reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@atfk to trzymam kciuki za odpoczynek jednak.
@dzag82 chodzi mi o to że jak kończy mi się umowa o pracę w trakcie ciąży czy pracodawca jakimś cudem może ją przedłużyć czy raczej pozamiatany temat tym bardziej że jestem na zwolnieniu lekarskim. Może głupie pytanie.

Kurczę żyć jakoś normalnie trzeba i sprzątać i gotować itp. ale na takie porządki to bym się nie porwała. Z pomocą męża sprzątam dom 2 dni w tygodniu i ledwo żyję. Okna też mąż mył na święta wprawdzie 2 razy dłużej mu zeszło niż mi ale ja mam okna 2m wysokie i normalnie się boję ściągać firany a co dopiero teraz. Powolutku ogarniam bo nie daję rady.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nina90 wiem że przez amnio można sprawdzić czy dzidziuś się nie zakaził toxo.Ale pewnie nie więc chyba nie warto z tego powodu robić amnio.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Okna myjesz..? Nie można rąk podnosić.. Macica się naderwać może.. Kurczę dziewczyny.. Ja wiem, że ciąża to nie choroba, że normalnie się funkcjonuje.. Mówiłam tak przy 1 ciąży, przy 2.. Obie nie dotrwały. Weźcie dla swojego, a przede wszystkim dla dzieciaczka zdrowia uważajcie.. Nie bez powodów tyle ostrzegają.. Tak samo z dźwiganiem.. Można max kilka kg.. Chyba z 5.. Jedna aktywność i odpoczynek.. Nasz organizm pracuje teraz inaczej, nawet jak tego nie odczuwamy..
Jak tfu, tfu coś się stanie to nie darujecie sobie do końca życia...
Sorki, ale jakoś mnie to ruszyło..


podpisuje się rękoma i nogami a zwłaszcza nie można myć okien i wieszać firanek.
 
Witam czwartkowo. Czekam na mamę i bedziemy robić gołąbki ;) okna otwarte bo tak przyjemnie na dworzu. Ptaszki świergoczą i aż miło posiedzieć z kawą na kanapie
 
reklama
Do góry