reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@kurektyna Ja miałam taki wynik w ciąży. Moja endokrynolog powiedziała, że wynik spoko, zbliżony do 1 czyli ok. Powiedziałam, że w ciąży tsh zmienia się bardzo często, a i w ciągu jednego dnia mamy różne. Rano może być 0,8 a pod wieczór 1,2 :) Ale konsultacja z lekarzem jak najbardziej widziana. Niech oceni czy trzeba mieć częściej pod kontrolą.

@dzag82 Ja nie mówię, że mamy leżeć i pachnieć.. Ale w tak krótkim czasie zrobić tyle to przesada.. Można trochę teraz, trochę za jakiś czas, albo na drugi dzień.. Ja też robię zakupy, sprzątam, robię pranie, zajmuję się domem. Ale wiem też, że wszystko z głową.. Dość już mam tragedii, więc po prostu ostrzegam.

 
Cześć dziewczyny!
@luska1979
Nic się nie dzieje ale ostatnią wizytę u gina miałam 2.01. Potrzebowałam też skierowanie na USG polowkowe żeby termin klepnąć, poaztym nie miałam karty ciąży bo ostatnio ich zabrakło...
Ale już odbyłam wizytę i wreszcie się doczekałam karty[emoji16][emoji16][emoji16]

Mam pytanie do dziewczyn tarczycowych mam taki wynik TSH
1487235718-aaaaaa.png


Pan doktor stwierdził że za niski w ciaży i że mam się udać na konsultację do endokrynologa(juz sie zapisałam na koniec miesiąca)
Miała któraś podobny wynik? Co się z tym wiąże?
Dodam że nigdy nie miałam problemów z tarczycą[emoji53]
Niby najlepszy jest koło 2 ale przy burzy hormonalnej którą przechodzimy taki wynik może być za chwilę inny. Ja zaczynałam ciążę od 0,9 a po 2miesiącach miałam 6,06 (z tym że nie ma co nas porównywać bo ja choruję od lat na Hashimoto)
Idź do endo i nic się nie martw, tarczyca nie lubi stresu
 
Ja w z Domi tak szalalam w ciazy
Mylam okna, skakalam i wieszakam firanki az trafilam do szpitala ze skurczami wieczorem po takiej aktywnosci.
Takze daruje sobie. A przy przeprowadzce wykorzystam babcie i faceta. Bo sama dolu i gory nie ogarne.
A teraz wszystko robie na raty.
Dzis polka z butami, jutro co innego ogarne.
 
Koko witaj spowrotem.Mam nadzieję że reszta ciąży upłynie Ci w atmosferze tylko samych dobrych wydarzeń.
Atfk to smaruj się intensywnie teraz bo to wtedy najczęściej rozstępy pojawiają jak skóra nie nadąża za gwałtownym wzrostem brzucha.
Beata trzymam kciuki również a Twoją wizytę.
Dzag82 ale dlaczego chcesz oddawać legginsy w innym lidlu?W tym co kupiłaś nie przyjmą Ci zwrotu?
O.paulina już tak zrobiłam.Ale ciężko być tak zabieganą kobietą jak ja i to w ciąży.A jeszcze jak mnie każdy zdenerwuje z samego rana to ma ochotę komuś przywalić z całej siły.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety musialam bo po zimie nie widzialam juz swiata.Niestety nikt za mnie tego nie zrobi i oczywiscie nie wszystkie na raz ale najpierw kuchnia ...odpoczynek...potem pokoik znow odpoczynek i duzy pokoj z balkonem .W 1 ciazy robilam wszystko sama i teraz tez muszę.[emoji5][emoji5] Teraz po kąpieli odpoczywam wiec kochana jest wsio ok [emoji5][emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
No to udaj się na zasłużony odpoczynek. :)

 
Ja mam rogala i powiem szczerze, że go kocham. Naprawdę. Jedna z rzeczy która w must have ciężarówek jest dla mnie najważniejsza. Spie z nim od 10 tygodnia bo mam go z poprzedniej ciazy. W ciagu dnia tez lubie sobie zalegnac na prawym boku. Moment rozgazowany człowiek i lżej na duszy ;) Pobolewaja mnie plecy i naprawde z nim spanie mi pomaga. Jezeli chodzi o karmienie to ja bylam niezdara i mimo ze kp rok to dla mnie najwygodniej bylo sie po prostu kolo Tymka położyć ale to tez przez to że mam duży biust i inne pozycje były niewygodne.

Dziękuję za odpowiedź ja tak to właśnie odczulam jakby takie rozładowanie po calym dniu. Ok czyli moja wrodzoną panikę udalo się opanować. Dziekuje za odpowiedź.
W jakiej pozycji można się na nim rozgazować? [emoji1]
Dla mnie też must have, dużo funkcji spełnia
 
reklama
Atfk trzymam kciuki za wizytę.Jutro już do pracy nie idziesz?
Mnie nie swędzi brzuch.
Właśnie Adeline co u Ciebie?Mocno się denerwujesz?Już niedługo.
Tu w UK twierdzą że też liczy się tylko 1 termin ten z 12 tc z usg.
Nina90 trzymam kciuki by wszystko było ok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Istnieje taka ewentualność że od jutra będę odpoczywać na kanapie a nie męczyć się przy biurku
 
Do góry