reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Doberek :-)

@emikaa , dzwonilam dzis do Praxis i mowilam, ze mam dzis wizyte o 17.00 i ze mam mocz do badani na Chlamidie i jak mam go do tego czasu trzymac, to powiedzieli mi, ze w lodowce ;-) . Normalny mocz badaja mi na kazdej wizycie, nawet jak mialam na 17.30, bo robia to na miejscu. Zobaczymy co powiedza jak juz bede u gina, najwyzej specjalnie pojade jeszcze raz zeby zrobic :-/

@anntryb to jest badanie na Chlamydie, no ale zobaczymy, najwyzej dadza mi drugi zestaw do badania :p

@patik80 gratki udanej wizyty i zdrowego synia :-)

@Nina90 spokojnie kochana, znajoma w ciazy tez miala swieze toxo, brala antybiotyk, byla pod kontrola i urodzila zdrowa dzidzie :tak:

@@KOKO@ przykre wiesci :-( , zycie bywa niesprawiedliwe...

Ok nadrobilam ;-)
Ja stresik od rana, cukier dalej pow normy wiec dzis na wizycie kilka tematow do poruszenia. Sniadanie zjedzone, wiec na odstresowanie jade na lowy do Lidla, w koncu ciazowa moda do mnie dotarla :p

Laski &&&&&& za wizyty i badania :-*
 
reklama
JustynaWM pisze:
Uważaj na rozmiary, bluzki są ładne ale ogromne, wzięłam czarną M a wygląda jak XL, będę chciała zwrócić lub wymienić
Ale ja kiecki kupiłam u tego sprzedającego :) Poza tym na aukcjach najczęściej są wymiary, zawsze się mierzę.
Kiecki i spodnie przyszły. Sukienki fajne, mnie się podobają, ta trójkolorowa ma cienki materiał, taka zwiewna. Jedyny "problem" to właśnie w tej kiecce trójkolorowej: Link do: TRÓJKOLOROWA SUKIENKA z kieszeniami CIĄŻA S/M ta stójka pod szyją nie stoi. Ale tego się spodziewałam, już miałam sukienkę z podobnym wykrojem pod szyją. Spodnie Link do: super CIĄŻOWE SPODNIE z kieszeniami S/M takie sobie, takie niby dresowe, ale materiał taki legginsowy. Będą idealne do chodzenia po domu :). Ale za to super leżą, nie to co te z Lidla - wczoraj w jednym Lidlu dorwałam. Niby rozmiar 36/38, a wiszą na mnie jak 40-tka. Beznadziejne są, kiepsko w kroku skrojone, jak uda się oddać w innym Lidlu niż kupiłam to oddam.

Z rozstępami nie pomogę, bo ja w ciąży nie miałam. Niczym się nie smarowałąm, bo ja generalnie niczym się nie smaruję, nie cierpię :p. Ja mam więcej delikatnych rozstępów po okresie wzrostu :D

Myycha, Jaś śliczniasty!! Męża nie widziałam oczywiście :p ale do Ciebie na bank jest bardzo podobny!

kotomiś pisze:
Ostatnio mój M śmiał się z nocnika co wygrywa fanfary :szok:
Ja to sobie kiedyś wyobraziłam co ja bym czuła jakbym nie znała jeszcze co to sikanie do nocnika, siadam, a tam mi coś pod doopskiem się drze. Ja współczuję dzieciom pomysłowcyh rodziców :D. W życiu bym czegoś takiego nie kupiła. Ale też nie jestem przeciwniczką zabawek migających czy grających. One po prostu interesują dzieci. I nie mówię o czymś na pilota, tylko zwykłe zabawki, które w jakiś sposób reagują na konkretne działanie dziecka. Czy to w książeczce dźwięk, czy migające autko jak się je naciśnie. Mnie nie przeszkadza ani dźwięk cymbałków, ani Szczeniaczka Uczniaczka. Niech gra. Niech się dziecko zainteresuje i bawi samo. Byle nikt mi nie przynosił ryczącej chińszczyzny.

Anntryb pisze:
Dobra jestem po wizycie, dziewczyny glukoza 101 to serio aż tak dużo w ciąży ? Mam już zrobić test obciążenia i jak wyjdzie negatywny to jakaś poradnia cukrzycowa...
Dużo. Na czczo powinno być maks 90.

Maargaretkaa pisze:
Niestety dziewczynka ktora odwiedzam za 2 miesiace skonczy 3 lata i jedyne co potrafi mowic to tak, nie, mama, tata wszystko inne wymusza dziwnymi gestami albo ruchami, no ale coz sie dzieic, dziecko siedzi calymi dniami i oglada telewizje albo bajki z laptopa, na dwor nie wychodzi w ogole, ogolnie lekko mowiac dzicz. A czyja wina ? Leniwych rodzicow, zamiast dziecka uczyc to wlacza bajki i zajmij sie soba....
Nie ma co generalizować. Owszem, nie stymulują dziecka i nie pobudzają jego rozwoju. Ale też widocznie dziecko rozwija się wolniej niż tamte ewenementy. Nie zrobisz z każdego dwulatka mówcy. Jak nie ma po prostu nadzwyczajnych zdolności i predyspozycji, to choćbyś go na wykłady na uniwersytet zabierała, to nie będzie tak mówiło jak to dwuletnie dziecko o którym napisałaś.

Weronika123456 pisze:
Mam na imię Justyna , w tym roku kończę 30 lat, mam już córeczkę,która w lipcu kończy 5 latek :)
Witaj, Mój synek też w lipcu 5 lat skończy :) Trzymam kciuki, żeby z ciążą było wszystko ok aż do sierpnia :)



Jeeezuuuu, 20 stron jeszcze... nie mam szans teraz nadrobić. Dzieci odwiezione przed 8:00 do przedszkola, ja już załatwiłam zakupy po drodze, zjadłam śniadanie, muszę w końcu mieszkanie odkurzyć i podłogi umyć i lecę za chwilę obuwniczego szukać, bo czas kupić dzieciom lżejsze buty. Witek to w ogóle nie ma :p A już co raz ciężej go na rękach nosić.
W ogóle to wczoraj pojechaliśmy do galerii handlowej zobaczyć buty dla nich, a wyszłam z CCC z butami dla mnie!! :D Skorzystałam z tej przeceny przecenionych butów zimowych i kupiłam sobie piękniste płąskie botki za kostkę z Lasockiego. Za 85zł!!! Szał pał.
 
hejka
Wstałam dzisiaj z zawrotami głowy, szlam do łazienki jak na fazie :)
KOKO myśl pozytywnie i nie łam się.
U mnie w domu tak jak któraś pisała, wysprzątam, wieczorem czysto a wstaję rano i szlag mnie trafia.
Jutro u młodszej bal koci , muszę jej strój przygotować a w sobotę urodzinki starszej ale na szczęście nie w domu tylko w małpim gaju, więc wrócimy na czyste :p

Jak ja już bym chciała czuć maleństwo, na razie nic ale brzuch mi rośnie

Moja Marysia jeszcze czasem śpi w dzień i też jak wstanie to złośnik, lepiej nic nie mówić i odczekać :D
Na razie zmykam, muszę dokumenty do księgowej zawieźć, nie chce mi się ale musze.
 
A ja mam wk...wa dziś na maksa od rana i pewnie będzie tak cały dzień który nawiasem mówiąc skończy się o 12 jutro kiedy w końcu pójdę do wyrka.Rano jak zwykle dzieci się biją i kłócą więc podnoszą ciśnienie.Mąż wyskakuje z nowiną że ma spotkanie departamentôw które jest do 7.15 a ja mam być w pracy na 7.30 więc o 7.00 muszę wyjechać więc będę musiała zabrać ze sobą dziewczyny.Dobrze że pracujemy w 1 miejscu.To jeszcze facet zajeżdża mi drogę i z pretensjami do mnie.Ohhhh...dziś robię sobie dzień byczenia się po takim starcie dnia.
O.dżasta trzymam kciuki za wizytę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana. Co za piękne słońce za oknem, chyba wczorajsze narzekanie dało efekty.. :cool2:

@Itta87 Co do tych drgań, ja też to mam i wiele osob, które znam. Mówię na to 'rozładowania', chyba nic groźnego, bo żyję i mam się dobrze. ;)

No może nie tak dobrze, dziewczyny co ja wczoraj przeżyłam. Myślałam, że pojadę do szpitala, tak mnie głowa bolała, jakieś takie pulsowanie, ból z tyłu, ciśnienie 147/106 i aż dwa razy wymiotowałam z tego bólu, a rzadko mi się to zdarza. Okropieństwo :( Mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko ok i nic mu nie zaszkodziłam..

@Nina90 co wcinałaś, że się toxo nabawiłaś? Nie przejmuj się za mocno, to nie tragedia, lekarz cię wyprowadzi z tego.. :)

Nie chwaląc się powiem tylko, że w następną niedziele mam urodziny i bratowa ma mi sprezentować tego o to rozkładanego rogala, bo już ciężko mi się śpi a może i do karmienia się przyda. Ktoś ma i wypowie się, czy zdał egzamin czy zbędny gadżet?

Link do: Poduszka dustronna Longer minky- Trójkaty czarne

Ręka do góry, która dzis wizytuje! :)
 
Dziewczyny, nie denerwować się, brzuchy do góry
Głowa puta co komu pisać ( a napierdziela mnie od wczoraj non stop:/)

Udanych wizyt, witam również nowe mamusie ujawnione :)

Co mi zapadło w pamięć to jakie ładne dzieciaczki macie :))))) a zdjęcie z pupcią w rajstopach no po prostu miodzik, kochane, nie mogę się doczekać takich uścików u mnie, matka wtedy chyba nic nie potrzebuje do szczęścia

dzag82 ja pisałam o bluzkach z Lidla a nie o allegro, że dużo za duże :)
Legginsy wyglądały na babciowe :p
 
Cześć dziewczyny!
@luska1979
Nic się nie dzieje ale ostatnią wizytę u gina miałam 2.01. Potrzebowałam też skierowanie na USG polowkowe żeby termin klepnąć, poaztym nie miałam karty ciąży bo ostatnio ich zabrakło...
Ale już odbyłam wizytę i wreszcie się doczekałam karty[emoji16][emoji16][emoji16]

Mam pytanie do dziewczyn tarczycowych mam taki wynik TSH
1487235718-aaaaaa.png


Pan doktor stwierdził że za niski w ciaży i że mam się udać na konsultację do endokrynologa(juz sie zapisałam na koniec miesiąca)
Miała któraś podobny wynik? Co się z tym wiąże?
Dodam że nigdy nie miałam problemów z tarczycą[emoji53]
 
reklama
Do góry