reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam się:)


patik80 gratki chłopca:)

wszystkim wizytującym udanych wizyt :) a ja właśnie po sniadanku na mizerię mnie wzięło i coś mi się nie przyjęła fuj.

coś jeszcze miałam napisać,ale nie pamiętam
 
reklama
Witam z rana :)
Kurczę wystarczy zniknąć na kilka dni i nasze grono się rozrasta! Witam wszystkie nowe koleżanki :)
Płeć coraz bardziej rozpoznawana, ostatnio królują faceci ;D Może i ja się czegoś dowiem po weekendzie, kto wie.. :)
Starałam się w miarę czytać, żeby nie mieć 100 stron zaległości.. Nie odpiszę każdej, bo to niemożliwe [emoji14] Ale cieszę się, że wszystko u Was dobrze, temat krwawień ostatnio nie poruszany.. Może w końcu minie. Czekam na wieści @Adeline89, niech do nas szybko wraca!
Ogłaszam, że 2 trymestr jest cudowny! Zero rozmów z ceramicznym, więcej produktów zjadłam, piersi troszeczkę mniej bolą i w końcu nie mdli! Mogę wejść do sklepu i nikt nie patrz jak ma debila! :D No i nie mam bezsennych nocy.. Cudownie! :)
@alfk Mnie też swędzi brzuch. I to czasami całkiem mocno, staram się wtedy użyć BioOil albo delikatnie wmasować balsam.
Mój M powiedział mi ostatnio, stukajac mi lekko w brzuch: No mogłabyś się już wykluć.. Chciałbym być już we trójkę.. [emoji173] [emoji173] [emoji173]
Życzę Wam miłego dnia! Powodzenia na wizytach! :)


 
@weronika123456 ja mialam badanie w zeszlym tygodniu (14+1) i bobo mial niecale 9 cm. Doslownie zabraklo kilku milimetrow. Ale tak jak dziewczyny pisza na roznych sprzetach jestesmy badane. Jedne lepsze, drugie ciut gorsze i dodatkowo czynnik ludzki ma znaczenie. Jak bylam na wizycie u innego lekarza to mu wyszlo ze mam przesuniety termin i powinien byc to 2.08. Dwa dni pozniej bylam u swojego i u niego praktycznie zawsze wychodzi ten sam czyli 08.08. A najwazniejsze pomiary sa na poczatku pierwszego trymestru. Mamaginekolog pisala artykul o hipotrofi plodu i tam zaznaczala ze dzieci na samym poczatku-maja taku sam wzrost i dlatego tak wazne jest ustalenie daty spodziewanego porodu na podstawie crl, a tym samym wieku ciazy. W pozniejszym czasie juz dzieci moga miec rozne przyrosty wazne by sie miescily w swoim przedziale i wtedy juz sie nie powinno zmieniac wieku ciazy.Jak masz ochote to wejdz sobie albo na jej fb albo na bloga.
 
@weronika123456 ja mialam badanie w zeszlym tygodniu (14+1) i bobo mial niecale 9 cm. Doslownie zabraklo kilku milimetrow. Ale tak jak dziewczyny pisza na roznych sprzetach jestesmy badane. Jedne lepsze, drugie ciut gorsze i dodatkowo czynnik ludzki ma znaczenie. Jak bylam na wizycie u innego lekarza to mu wyszlo ze mam przesuniety termin i powinien byc to 2.08. Dwa dni pozniej bylam u swojego i u niego praktycznie zawsze wychodzi ten sam czyli 08.08. A najwazniejsze pomiary sa na poczatku pierwszego trymestru. Mamaginekolog pisala artykul o hipotrofi plodu i tam zaznaczala ze dzieci na samym poczatku-maja taku sam wzrost i dlatego tak wazne jest ustalenie daty spodziewanego porodu na podstawie crl, a tym samym wieku ciazy. W pozniejszym czasie juz dzieci moga miec rozne przyrosty wazne by sie miescily w swoim przedziale i wtedy juz sie nie powinno zmieniac wieku ciazy.Jak masz ochote to wejdz sobie albo na jej fb albo na bloga.

dzięki za odpowiedź :)

@--Aga-- witaj :)
 
A tak w ogole to dziendoberek :) nie nadrobie was niestety :( wyjezdzam dzisiaj na weekend i nie wiem czy dostep do neta bede miala :( a po wczorajszym dniu to chyba mi sie przyda. Pisalam wam ze mamy podejrzenie toxo. Odebralismy wyniki i niestety jest to swierze zakarzenie. Podlamalam sie. Mamy umowic sie do poradni chorob zakaznych... Ehhh ciagle cos... No nic . tak wiec tego zajrze do was w niedziele wieczorem.
 
Cześć dziewczyny witam po dłuższej nieobecności ale ciężki to był czas. Koleżanka zmarła na raka zostawiła 3 dzieci i zaraz potem ciąża koleżanki okazała się pozamaciczna w 7tc i usunęli jej jajowód. Ciężko to zniosłam więc mąż stwierdził że musimy wyjechać chociaż na tydzień i pomogło. Drżałam o maleństwo do wizyty ale wszystko jest w porządku widzieliśmy się w poniedziałek i mamy już 7 cm. W pracy się przyznalam i okazało się że przyjęli to z większą radością niż rodzina męża. Oczywiście nie nadrobie ale życzę zdrówka i spokojnej ciąży. Jeszcze kilka dni wolnego i wracam do pracy dosyć intensywnie. Miłego dnia życzę

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@weronika123456 nie masz się czym martwić. Mój pierworodny do mniej więcej 30tc był mniejszy od 'rówieśników'. Przeważnie co usg to on był o tydzień młodszy.
Miał się urodzić drobinką, ale nagle przyspieszył i urodził się z wagą 3450g, co prawda 10 dni po terminie, ale waga taka standardowa[emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny witam po dłuższej nieobecności ale ciężki to był czas. Koleżanka zmarła na raka zostawiła 3 dzieci i zaraz potem ciąża koleżanki okazała się pozamaciczna w 7tc i usunęli jej jajowód. Ciężko to zniosłam więc mąż stwierdził że musimy wyjechać chociaż na tydzień i pomogło. Drżałam o maleństwo do wizyty ale wszystko jest w porządku widzieliśmy się w poniedziałek i mamy już 7 cm. W pracy się przyznalam i okazało się że przyjęli to z większą radością niż rodzina męża. Oczywiście nie nadrobie ale życzę zdrówka i spokojnej ciąży. Jeszcze kilka dni wolnego i wracam do pracy dosyć intensywnie. Miłego dnia życzę

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ładuj kochana akumulatory pozytywną energią ☺!!Smutne to co piszesz, zwłaszcza o tej trójce pozostawionych dzieci
 
Do góry