reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam poniedziałkowo! :)
Mam dziś wizytę u endokrynologa i odbiór badani (gkukoza, krew, mocz itp.), oby było jak zawsze książkowo" :)
A jutro podglądam maluszka! :D Kurcze już chcę znać płeć.. :D

@Hola77 Hm.. Poszukaj wózek na olx, pewnie szybko znikają ale może coś się upoluje :)
@martaem95 Witaj i dołącz do nas! Przydadzą się nam bliźniaki w gronie :D
@Mamaa03 O nie.. A ja w lodówkę nie mam po weekendzie żadnego warzywa! Jestem skazana na suche śniadanie ;P Ma podwórku taka brzydka pogoda, że nawet nie chce się wychodzić..
@GuaRaNa Ja puki co jestem na nie ze znieczeniem.. Przeraża mnie wizja igły w kręgosłupie ;P
@luska1979 No to kochana trzymamy kciuki! Niech wyjaśnią co tam wyszło.. Może z racji wieku i obciążenia genetycznego wyszło takie ryzyko? Ale tak jak pisałaś, wiesz już co i jak z tym chromosomem, masz 2 super córki, które dobrze funkcjonują i z trzecim maleństwem dacie radę! :)

 
reklama
Witam poniedzialkowo :-)

@czerwona oliwka ja mialam czesto opryszczke jak bylam w ciazy z Nel , uzywalam masci i plasterkow. Pamietaj, ze wtorna opryszczka w ciazy nie jest niebezpieczna. Jedynie mozna sie obawiac jak mama ma opryszczke i w tym czasie przychodzi na swiat malenstwo, bo wtedy moze sie zarazic (nie mylic z sama akcja porodowa ;-) )

@dzag82 zdrowk dla synia :-)

&&&&&&& za wizyty :-D

Jejjjj ale zazdroszcze Wam sloneczka i ciepelka :-(

@martaem95 witaj i serdeczne gratulacje dwoch serduszek :-)

@luska1979 super, ze zakupy udane ja jak ost pojechalam do lidla to byly tylko sukienku i nie to, ze wykupione wogle ich na sklepie nie bylo, no zesz taka wkurrr wrocilam do domu ze szok :-/ .

Ja dzis wcinam na obiadek wczorajszy rosolek wyszedl mi mega, wiec nie bedzie z niego pomidorowki ;-)
 
@luska1979 też tak myślę co by się nie okazało to sobie na pewno poradzisz ,fakt jestem nowa ale czytalam was trochę i wiem że świetnie radzisz sobie z córkami więc i z 3 dzieckiem sobie poradzisz a moze faktycznie wyniki testu są takie że względu na obciążenie i wiek a dzidziuś może być całkiem zdrowy[emoji2]trzymam kciuki aby było ok

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martaem95, witaj. Gratuluję bliźniaków :blink:. Jak los na loterii :laugh2: Ale faktycznie, musiałaś być w szoku, jak dopiero w 12. tygodniu dowiedziałaś się o ciąży bliźniaczej...

Tyllkaaa, ja właśnie też skończyłam robić pomidorową :laugh2: na 3 dni. Co to z tymi pomidorowymi na tym forum jest? Non stop :rofl2:

Mamaa03, według mnie zdecydowanie bombka. Jak znajdę fotkę to pokażę Ci, ja też z brzuchem na ślubie byłam (bez wesela, tylko przyjęcie), swiadkową byłam i wg mnie wyglądało to ok. Nic wyzywającego i wulgarnego, a jednak kobiece i podkreślające stan a nie wór zakrywający krągłości. Masz się czym chwalić to się chwal :-) . Jak najbardziej na miejscu do takiej okazji i w takim stanie.

Tyllkaaa pisze:
@dzag82 mi je tez zaraz zostaja w domu, bo z nimi jak mam jechac do sklepu to zanim się ubiora zanim nagadaja to ka obróce raz dwa
Twoje córki chyba starsze. A mój ma 4,5 roku, to jednak za mały, żeby samego zostawiać. Ale żłobek mam 7 minut jazd samochodem. Jak go mam ubierać, rozbierać, zapinać w samochodzie, ciągnąć za sobą, w ogóle namówić do wyjścia!!! :laugh2: to już mi się odechciewa. A sama w 25 minut obróciłam. Tymek żyje, mieszkanie w stanie nienaruszonym :-p

Ag.ta pisze:
@dzag82 to naprawdę aktywny dzień masz ! ;) do południa zrobiłaś więcej niż ja miałam zaplanowane na cały dzień
A co Ty się przejmujesz. Korzystaj ile wlezie!! :tak: Też bym korzystała gdybym mogła :-p Ja juz swoją kolej miałam. Teraz Twoja :blink:

Luska, oj to szkoda z tymi wynikami. I choć wszystkie wiemy, że pappa to w dużej części statystyka, to jednak przy Waszym obciążeniu trzeba mieć na uwadze, że historia się powtórzy. Mimo wszystko powinnaś być spokojna, bo wiesz czego ewentualnie się spodziewać, i że wcale nie jest tak źle. Życzę jednak błędu statystycznego. No i ja też pamiętam, że pisałaś, że to obciążenie genetyczne to bardziej u dziewczynek się może ujawnić niż u chłopców....

U mnie też dzisiaj pięknie. Jutro myję okna :rofl2:
 
Bardzo Wam dziekuje za gratulacje. To moja pierwsza ciąża i znosze ja średnio.. mdłości minęły ale ich dwoje daje mi w kość. uciskają mi JUZ! na jakiś nerw i ledwo chodzę.. boje sie pomyśleć co bedzie w czerwcu/lipcu jak urosną.. Cały czas pracuje i miałam plan pracowac do końca lipca.. ale mysle, ze moj plan juz nie jest aktualny bo wiadomo, ze ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka. jestem menagerem restauracji wiec jest i stres i dźwigania troche tez mam na codzień.
Moje blizniaki to ogromny szok, na szczęście mam na miejscu mame, dwie babcie wiec mam nadzieje, ze nie zostaniemy z tym wszystkim sami
 
@dzag82 ha ha bo pomidorowa jest najlepsiejsza zupa  :p:tak::rofl:
U mnie jest syn 7 lat i córka 5 lat wiec z pewnej perspektywy u mnie z zostawianiem ich w domu już z górki :) ale tak jak mowisz pare minutek masz placówkę to nie orzesadzajmy. Jak nie jest bojaźliwy to nie masz co sie martwic :)
 
@martaem95 będzie dobrze :) najważniejsze ze masz pomoc nie daleko i wsparcie a to na prawdę duzo daje :) co do pracy masz racje, nie ryzykowalabym tego stresu i wszystkiego skoro masz 2 cudne kruszyny pod sercem :)
 
reklama
Luska bedzie dobrze.
Ja nie lubie pomidorowej od dziecka.

Co do sukienki typu bombka. Na niskiej osobie z rozbudowanymi lydkami bedzie bardzo zle wygladac.
 
Do góry