reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
W temacie wózka to ja od zeszłego roku jestem wierna wizji Bass Soft :) Nic innego mi nie pasuje przez to, ani jeśli chodzi o rozmiar gondoli( bass ma dużą), ani o wagę stelaża(mieszkam na pierwszym piętrze, trochę będzie noszenia). Jako ostatnia z moich sióstr zdecydowałam się na dziecko i sporo rzeczy miałam dostać po siostrzencach, a teraz niespodzianka i młodsza siostra zaszła w ciążę i mamy 5 tygodni różnicy ;) Także czeka nas kupno wszystkiego plus remont i urządzenie pokoju ;)

Czy chroniczne zmęczenie i ból odcinka krzyżowego może być wskazaniem do l4? Poza tym nic mi nie jest, ale powrotu do pracy sobie nie wyobrazam z takim samopoczuciem :/

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dorotea normalny lekarz jak poprosisz to Ci wystawi zwolnienie bez dociekania. Wystarczy że słabo się czujesz. Też obczajam ten wózek, ale muszę wszystkie na żywca pomacać.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
25_pixels chyba nam pogodę podesłała bo u nas ślicznie dziś było....17 stopni.Prawie całe popołudnie spędziliśmy w ogródku z dziewczynkami.Jutro chyba grilla z mężem rozpalimy jak tak ciepło będzie.Fajna pogoda na urlop.
Ikulka a ja czuję że u mnie chłopak jest.Jeszcze miesiąc czekania aż się dowiem.Ale pewnie też masz tację że bòle głowy u mnie z przemęczenia są.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wygrzewam się w słońcu. 20C do środy. Jutro wolne. Młody już rower, motor i gocart z garażu wyciągnął. A ja tylko chodzę i patrzę gdzie tu mi jeszcze kwiatki wychodzą [emoji16] No i na rowerach juz byliśmy. Ludzie tłumnie wyszli na ścieżki rowerowe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie! Oj dawno nic nie pisalam a duzo sie u mnie dzialo, widze ze u Was tez moja corcia dwa tyg miala 40 stopni goraczki, dwa antybiotyki i w koncu wyladowalysmy w szpitalu :-( teraz juz dogorywamy w domu ale mnie tez troche rozlozylo. Evelinia ja tez jestem z Chojnic w koncu ktos z moich stron, choc moje korzenie to okolice Olsztyna. Bylam ostatnio u gin na wizycie i poznalam plec malenstwa- dziewczynka :-) tak wiec bede miala dwie coreczki pozostaje dylemat nad wyborem imienia...bo mąż baaaardzo wybrzydza..na szczescie mamy sporo czasu. Ehhh czy Wam tez chce sie juz wiosny???
 
Ja wygrzewam się w słońcu. 20C do środy. Jutro wolne. Młody już rower, motor i gocart z garażu wyciągnął. A ja tylko chodzę i patrzę gdzie tu mi jeszcze kwiatki wychodzą [emoji16] No i na rowerach juz byliśmy. Ludzie tłumnie wyszli na ścieżki rowerowe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Szczerze zazdroszczę takiej pogody ! Patrząc za okno nawet ciezko mi sobie wyobrazić takie ciepełko :) Tez chce juz wyglądać kwiatków, paczkow, listków :) tym bardziej ze to był mój pierwszy raz z sadzeniem:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klusek wiem że ten typ wózków jest teraz w modzie.Ale u nas to przynajmniej wózki różnych marek trochę się różnią.Te wózki które Wy tu na forum pokazujecie jak dla mnie wyglądają tak samo.
Xmonax przejedziesz się nowym wózkiem na 1 lub 2 spacery i już wózek jest jak używany a nie nowy.Ja swój pierwszy wózek dla Emi też miałam używany i jeszcze 2 koleżanki po mnie nim jeździły.
Evelinia to super że słoneczko u Ciebie dziś było i że głowa już nie boli.Mnie też nie.
No właśnie dziś opijam Evelinia bezalkoholowym szampanem ale szkockim to nie Pikolo.Mam nadzieję że przynajmniej zasmakuje mi bo dzidzi mam wybredne nawet jeśli chodzi o napoje.Żyje przeważnie na frugo.
To zdrówko dziewczynki.
Evelinia mi lody pomagają na ból głowy lepiej niż paracetamol.Lody to w ogóle moja zachcianka ciążowa i owoce....jem je codziennie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@25_pixels O nieee! Mówienie o tym powinno być zabronione! :) Genialną pogodę macie, jejciu ale zazdroszcze! U mnie jeszcze leży śnieg, do tego odwilż, więc robi się breja. Ale i ja się doczekam wiosny ;D
A tak w ogóle to jest jakoś absurd i nagonka. Ponoć w Białymstoku też mamy alarm smogowy, wczoraj darmowa komunikacja. Nic w powietrzu nie czuć, mrozów nie ma więc i ludzie nie palą tyle. Nie wiem o co tu chodzi ale widocznie miasto chciało być "modne" [emoji14]

 
Do góry