reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Luska no komunia w 3 klasie. Takze teraz w maju przystapi. Do szkoly dalam ja normalnie od 7 roku.
Ja mialam w 2 klasie bodajze.
 
reklama
Ja za 2 godziny uciekam z pracy chwilę wcześniej i do doktorka☺.
Lekki stres jest. ..ott człowiek im straszy to mądrzejszy powinien być.
Też mam plan jeśli tylko wyda się płeć. ..polecieć chocby do pepko po jeden gadżet , a potem do męża bo popołudniowa służbę dziś ma i w ten sposób mu oznajmić kogo wyczekujemy!!A potem do dzieci. ..kaja będzie czekała jak na szpilkach☺
 
Mychaa prawie zgadłam wiek Twoich chłopaków.
25_pixels ja nie kupuje tym razem.W poprzednich ciążach użyłam raptem kilka razy.Dziewczynki były moimi laktatorami najlepszymi.A jak będzie potrzebny to kupię.Ja miałam TT elektryczny.Ale medela podobno jest super.
Mahoniowa powodzenia na wizycie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Debatuję właśnie bo poprzednim razem nie chciało mi się tego robić ręcznie w pracy. A odciągać musiałam. Miałam bardzo dużo pokarmu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra, koniec rozmowy. Mnie po prostu zadziwia, że niektóre dziewczyny w ciąży, bez żadnych wskazań medycznych, swoje codziennie życie ograniczają do ugotowania obiadu (o to dopiero od II trymestr, bo wcześniej się niedobrze robi) i starcia kurzy. Życie zamiera. Odkurzanie tez w zasadzie jest niewskazane. A mycie podłóg to już w ogóle, bo można sobie naciągnąć mięśnie brzucha, to i pewnie na macicę wpływa.

Klusek, Truskaweczka, taka sytuacja o której piszecie ma miejsce wtedy, kiedy umowa się kończy w trakcie ciąży, a pracodawca nie chce podpisać kolejnej umowy o pracę. Wtedy z automatu jest ona przedłużona do dnia porodu. Ale jeśli pracodawca nie chce się rozstawać z pracownią to nic mu nie staje na przeszkodzie, tylko podpisuje normalnie umowę czy to na czas określi y czy nieokreślony.
GuaRaNa, umowa do dnia porodu to w tym momencie dla Ciebie minimum.

Właśnie dzisiaj przyniosłam gazetkę z Carrefour, ale nie miałam czasu jeszcze zerknąć. Lovi super smoczki, używamy cały czas i właśnie tych, z tymi dziurami. Avent fajne butelki.
O niee jak to nie.mozna odkurzac ja.lubie odkurzac [emoji12] nie wyobrażam sobie nie odkurzac do sierpnia [emoji13][emoji16] moja koleżanka ćwiczyła zumbe do piątego miesiąca ciąży później już się jej nie chciało. I wszytko było ok. A druga leżała bo miała zagrożenie i niestety się nie udało.. Nie ma reguły każda ciąża inna jeśli ciąża zdrowa można żyć normalnie wiadomo nie nosić worków z cementem ale funkcjonować trzeba [emoji6]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
@o.paulina @Tyllkaaa ja chyba zacznę po następnej wizycie :) akurat będzie już po skonczeniu 18tc i płeć będzie już znana ;) Chociaż mam nadzieję, że płeć poznam już za tydzień. Synek w 17tc pokazał co skrywa między nóżkami :D
 
Mamaa03, dokładnie.
I owszem, ciąża to nie jest choroba! To tylko niektóre kobiety w ciąży łapią choroby (cukrzyca, niedoczynność tarczycy, cholesterol itd.), albo po prostu mają z natury pod górkę i muszą się bardzo oszczędzać. Jak widać normalnie kobiety fikają na zumbie i ganiają po górach i nic się nie dzieje. Nie można zwalać wszystkich problemów na podniesienie rąk do umycia okna czy powieszenia firanki. Swoją drogą zawsze można stanąć na drabinie lub wysokim krześle, żeby mieć ręce na wysokości głowy a nie wysoko pod sufitem :-) i prędzej spadniesz z krzesła jak zbyt szybko na nie wskoczysz bo ci się w głowie zakręci, niż się zerwie macica od podniesienia rąk. Trzeba wszystko robić oszczędnie i już.
Ja bym nie chciała mieć w domu kobiety, która tłumacząc się ciążą w zasadzie ogranicza swoją egzystencję do odpoczywania. Serio. Z grubej rury, ale taka prawda.
 
Ostatnia edycja:
Moj mowi ze mam sobie odpoczywac ile sobie zycze. No to sobie odpoczywam :)

Poczytalam ksiazke. Okno otwarte bo 8 stopni w cieniu. A co tam sobie bede zalowac.
 
reklama
@o.paulina @Tyllkaaa ja chyba zacznę po następnej wizycie :) akurat będzie już po skonczeniu 18tc i płeć będzie już znana ;) Chociaż mam nadzieję, że płeć poznam już za tydzień. Synek w 17tc pokazał co skrywa między nóżkami :D
Ja wizyte mam 27.02 ale nie wiem czy lekarz zajrzy czy nie do malucha... Więc u mnie pewnie bliżej polowkowego usg cos ruszę.
W ogóle to się podziwiam bo nie mam ani jednej rzeczy kupionej przez siebie ciążowej lub dla Fasolki a w poprzednich miałam choćby jeden ciuszek albo smoczek
 
Do góry