reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziubię tak po troszku w tramwaju...

Atfk, mnie swędzi brzuch, ale tylko w miejscu cięcia cesarskiego, i to tak bardziej jakby od środka a nie z zewnątrz. Drapanie nic nie daje :-p

Nina90, z postów dziewczyn widzę, że toksoplazmozę złapałaś. Masz jakieś podejrzenia jak? Nie przejmuj się na wyrost, jak będziesz pod kontrolą lekarza na pewno będzie ok. Juz kiedyś pisałam, że Moja znajoma z Sierpniówek w drugiej ciąży złapała od kota sąsiadów, Mateusz się zdrowiutki urodził.

Czytam, że zdjęcia jakieś cudowne dzieciaczków były, a ja dojść do nich nie mogę.... :-p Tyyyle stron...
 
reklama
Emikaa musisz dopytać lekarza czy możesz lecieć samolotem.Niby latanie w 2 trymestrze jest najbezpieczniejsze.
Ja mam nadzieję że będę mogła lecieć do Polski w kwietniu.Dziewczynki tak się cieszą bo jeszcze nie leciały samolotem.Zawsze jeździliśmy autem.
Moja Wiki też mega aktywna jest ale w wieku 3 lat ucięliśmy jej już drzemki bo potrafiła przespać pół dnia a potem do 23 wariowała w łóżeczku a ja wychodzę do pracy o 19 i lubię jak dziewczyny już śpią.Spokojniejsza jestem.
No zobaczymy co położna powie we wtorek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry kobitki :)
U nas dzisiaj wiosna za oknami, jestem zdziwiona bo miało lać. Ptaki świergolą, od razu inaczej.
Powodzenia na wizytach!
@dzag82 mam do Ciebie pytanie natury kadrowej. Tylko nie wiem czy masz ochotę i czas.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana. Co za piękne słońce za oknem, chyba wczorajsze narzekanie dało efekty.. :cool2:

@Itta87 Co do tych drgań, ja też to mam i wiele osob, które znam. Mówię na to 'rozładowania', chyba nic groźnego, bo żyję i mam się dobrze. ;)

No może nie tak dobrze, dziewczyny co ja wczoraj przeżyłam. Myślałam, że pojadę do szpitala, tak mnie głowa bolała, jakieś takie pulsowanie, ból z tyłu, ciśnienie 147/106 i aż dwa razy wymiotowałam z tego bólu, a rzadko mi się to zdarza. Okropieństwo :( Mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko ok i nic mu nie zaszkodziłam..

@Nina90 co wcinałaś, że się toxo nabawiłaś? Nie przejmuj się za mocno, to nie tragedia, lekarz cię wyprowadzi z tego.. :)

Nie chwaląc się powiem tylko, że w następną niedziele mam urodziny i bratowa ma mi sprezentować tego o to rozkładanego rogala, bo już ciężko mi się śpi a może i do karmienia się przyda. Ktoś ma i wypowie się, czy zdał egzamin czy zbędny gadżet?

Link do: Poduszka dustronna Longer minky- Trójkaty czarne

Ręka do góry, która dzis wizytuje! :)


Ja mam rogala i powiem szczerze, że go kocham. Naprawdę. Jedna z rzeczy która w must have ciężarówek jest dla mnie najważniejsza. Spie z nim od 10 tygodnia bo mam go z poprzedniej ciazy. W ciagu dnia tez lubie sobie zalegnac na prawym boku. Moment rozgazowany człowiek i lżej na duszy ;) Pobolewaja mnie plecy i naprawde z nim spanie mi pomaga. Jezeli chodzi o karmienie to ja bylam niezdara i mimo ze kp rok to dla mnie najwygodniej bylo sie po prostu kolo Tymka położyć ale to tez przez to że mam duży biust i inne pozycje były niewygodne.

Dziękuję za odpowiedź ja tak to właśnie odczulam jakby takie rozładowanie po calym dniu. Ok czyli moja wrodzoną panikę udalo się opanować. Dziekuje za odpowiedź.
 
Marii19 a ja tego nie zauważyłam by mi spadła koncentracja a już napewno nie za kierownicą.Może dlatego że ja jeżdżę codziennie i robię po 10 mil dziennie a jeszcze więcej jak jadę do pracy też.
U nas nadal dziś piękne słoneczko..
.chyba wiosna już zawitał aż żyć się chcę.
Marii19 to udane walentynki miałaś.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dostalam powera.Posprzatalam.Okna pomylam .Obiad nawet juz ugotowalam .Pranie wywiesilam.Jeszcze tylko kąpiel i normalnie lenie sie ile wlezie.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty[emoji5][emoji5]Niech moc bedzie z nami heheheh.[emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Wpadnij i do mnie prooosze ha ha, ja wczoraj po 7 wstałam i dzieci na 2h spacer zaciągłam. A dzis mloda przylazla w nocy i prawie caaaala noc nie spałam i jakos dopiero do żywych sie budzę :)

Dzieki dziewczyny, wiem ze najważniejsze ze wynik jest dobry. Ale kurde te 90 zl boli.. Ehh

Co do swędzenia mi na brzuchi wyskoczyła ktostka i swedziiikk strasznie...

Trzymam kciukasy za wizyty ✊✊✊
 
@dzag82. Po pierwszych badaniach mialam nieciekawe wyniki i lekarz kazal powtorzyc plus awidnosc zrobic. Wczoraj odebralam wyniki i wyraznie widac ze igm i igg wzrastaja a i awidnosc wykluczyla zakarzenie przed ciaza. Jak tylko wyniki lekarzowi wyslalam to od razu kazal przyjechac, leki wypisa i skierowanie do poradni chorob zakaznych. Tez kazal sie na zapas nie martwic ale wiesz jak to jest. Swoje juz ostatnio wyczytakam a teraz obiecalam sobie ze nie bede odpalac wojka google bo i tak z tym nic jyz nie zrobie.Dopiero po porodzie tak naprawde dowiemy sie co i jak...
 
Mychaa prawie zgadłam wiek Twoich chłopaków.
25_pixels ja nie kupuje tym razem.W poprzednich ciążach użyłam raptem kilka razy.Dziewczynki były moimi laktatorami najlepszymi.A jak będzie potrzebny to kupię.Ja miałam TT elektryczny.Ale medela podobno jest super.
Mahoniowa powodzenia na wizycie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Nina90 kurde to nie dobrze, liczyłam ze moze masz tak jak ja ze IgM dodatnie ale nie wzrasta a awodnosc dla IgG wyszła mi 0 i juz czasu zakażenia nie określili.
Btw lekarz ma racje, na spokojnie niech Cie ogarna badania porobia, pamietaj ze z wiekiem ciazy toxo ma coraz mniejszy wplyw na dziecko z tego co ja czytałam. Nie wiem w którym tyg jestes ale bedzie dobrze, bo rzadko dzieci podlapuja to świństwo :* :*
 
reklama
Marii19 co ja bym dała by pospać do 11 codziennie.
Patik80 gratuluję synka.
U nas tak samo siostry się kochają wszędzie tylko nie w domu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry