reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Ag.ta cieszę się, że smakowało :p
@xmonax o moje okolice gdzie dokładnie ? Zazdroszczę domku :)
Nie wiem czy to jest to ale czy którejs z was dokuczała w ciąży rwa kulszowa? Od jakiegoś czasu pobolewa mnie jedna strona w okolicy tyłka przy wstawaniu i leżeniu na twardym. Wyczytałam, że może to być nacisk macicy na nerw dlatego chciałabym się upewnić czy powinnam się zacząć martwić ?
 
reklama
@Ag.ta cieszę się, że smakowało [emoji14]
@xmonax o moje okolice gdzie dokładnie ? Zazdroszczę domku :)
Nie wiem czy to jest to ale czy którejs z was dokuczała w ciąży rwa kulszowa? Od jakiegoś czasu pobolewa mnie jedna strona w okolicy tyłka przy wstawaniu i leżeniu na twardym. Wyczytałam, że może to być nacisk macicy na nerw dlatego chciałabym się upewnić czy powinnam się zacząć martwić ?
Jestem z okolic Szczecinka [emoji2]

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziękuję, było pysznie :happy: objadłam się tak, że przed spaniem dalej czułam wszystko pod gardłem haha a na jednym zdjęciu wyglądam jakbym się rzuciła na jedzenie, bo tydzień nie jadłam :laugh2:

witam niedzielnie!
dziś idziemy z teściami do restauracji wietnamskiej - pyszny weekend :happy:

robiłam badania i po 2h miałam wynik!
niestety mam anemię .. łykam witaminy, żelazo, kwas foliowy ..
boję się, bo 3 lata leczyłam się na hematologii właśnie z powodu anemii niewiadomego pochodzenia ..
jutro idę do internistki (muszę podbić wizytę w karcie ciąży), więc zapytam, co i jak, a do gina dopiero 28go :hmm:
Ja tak miałam w pierwszej ciąży, cały czas anemia obojętne ile żelaza bym nie żarła to się nie wchłaniało. Jak masz kogoś w Niemczech niech Ci kupi ferro sanol duodenal działa cuda, tylko drogie jest.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie zanim moj poszedl do pracy rozkrecilo sie calkiem mile przedpoludnie. Wichura za oknem a wiec nie planuje wychodzic z domu. Chodze w samej bieliznie. Moj kupil to mleko i twarog do nalesnikow a przed praca mnie dopadl. Lubie jak mnie tak nieoczekiwanie zaskakuje.
A teraz slodkie lenistwo seriale i ksiazka :)
 
reklama
Ja tak miałam w pierwszej ciąży, cały czas anemia obojętne ile żelaza bym nie żarła to się nie wchłaniało. Jak masz kogoś w Niemczech niech Ci kupi ferro sanol duodenal działa cuda, tylko drogie jest.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
a może da się kupić przez internet?
problem w tym, że ja nie reaguję na żelazo ani b12 ani nic .. wchłanianie mam w normie .. ja już dostawałam żelazo w płynie i wizja była zastrzyków .. jakoś się unormowało, a teraz wraca .. już wiem znów skąd to średnie samopoczucie ostatnio i zasypianie na stojąco ..
własnie, gdy się leczyłam to potrafiłam zasnąć jak każdy i obudzić się o 15 :huh:
 
Do góry