reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Atfk trzymam kciuki za wizytę.Jutro już do pracy nie idziesz?
Mnie nie swędzi brzuch.
Właśnie Adeline co u Ciebie?Mocno się denerwujesz?Już niedługo.
Tu w UK twierdzą że też liczy się tylko 1 termin ten z 12 tc z usg.
Nina90 trzymam kciuki by wszystko było ok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć mamusie u nas też wiosennie słonko świeci całkiem inne nastroje [emoji4] ucho już nie boli teraz się zakleilo i jestem przyglucha [emoji12] też biorę się za sprzątanie bo ostatnio tylko przegarnialam [emoji13]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
GuaRaNa, pytać możesz, najwyżej nie odpowiem jak nie będę wiedziała :-p. Bo wszystkiego nie wiem :sorry2:.

Nina90, doskonale rozumiem Twoje zmartwienie. Ale za dużo takich historii jest zakończonych pozytywnie, żeby się niepotrzebnie nakręcac, że będzie źle. Trzymam kciuki :tak:

Klusek, ta bombka jest sztywna: Link do: bawełniana SUKIENKA BOMBKA tuba kieszenie CIĄŻA Tez fajna, spokojnie do noszenia również po ciąży. Ogromnego brzucha nie zmieści, ale mnie na długo starczy.

Aaa, co do laktatora to w pierwszej ciąży miałam ręczny, z taką gumową pompką. Dramat. I odciski na dłoni. W drugiej kupiłam elektryczny canpol babies i o ile firma dla mnie goowniana, tak ten laktatora super, a cena w porównaniu z Medelą wręcz genialna. Pewnie teraz taki sam kupie.
 
Dzag ale mi sie ta trojkolorowa podoba hehe. Bo na komunie cory centralnie bym sie w nia wbila. Dodatkowo tania. Nie przeswituje nic spod niej?

Pogoda cudo. Pranie na balkonie. Zakupy ogarniete. Jutro byly bierze Domi na 10 dni takze laba konkretna mnie czeka.
Ogarnelam polke z butami. Powyrzucalam stare sandaly i za male buty Domi ktore juz sie nie nadawaly zeby oddac.

Okien myc nie bede. Bo na dniach ma padac. Zreszta przyznam ze nie lubie tego robic. Niech nowi lokatorzy sobie myja hihi. Po komuni biore sie za wyprowadzke.

Ale musze zrobic porzadek w szafach. I szczegolnie w papierach. Stare pity, paragony itd. Musze to ogarnac.
 
Dziewczyny dostalam powera.Posprzatalam.Okna pomylam .Obiad nawet juz ugotowalam .Pranie wywiesilam.Jeszcze tylko kąpiel i normalnie lenie sie ile wlezie.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty[emoji5][emoji5]Niech moc bedzie z nami heheheh.[emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Okna myjesz..? Nie można rąk podnosić.. Macica się naderwać może.. Kurczę dziewczyny.. Ja wiem, że ciąża to nie choroba, że normalnie się funkcjonuje.. Mówiłam tak przy 1 ciąży, przy 2.. Obie nie dotrwały. Weźcie dla swojego, a przede wszystkim dla dzieciaczka zdrowia uważajcie.. Nie bez powodów tyle ostrzegają.. Tak samo z dźwiganiem.. Można max kilka kg.. Chyba z 5.. Jedna aktywność i odpoczynek.. Nasz organizm pracuje teraz inaczej, nawet jak tego nie odczuwamy..
Jak tfu, tfu coś się stanie to nie darujecie sobie do końca życia...
Sorki, ale jakoś mnie to ruszyło..

 
Klusek, ja kupiłam tą szaro-czarną, to nic nie prześwituje. To jest taka dzianina, chyba nie powinno prześwitywać.
 
Aga :rofl2: Takie życie to miały królowe na dworze ;-) ;) Z obsługą, co by wszystko wokół zrobili. A w nocyy dziecko do cycka przystawiali, albo jeszcze lepiej, żeby mamka była. Mam dwójkę dzieci, myje okna, zmieniam pościel, wieszak firanki, robię zakupy tachająć wózek z dzieckiem a za rękę ciągnąc drugie, do lekarza sama z nimi chodzę, a trochę się wtedy trzeba nanosić i naszarpać. Jedynie duże zakupy w samochodzie zostawiam, żeby mąż do mieszkania przyniósł.
Owszem, trzeba uważać i nie robić nic na wariata. Ale też bez przesady..
 
reklama
@weronika123456 nie masz się czym martwić. Mój pierworodny do mniej więcej 30tc był mniejszy od 'rówieśników'. Przeważnie co usg to on był o tydzień młodszy.
Miał się urodzić drobinką, ale nagle przyspieszył i urodził się z wagą 3450g, co prawda 10 dni po terminie, ale waga taka standardowa[emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

o to super:) a swoją drogą waga taka sama ja moja mała kiedy się urodziła :)
 
Do góry