reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja cwicze, chociaz moj facet sie smieje ze juz mam tak mocne ze jak zacisne to moze "COS" urwac [emoji2] [emoji2] [emoji2] mam zamiar kupic chyba jeszcze kulki gejszy do cwiczen.. Chcialabym byc jak najlepiej przygotowana do porodu i oby jak najmniej spustoszenia zrobil tam na dole [emoji14]


Mięśnie kegla zalecane przed jak i po porodzie tyle ze ta regularność... !:):)
Na forum z młodym w 2011 r była dziewczyna która miała tez jakiś balonik:) i pompowała go co jakiś czas, on chyba w zależności od wieku ciąży miał mieć inny rozmiar :) super niby wynalazek, ona ćwiczyła, przygotowywała sie mega, dzięki temu była pewna ze uniknie nacięcia a tu dup miała cięcie tylko ze cc bo tak sie poród potoczył...
Ale zawsze warto :) tyle ze pompować balonik yyyy ja bym sie bała osobiście ;):):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja cwicze, chociaz moj facet sie smieje ze juz mam tak mocne ze jak zacisne to moze "COS" urwac [emoji2] [emoji2] [emoji2] mam zamiar kupic chyba jeszcze kulki gejszy do cwiczen.. Chcialabym byc jak najlepiej przygotowana do porodu i oby jak najmniej spustoszenia zrobil tam na dole [emoji14]
Haha mam to samo[emoji1] jak powiedziałam mojemu, że będę jeszcze mocniej ćwiczyć to powiedział może lepiej nie, już wystarczająco wycwiczone [emoji12]

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Dzag82 ja się z Tobą całkowicie zgadzam.Każda z nas jest inna...i tak ma zostać bo co z forum gdzie każda przytakuje drugiej nawet jak myśli inaczej.
Tak lepiej wiedzieć kiedy poród nastąpi...zwłaszcza przy drugim dzieckui kolejnym.Sn nie da się zaplanować i żyje się kilka tygodni na walizkach.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag82 napewno już po ciąży zadbam o to bo to tak ostatnie moje dziecko.Więc niech zrobią co chcą byle było dobrze.No i w końcu cytologię też muszę zrobić bo od kilku lat unikam jej ognia.Ciągle coś ważniejszego wypadało...logopeda Wiki,hipoterapia Emi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I nas też leje.
Poszłam z psem do lasu ale i tak przemoklam.Trochę się przewietrzylam, dziś chyba niskie ciśnienie bo mam zawroty głowy.
Podszykowalam obiad. Dla dzieci mam pierogi.Potem muszę trochę zakupy ogarnąć.
A teraz będę lezakować
 
Dzag82 napewno już po ciąży zadbam o to bo to tak ostatnie moje dziecko.Więc niech zrobią co chcą byle było dobrze.No i w końcu cytologię też muszę zrobić bo od kilku lat unikam jej ognia.Ciągle coś ważniejszego wypadało...logopeda Wiki,hipoterapia Emi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No mamusia!!Koniecznie musisz się poprawić! !Twoje zdrowie to podstawa żebyś mogła ogarnąć swoje skarby
 
atfk, oj dzisiaj baaardzo niskie ciśnienie. Mnie strasznie głowa boli tylko jak się ciśnienie zmienia, jak leci na łeb na szyję, jak wiatrzysko wieje z tego powodu. Ale potem to niech sobie będzie jakie chce, nie rusza mnie :-p.
Luska, w Polsce cytologia jest zalecana raz w roku, z taką częstotliwością można za free na NFZ robić, a obowiązkowo w ciąży to jedno z pierwszych badań.
 
Guarana najgorsze jest takie nakręcanie się...ja dlatego w drugiej ciąży już nie świrowałam i nie wywoływałam dzidzi z brzucha na siłę skoro po raz pierwszy urodziłam w 42 tc. i nic nie przyspieszyło porodu.Czekałam spokojnie na termin wywołania.
JustynaWM ja właśnie na 2 porody tak jechałam umalowana i szczęśliwa bez żadnych skurczy.
Xmonax mam identycznego kotka a dokładnie moja mama ma.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry