reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie musimy słodkopierdzieć, ale możemy postarać się by nasze dialogi były kulturalne i niekrzywdzące. TYLKO o to mi chodzi. Widzę, że chyba z choinki się urwałam..
Alez sie z Toba zgadzam :) nie uwazam, ze moja wypowiedz byla dla kogos konkretnie krzywdzaca. No, chyba, ze ktos sie bardzo z nia utozsami, to inna sprawa, wiec przepraszam w takim wypadku za moja dosadnosc ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyluzujcie....
Powinnyśmy się cieszyć że koleżanka dobrze się czuje!A nie zaraz zadyma, ehhh.Przecież w żaden sposób nie ma to nic wspólnego z Wami.
Każdy robi jak uważa i na ile się czuje.
Ja mam dwójkę dzieci, jeżdżę do pracy, do ogarnięcia Jeszce mój zwierzyniec. ..leżeć plackiem nie zamierzam. Robię w domu to ba ile się czuję. Przejdźmy do twego z dystansem. ..
ciąża każda inna. ..nie szufladkujmy się! !
 
no nieźle się porobiło, ja nie uważam żeby sprzątanie czy mycie okien w ciąży było zbrodnią. Jeśli czuje sie dobrze i wie że da radę..... Ja też na dniach zamierzam umyć okna bo kto za mnie to zrobi. W drugiej ciąży większość czasu leżałam bo ciągle coś się działo a pierwszą ciążę straciłam. Za to przy Marysi nie musiałam jakoś się oszczędzać i korzystałam z tego że dobrze się czuję i nic się nie stało a urodziłam 10 dni po terminie

Piękna pogoda za oknem, zaliczyłam księgową i zaszłam na kawę do siostry, do domku wróciłam spacerkiem. W domu ona otwarte i cieplutko.
Nie wiem czy to tyko złudzenie czy faktycznie ale ja już wróciłam i trochę rozsiadłam się to jakby łaskotanie w dole brzucha :)

Przyłączam się do życzeń urodzinowych
 
Miłego czwartku kochane

Wczoraj ledwo żyłam temperatura,ból głowy zatok w ogóle masakrycznie było, ale dziś jest ok pozbierałam się ogarnęłam chatę i wróciłam do żywych
Kawka i nadrabianie wczorajszego dnia,chociażby w sierpnióweczkach
Dziś wizyta o 17:00 jak zwykle z lekkim stresem ale i radością , zobaczę moją kruszynkę
Wszystkim, które są już po wizytach gratuluję, a tym które czekają życzę powodzonka
 
Klusek no ja też miałam komunię w 2 klasie.Ale np.moja rodzinka w Gdyni już w 3 klasie więc pewnie różnie to jest.
To wielkie wydarzenie przed Tobą.
Aftk a wiesz że ja w tej ciąży to tak stresuje jak w żadnej ciąży.Też zwalam to na wiek.
Dokładnie
Mamaa03 a już napewno nie powinno się nikogo straszyć na forum.Każda z nas jest dorosła i to ona decyduje co będzie robić w ciąży a czego nie.
Dzag82 ja po górach oczywiście naszych szkockich czyli nie bardzo wysokich latałam już po terminie porodu w obydwóch ciążach.Wszyscy mówili żeby na moim miejscu siedzieli w domu.A ja mówiłam a po co by siedzieć i wariować z nerwów.A jak się zacznie to się zbiorę i pojadę do szpitala.I tak nic ta moja aktywność nie ruszyła dziewczyn by się urodziły przed datą wywoływania.Uparciuchy jak się patrzy.
Mychaa oj jak ja się z Tobą zgadzam.
Ale pomyśl sobie że jak takiej kobietce zabraknie tego męża co za nią wszystko zrobi to dopiero jest tragedia...do pracy nie pójdzie bo nigdy nie pracowała,tego nie zrobi nie potrafi a tamtego bo za ciężkie.
A poza tym kobiecie która nie tylko w ciąży leży ale też dużo rusza się łatwiej urodzić sn.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
AniaCk nie przejmuj się...mnie natchnęłaś pozytywną energią choć ja dziś się lenię i relaksuje przed ostatnimi 2 nockami w pracy,jutrzejszym zebraniem w przedszkolu Wiki i party urodzinowym w sobotę rano.
Ja też Mychaa...taka po prostu jestem.Aktywna mama.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry