reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzag recami nogami sie podpisuje. Moze gdybym nie daj Boze przezyla jakas ciazowa traume to bym na siebie chuchala i dmuchala, ale bez przesady. Jak nie musze to nie zamierzam przelezec calej ciazy brzuchem do gory. Mycie okien nie jest wskazane w ostatnim etapie, ale ze wzgledu na zbytnie naciaganie sie do gory moze sie przyczynic do odklejenia lozyska. Ale ja i po terminie mylam okna, po prostu nie naciagalam sie ile wlezie. Ale powiem Wam, ze ja czesto podziwiam takie odpoczywajace kobietki, zakupow samr nie zrobia, nie posprzataja, nie ugotuja. Czasem chcialabym potrafic sie tak wychamic i pomyslec wielcr o sobie ;) ale jestem na to zbyt dumna i zbyt samodzielna. Co tez nie oznacza, ze robie rzeczy, ktore mialyby byc dla mnie niebezpieczne. Dzwiganie kilka kg w ciazy? A moze by poczytac jak dzwigac, jak rozlozyc ciezar, zeby sobie nie zrobic krzywdy. I pamietajcie, ze nie da sie na zapas odpoczac, sie mozna tylko rozleniwic a potem zdziwko po porodzie i wtedy potrzebna wielce pomoc ze wszystkich stron i wielkie zale do swiata. Nie mialam zamiaru nikogo urazic ta wypowiedzia, ale takie gadanie wywoluje we mnie frustracje. Za duzo sie juz naogladalam podczas calego mego ciazowania i macierzynstwa ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@o.paulina no właśnie nie owszem miałam odruch wymiotny spowodowany pojedyńczymi zapachami miedzy 12-15 tyg... ale sporadycznie... a teraz to jakaś masakra... wogole w ciazy z Lenką czuła się jak młody Bóg...
Ale nie pracowałam, studiowałam tylko wiec obowiazku tyle co dojechać na zajęcia ktore nie były bardzo obciazajace(byłam na dziekance więc chodziłam tylko na część zajęć) wiec może to ren relaks...
Mój Mężuś zawsze garnie sie do roboty a jak tylko mam gorszy dzien(bez ciazy) to każe mi odpoczywać... no rozpieszcza mnie...rozpieszcza ale właśnie o to chodzi że noe chcę przyrosnac do łóżka jak pracuję to.tyle moje co sobie polezę po pracy...i energi poki jestem w pracy mam sporo(mniej niż przed ciążą) i myślę że w domku lepiej ja spozytkuje!!!
 
Eeej mamuśki, jesteście fantastyczne z tym, że pozostajecie aktywne w ciąży brawa dla was i dla mnie bo ja też jeszcze pracuje i funkcjonuje normalnie, ale ale.. szanujmy się wzajemnie i nie oceniajmy, jeśli któraś ma ochotę się lenić i UWAGA ma przyzwolenie faceta swojego na to, to luzik nie? :p
 
Justyna najlepsze zyczenia!

Acha ja nie mialam na mysli nikogo tutaj osobiscie. Wylałam żale ogółem. Duzo znajomych teraz ciazuje, ciazowalo i sie nie moge napatrzec na niektore sytuacje :D

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie musze nic nikomu udowadniac. Spokojniej mi sie wtedy zyje. Na wszystko przyjdzie pora. Teraz mam czas na lenistwo to sobie pozwalam. Weekend spedze na ploteczkach i z kolezanka idziemy do kina.
Odkad Domi skonczyla 2 lata caly czas pracowalam. Nigdy nie bylam na zwolnieniu lek bo mam dziadka co sie nia zajal podczas gdy chorowala. Teraz jestem w ciazy i sobie pozwalam na wieksze lenistwo. Zawsze pracowalam na 3 zmiany i jeden week w miesiacu tylko wolny w takim systemie. A robota nie zajac. Odkurzam jezeli juz trzeba. Codziennie zmywam. Lazienke trzeba umyc. Zakupy. Normalne zycie. Gdy moj jest w pracy korzystam i czytam ksiazki.
Czasem pojde na miasto i ze zdziwieniem patrze jak sie zmienia. Nigdy nie mialam na to czasu. Lecialo sie tylko aby kupic cos na tylek. Teraz pelen relaks.
 
reklama
Do góry