyka.
Klusek zdrowiej.
Ja w obydwóch ciążach nie miałam przecieków mleka aż do porodu.
Mychaa co się dzieje???

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry