reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Ag.ta cieszę się, że smakowało :p
@xmonax o moje okolice gdzie dokładnie ? Zazdroszczę domku :)
Nie wiem czy to jest to ale czy którejs z was dokuczała w ciąży rwa kulszowa? Od jakiegoś czasu pobolewa mnie jedna strona w okolicy tyłka przy wstawaniu i leżeniu na twardym. Wyczytałam, że może to być nacisk macicy na nerw dlatego chciałabym się upewnić czy powinnam się zacząć martwić ?

Mi w poprzedniej ciąży dokuczała rwą kulszowa. Początkowo tylko lekko pobolewało. Potem jak juz dziecko było większe to i ucisk był większy, a co się z tym wiąże ból. Ciężko było wytrzymać w 8 i 9 miesiącu. Zwłaszcza przy wstawaniu rano z łóżka. Jak staruszka dosłownie musiałam się najpierw pół godziny rozchodzić. Nie tęsknię.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się i ja niedzielnie :)
Nie było mnie pare dni i już sie tyyyle stron nazbierało, eh. Ciężko potem nadrobić, a jeszcze ciężej cokolwiek komukolwiek odpisać. Skleroza ciążowa pełną parą...
U nas tez pogoda jak w większości województw, czyli szaro, buro, mokro, istne przedwiośnie, ale spacer udało sie zaliczyć bez deszczu :)
Co do słodkości, u mnie jakoś tak umiarkowanie, czasem zdarzy sie ochota na słodkie, ale na szczęście nie codziennie. Niestety waga idzie w górę, juz dobre 2 kilo do przodu. Ale skoro MamaT podzieli sie jakąś racjonalną dietą po porodzie, to może damy rade jakos grupowo wrócić do formy :)
Większość z Was planuje remont, i u nas również przydałoby sie odświeżyć ściany. Muszę "popracować" nad mężem i tez odmalujemy pokoje na wiosnę.
A no i się pochwalę, również zaczynam czuć ruchy naszego Szkraba :) cudo uczucie :tak:
Nie pamiętam juz coco jeszcze miałam napisać, więc życzę miłego popołudnia ;)
 
@beata1313 ha ha no właśnie chyba coś w tym jest :p hi hi tylko boje się tego całego BUM które mój mąż skrzętnie już planuje. Wygląda jak obłakany ha ha ha bo to taka zosia samosia, dodatkowo budowlaniec i lubi znaleźćsobie robotkę :D

CO do ruchów czasem też mam wrażenie, że coś mnie tam puknie albo smyrnie. Ale mam spoooro skrórki i tluszczyku to nie liczę na te mocne jak na razie. Ale za to wczoraj powiem Wam położyłam się po kąpaniu i pod pępkiem wyrosła mi taka twarda gulka, pewnie te mamusie ktore już mają dzieci wiedzą o jakie "uwalenie" się chodzi, po chwili ten guzek zniknoł ha ha mój się śmiał że takie małe a już się rozpycha :p :rolleyes2:
 
Z lubuskiego prawie nikogo...

f2w33e3kroj1te5i.png
 
Guarana już tydzień ospowy mamy prawie za sobą po 3 dniach już nie było nowych krostek a teraz już zaschnięte. Mały dobrze przechodzi bez gorączki. Jeszcze tydzień i wracamy do żywych.
 
reklama
Czesc, mamuśki!
W tygodniu nie mam czasu pisać bo po pracy mi się nie chce i dodatkowo późno wracamy.
Nadgonić Was to mega wyzwanie:)
współczuję cukrzyc, ale może waga na dietach nie pójdzie za bardzo w górę, zawsze jakieś pocieszenie. Co do słodyczy to u mnie średnio mogą ale nie muszą być ale lody korala jak dawniej na śmietance, pychota i z mojego miasta!
Rozglądam się za wózkami i podobają mi się: bebetto luca, roan bass, anex sport i nie wiem co wybrać ale szukam używanego bo trzecie to już wystarczy a spacerówkę parasolkę kupimy jedynie nową.

Witam nowe mamy, w szczególności orzed 40-stką! ja będę świętować na wiosnę i szukam obecnie taniego noclegu w Rzymie, możecie coś polecić?
 
Do góry