reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Wozeczki Dorjan fajowe i cena nie przeraża :) widzę ze nawet do niewowlkich rozmiarów sie skladaja super. Tylko kurcze szukam czegos z buda która można rozłożyć tak ze prawie dziecko zasłania kak jest taka potrzeba - mam nadzieję ze wiecie ockm hi hi. Tak jak było w Tutku Tambero chyna rocznik 2015 zakochałam się w tym wozku, choc nowsza generacja to nie do konca TO
 
reklama
25_pixels ja mam taką znajomą na fb i to Szkotkę...kiedyś ze mną pracowała.Ile to ona się nanarzeka na fb na tą swoją ciążę to ręce opadają.A ma termin dopiero na kwiecień....nie żeb to była końcówka już.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia trzymam kciuki za wizytę.
Super że już lepiej się czujesz.
Och nadrobiłam Was panie to już na obiadek lecę.Dziś jarzynówkę mam...tak mnie wiosna natknęła.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mamo widzę, że zacięta dyskusja :p ile bab tyle zdań i jeśli mogę dodać coś od siebie to uważam, że każda kobieta w ciąży powinna funkcjonować normalnie na tyle na ile się czuje. Nie bez powodu pojawiają się krwawienia, poronienia i komplikacje dlatego jeżeli zaczyna się coś dziać powinnyśmy sobie trochę odpuścić. Mnie osobiście działają na nerwy uwagi typu nie noś tego nie rób tego itd. ale czuję się dobrze więc mogę sobie pozwolić na noszenie zakupów ale z głową ! Niektóre z nas długo starały się o dzieciątko i na pewno nie wybaczyłyby sobie tego, że intensywne mycie okien było ważniejsze od utrzymania ciąży. Każda z nas ma swój rozum :)

Kobietki widzialyscie gazetke z carrefoura ? Jest duzo rzeczy dla dzieciakow, ja chyba sie wybiore po becik, kocyk i moze jakis ciuszek. Jest tez promocja na smoczki i butelki, do niektorych druga sztuka gratis.. Ktoras ma jakies opinie na temat tych marek ? ( nie wiem czy na zdj. Widac chodzi o marke Lovi i Avent)
1487244287-aaaaaa.jpeg

Canpol, Lovi, Avent nalepsze firmy :)
 
Chromka92 super wieści masz zdrową córeczkę nic tylko skakać z radości anntryb fajnie, że już mniej więcej wiesz kto mieszka pod serduszkiem i trzymam kciuki że jednak ta glukoza nie wyjdzie tak strasznie duża
 
AniaCK pisze:
Nastepnym razem jak posprzatam i umyje okna nic nie napisze hehe
Nieee, błagam nieee... Ja do życia potrzebuje pozytywnej motywacji :laugh2: Właśnie mnie zmotywowałaś, druga znajoma na drugim forum tez dzisiaj okna opędzlowała. A ja patrzę na te moje kropki i ciapki na oknach... Takie piękne słońce, a do pokojów nie dociera :laugh2: Jutro myję.

25_pixels pisze:
W poprzedniej ciąży pracowałam do końca. Czulam się świetnie. Ale nie było w domu dziecka. Kiedy chciałam przyszłam i się położyłam
emoji12.png
teraz juz tak nie ma. Ja z tych co jak chcą góry przeniosą. Ale czasem jak mam lenia to nie mowię, że mnie coś boli. Tylko, że mi się nie chce
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
mąż rzeczywiście z synkiem więcej czasu spędza. A ja sobie poczytam czy coś innego zrobię. Ale nie lubię się obchodzić z sobą jak kura z jajkiem
No to ja mam tak samo. Nie zajadę się jak mi się nie chce lub słabiej się czuje , ale żyję normalnie. I coś jest też w tym, co Myycha pisała. Ze się człowiek przyzwyczai i potem taki marazm go ogarnia na długo. Moja bratowa super przykład :-p Ale to dluuuga historia. Tyle, ze to chyba jakieś ewenementy wyjątkowe.
I o.paulina, ja nie mówię o jednej konkretnej osobie, choć tak się może wydawać. Ale z takimi wypowiedziami utożsamiają się konkretnie te osoby, które czują ze ich to dotyczy. Na to nic nie poradzę :-D Owszem, zaczęła się rozmowa od tego ze mnie rozbawiło jak Aga posiała popłoch. No rozbawiło mnie to i już. To jest ogólny trend, tak jak 25_pixels napisała. Coś we krwi :-p. I jak słyszę, że ktoś - ktokolwiek - z paniką takie rewelacje sprzedaje, to po prostu padam. To jest podobne, jak zatrwożone komentarze osób bez dzieci lub z jednym dzieckiem do osoby w trzeciej ciąży - jak Ty teraz dasz radę, ciężko Ci będzie. Tak jakby lepiej wiedziały ode mnie jak to teraz będzie...

Zamiast pogratulować AniCK super ogarnięcia dzisiaj, to została prawie opieprzona za to, że jest niepoważna i o ciążę nie dba...:oo:
A przecież nie poszła na piwo tylko zrobiła coś zwyczajnego...

Myycha - słodkopierdzenie :blink: Hehe.

O.paulina pisze:
musimy słodkopierdzieć, ale możemy postarać się by nasze dialogi były kulturalne i niekrzywdzące.
A która tu dzisiaj była niekulturalna?
Bardziej niż wyrażanie swojego zdania denerwuje mnie takie bezsensowen upominanie...

Itta87 pisze:
Skoro uważasz, że tylko normalne kobiety nie muszą oszczędzać sie w ciąży to ... Ja uważam się jak najbardziej za normalną a w życiu nie będę myla okien czy skalaka za firankami będąc w ciąży. Trochę wyrozumiałości dla kobiet ktore niejednokrotnie stataja sie calymi latami o ciążę a do noszenie jej nie jest im dane.
Itta87, doczytaj. Nie napisałam "normalne kobiety", tylko "normalnie kobiety..." Normalnie, czyli w przeciętnej, zdrowej ciąży. O tym też napisałam. Kobiety ze wskazaniami medycznymi muszą zwolnić.

Oj Luska, jak ja bym chętnie po takich pięknych niewysokich górkach szkockich pośmigała...:rolleyes2: Suuuper.
 
ech,rozmowa przestaje mi się podobać ;/ nie chodzi o to by kobieta leżała i nic nie robiła,pachniała etc a niektóre z Was tak to odbierają... tu nie o to chodzilo,ale juz i mi nawet odechciało się w tym temacie udzielać
 
reklama
Do góry