reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A co do spaniA w dzień dziecka to mój synek w zasadzie można powiedzieć, że od urodzenia nie śpi w dzień taki jego urok niestety. I raz jedyny mu się zdażyło w czasie przeziębienia przy bajce zasnąć na kanapie i jak to zobaczyłam od razu skoczyłam do niego w panice bo myślałam, że zemdlał.
 
reklama
Dziewczyny jak znajdziecie jakieś fajne Otulacze dla bobasków to wrzućcie linki. Tym razem zakupie i myślę że jego brak przy pierwszym dziecku był powodem niepokoju i płaczu jak tylko leżał w wózku czy łóżeczku.
 
Dzień dobry!
Chciałam już wczoraj się podzielić nowinami ale padłam na kanapie, przez co dziś mnie tak szyja boli, że nie umiem się swobodnie poruszać:baffled:
A więc na wizycie ogólnie wszystko ok i podpytałam lekarza żeby zerknął kto tam siedzi w brzuszku, stwierdził, że trochę wcześnie na podglądanie ale jak się dzidziuś ładnie ułoży to zobaczymy. No i powiedział, że na 90% chłopak:biggrin2::biggrin2::biggrin2: Mąż też był w końcu ze mną i też widział że synuś, tylko mnie ślepota ogarnęła i nic tam nie dojrzałam.:no: Następna wizyta 14 marca i mam nadzieję że gin będzie mógł to potwierdzić. Ale się cieszę:biggrin2:

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, przynoście same dobre wieści:yes:

marii19 udanego dnia, faktycznie będziesz mieć dzisiaj aktywny czas:happy:
MamaT - u mnie ta masakra robi się codziennie:wściekła/y: bez względu na to jak bardzo ogarnę to rozgardiasz wraca w tempie ekspresowym
25_pixels- ja na razie nie kupuję laktatora, przy Hani najstarszej córci miałam ręczny z aventu, sporadycznie z niego korzystałam więc na moje potrzeby był wystarczający. Po Jasiu sprzedałam laktator, ale też go w ogóle przez ten czas nie używałam. Jak wracasz do pracy do elektryczny na pewno będzie bardziej funkcjonalny. Słyszałam dobre opinie o Medeli, tej drugiej firmy nie znam.
luska1979 - co do imienia to gdzieś mi mignęło że podoba Ci się Marcin - potwierdzam, że Marciny to fajne chłopaki, w tym i mój mąż:yes: ale uparte to jak któraś z dziewczyn pisała :rofl: tak czy siak wielokrotnie ta upartość i konsekwencja działa na plus.
witam również nowe sierpnióweczki:biggrin2: na prawdę mamy prawdziwy baby boom:-D
klusek piękną masz córcię:biggrin2:
mychaa prawdziwa braterska miłość:tak: moje dwie piękne tak najczęściej się przytulają i bardzo kochają jak są poza domem. Przy innych to miłość że ho ho, wystarczy przekroczyć próg domu...to zaczyna się "sielanka" :-D

Miłego dzionka :biggrin2:
 
@25.pixels ja mam Medela mini electric, kupilam jak sie Krzys urodzil i bardzo sobie chwale. Karmilam obu chlopakow ponad rok i przez te lata karmienia duzo korzystalam a laktator jak nowy ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patik80 gratulacje!! Trochę chłopców znow przybyło, mysle nawet ze sie wyrównalo.

Wizytujacym życzę udanych wizyt.
Pozostalym laseczkom miłego dnia :)

My dzisiaj jedziemy do Portu, moze kupie coś fajnego. Glownie to bym chciala jakieś bluzeczki i bluze rozpinana, moze spodnie. Chociaż jak jade specjalnie to pewnie duzo nie kupię.
 
Widzialam gdzies temat butelek.. Ja mialam jedna wlasnie z zestawu z laktatora, ale chlopcy i tak z niej nigdy nie pili. Odciagalam duzo mleka wieczorami, zeby bylo na sniadanko, do kaszy, manny, budyniu itp ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja liczę, że 15+2 to 16 tydzień. Tak mi się wydaje najrozadniej. I moj lwkarz tez tak liczy. Gorzej, że nigdy nie wiem w którym mce jestem :)
Proszę , ściąga dla Ciebie
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-01-14-22-12-03.png
    Screenshot_2017-01-14-22-12-03.png
    67,3 KB · Wyświetleń: 68
Hej z rana

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Patik, super ze chlopak. Grono meskie sie powieksza

Mi kiedys pozyczyla kolezanka laktator elektryczny. Super byl. Natomiast sam laktator nie pobudza laktacji i tylko poltora miesiaca dalam rade. Pozniej butla.
Teraz sie zastanawiam. A miala ktoras doczynienia z laktatorem Canpol elektr?

Kurcze mnie od 3 dni jakby jajnik prawy bolal. Takie bole krotkie. Promieniujace.

Dzag jak kiecki???
 
reklama
Dzień dobry.
Już trzymam kciuki za wizyty✊✊✊.
Dziś ich będzie sporo! W tym i ja.
Teraz jestem w pracy. ..nie wiem czy przypadkiem nie ostatni dzień.

Imiennie nie odpisze bo działam na telefonie.
Zdjęcie przytulasow braci. ..bomba!!i ta dupka w rajstopkach. No czad.
Ja i w ciąży z Kają jeździłam niemal do końca za kółkiem. Teraz też śmigam i póki co nie zauwazylam mniejszej koncentracji. Ale wezmę to pod uwagę.

Ja dziś mam pełne 16t. Zobaczymy jak bobo urosło. Wczoraj wieczorem zjadlam wafelka- sukces bo ostatnio słodkie nie istnieje...i nasze bobo dość energicznie zareagowalo - aż byłam w szoku. Miałam wrażenie że najnormalniej odbiło mi się od brzucha.

Kobietki swedzi Was brzuch? ?

Wczoraj dałam moim domownikom czas do piatku na podanie po Max. 2 propozycje imion.Myślę że poznamy dziś płeć więc w week. narada.
 
Do góry