reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Przeżyliśmy badanie i warto było, bo mamy dużo informacji. I o sercu, mózgu, żołądku, pęcherzu moczowym itp. I wstępnie o płci - chłopak :) kość nosowa widoczna, przezierność 1,5. Odstapilismy od testu pappa, pani doktor nie widziała wskazań. Na obecnym etapie wszystko w normie. Cieszę się bardzo. Za dwa tyg mam wizytę u mojego gina prowadzącego, mam nadzieję, że potwierdzi płeć. Dzisiaj jestem w 12t4d.

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję pomyślnych wieści
 
reklama
O mamo widzę, że zacięta dyskusja [emoji14] ile bab tyle zdań i jeśli mogę dodać coś od siebie to uważam, że każda kobieta w ciąży powinna funkcjonować normalnie na tyle na ile się czuje. Nie bez powodu pojawiają się krwawienia, poronienia i komplikacje dlatego jeżeli zaczyna się coś dziać powinnyśmy sobie trochę odpuścić. Mnie osobiście działają na nerwy uwagi typu nie noś tego nie rób tego itd. ale czuję się dobrze więc mogę sobie pozwolić na noszenie zakupów ale z głową ! Niektóre z nas długo starały się o dzieciątko i na pewno nie wybaczyłyby sobie tego, że intensywne mycie okien było ważniejsze od utrzymania ciąży. Każda z nas ma swój rozum :)



Canpol, Lovi, Avent nalepsze firmy :)
O jej ja to też nie znoszę jak ktoś tak ciągle nie rób tego bo jesteś w ciąży nie powinnaś tego tamtego smego i owego działa to na.mnie jak Płachta na byka. A co ja z choinki się urwalam swój rozum mam wiem co.mi wolno a czego nie przecież to ja najbardziej na świecie kocham te dziecię które noszę pod serduszkiem i chce dla.niego jak.najlepiej. [emoji4]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
Peace and love i ubaw. Milo, ze klusek jestes tu z nami, zeby sie z nas tak co rusz 'ubawic' :)

Justyna jak puchna nogi to moze pogadaj z lekarzem, ze Ci sie woda zatrzymuje


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry