reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
No, goście pojechali :) Marcie podałam w końcu to, co nam, tylko jej ugotowałam makaron ryżowy. Była zadowolona :) Jaki ten jej synek cudny! Zakochałam się ;) Nie mogę się już swojego doczekać! Kręgosłup mi pęka i siedzę sobie chwilę, mały chyba już śpi, więc luz.

@GuaRaNa my łóżko kupowaliśmy w Mercusie. Póki co jesteśmy zadowoleni.

@Adeline89 nie wiem nic o hascosepcie, ale polecę Ci płukanie gardła szałwią z octem jabłkowym, solą i propolisem. Działa cuda :) Myślałam, że mężowi nic nie pomoże, tyko antybiotyk, a kilka dni popłukał i przeszło prawie zupełnie. Prawie, bo zaniedbał płukanie, jak go przestało boleć i nadal mi kaszle. Co facet, to facet. Ledwo poczuje się lepiej, to już przestaje się leczyć...



Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia a Ty masz parkę dziewczynkę i chłopczyka już?
U nas też tak wszyscy na chłopaka naciskają....jak dla mnie opcja 3 córeczki też jest fajna.Ja nie będę rozczarowana.
Beata1313 zdrówka dla córci.
Tylkaa to nieźle świętowaliście.Powodzenia z remontem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Safiya to widzę że w ten weekend dobre jedzenie góruje.
Anntryb ja miałam problem z rwą kulszową w drugiej ciąży ok.34 tc i po 2 tygodniach minęło jak dzidzia się przekręciła więc u mnie to napewno był ucisk na nerw.
A może przeziębiłaś się?Siedziałaś może na zimnym bo z tego rwa kulszowa się też bierze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 u nas to wszystko sie złożylo na to "świętowanie" mąż po 2 latach zjechal z Niemiec do domu juz na stale, mamy wlasne lokum i wreszcie wymarzoną sypialnie i jak o to stwierdzil zakończylismy jeden duzyyy etap w zyciu to pora cos zaczac jak wyjdzie to wyjdzie :)
 
Safiya to norma takie zasypiane przy anemii.My z bratem często w dzieciństwie anemię mieliśmy i pierwszym sygnałem zawsze była senność.
Ja nie widzę ankiety na moim telefonie.Skoczę na stacjonarny jak masterchef się skończy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobietki. Ja wczoraj z moim facetem wybralam sie do kina na Greya [emoji23] przetrwac przetrwalam choc film zwyczajny, bardziej do obejrzenia z nudow w domu niz do kina leciec, ale bilety za free wiec nie zaluje jakos bardzo. A pan Grey przystojniak :)

Ja dzisiaj mialam na obiad golabki .. Wreszcie :D bo sie naczytalam i narobilyscie ochoty [emoji4]
Jutro lece na paznokcie, musze cos zrobic dla siebie bo doslownie czuje sie brzydka. Mam tak fatalna cere i krosty ktore nie goja sie od tygodnia (zawsze w ciagu 2-3dni od pojawienia sie i smarowania pasta cynkowa wszystko ladnie schodzilo)... Teraz doslownie na brodzie mam juz dwutygodniowe. Ehh :(
Jeszcze 1.5tyg i zobacze moje malenstwo... Czy to dziewczynka zabiera matce urode ??? :D [emoji4]

Luska - ja tez nie czuje jeszcze ruchow :( takze spokojnie. To moja 1 ciaza wiec zapewne jeszcze z 3tyg musze poczekac.
 
reklama
Do góry