reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzag82 musiałam się źle wyrazić...nasza wada genetyczna nie ma żadnego związku z płcią.To jest loteria podczas zapłodnienia ....szanse 50 na 50.Ale jak widać trochę nam chyba szczęście nie dopisuje w tej loterii.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Czytam was od pierwszego postu. Słabe piszę w języku polskim (Jestem z Ukrainy), więc nie pisałem wcześniej.
Nazywam się Julia, mam 37 lat. Mam 2 córki, 9 i 7 lat. Jestem w 14t 2d, przewidywany dzień porodu - 20.08

Truskaweczka, ja też mam cukrzyca ciążowa. Na czczo 94-97, Cukier z obciążeniem glukozą: 1h 160, 2h 119
 
Dzag82 a jednak okna myć będziesz.Ja jakoś motywacji nie mam.Umyłam dziś przeszklone drzwi od ogrodu...to chociaż tyle.
Martaem95 oj to współczuję bólu......pewnie dwoje dzieci potrafi dać w kość skoro nam jedno daje.
Chyba szybciej będziesz musiała iść na wolne....no ja też planuje do czerwca pracować ale kto wie co mi z tych planów wyjdzie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mama-Julia witaj, zapraszamy do nas :) miło powitac kolejna mamusie.

Ja dzis moge pochwalić mojego M. Bow sobotę umyl na parterze wszystkie okna, drzwo wyjściowe, podłogi i to sam z siebie bez proszenia! Obiad tez ugotował w niedzielę i dał mi poleniuchowac :) za to na kolejny weekend muszę cos wymyślić bo ma urodziny :)
 
@luska1979 trzymam mocno kciuki, żeby mimo Pappa wszystko było ok! Pappa to tylko statystyka ze jedna na np 50 osób z takimi samymi wynikami urodziła dziecko chore. Bedzie dobrze!:)

@witaj mama-Julia :) i Twój polski jest ok !:)

Np te sukieneczki mi sie podobają tez:)
ed447a42b1fa671b3e33a7a9f059f7a8.jpg

da2329cbdccf547c8b7000c45754207b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamy ;)
Dzag u mnie pada deszcz. Ale ja okien juz w tym mieszkaniu myc nie bede.
W spoldzielni mnie wkurzyli. 4 facetow a nikt nic nie wie, nie jego dzialka zero konkretow. Jutro z rana ide do samego prezesa.
 
reklama
@luska1979 jak mówisz sama zdecydowałaś, że urodzisz. Znam parę, której wada wszysla na testach. Szanse 1 na 40 albo nawet mniej. Wczoraj o tym właśnie rozmawialiśmy. Urodziła się zdrowa dziewczynka. Nawet jak urodzi się z wadą, wiesz juz, czego oczekiwać. I jak postąpić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry