reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@klusek @beata1313 Dziewczyny, co do sikania mama mi mówiła, żeby trzymać w lodówce, bo namnażają się bakterie. Jednak pojechałam wtedy na 11 chyba oddać, Pani odmówiła przyjęcia, bo "miało być z porannego moczu". Tłumaczę jej, że wstałam przed 10, więc to moje rano :confused: a potem trzymałam w lodówce, ale nie przyjęła. :eek:
 
reklama
Kurde no to jak ja mam to niby zrobic jak wizyte mam dopiero o 17.00 :-/ , najwyzej zadzwonie do Praxis i sie zapytam :-/
Dzieki laski za odp :-*
 
@luska1979 to rzeczywiście blisko to NewCastle :) chciałabym poleciec tam jakoś wiosna, ale chyba przez te przeboje początkowe za bardzo sie boje, pomijając ze Wogole nie przepadam za lataniem :)

Mam pytanko, czy któraś jeszcze bierze Luteinę dowcipnie ;) ?

Była mowa o szyjce i ja sie zastanawiam czy dobrze ja aplikuje, nie dość ze tego strasznie nie lubię to zastanawiam sie czy nie za płytko :/ sory za bezpośrednie pytanie ale czy wy wciskacie ja aż tak do końca ?:) do oporu?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja od ostatniej wizyty (tj. 10.02) juz nie biore... A wkladalam tak daleko jak dalam rade :)
 
Kurde no to jak ja mam to niby zrobic jak wizyte mam dopiero o 17.00 :-/ , najwyzej zadzwonie do Praxis i sie zapytam :-/
Dzieki laski za odp :-*

Hm a Wogole przyjmują tak późno mocz?
Przeważnie jak cos trzeba na czczo to u mnie przyjmują tylko do godz 10 czasem do 12 stej.
Ale jak tak, ja bym trzymała w lodowce.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weronika wiem że powinna być wysoko.A Twoje 4 cm to długość szyjki macicy a to też inna sprawa.Szyjka macicy może być nisko oby była nie skrócona i twarda,zamknięta to jest ok.Ale ja tego nie stwierdzę.Wolę tam nie grzebać.U nas to nie lekarz prowadzi ciążę tylko położna niestety.Ale wspomnę jej bo mam w e wtorek wizytę ale czy na to zareaguję to już inna sprawa.

no tak dobrze mówisz,chodzi mi o to,żeby nie była skrócona,jeżeli chodzi o badanie ginekologiczne wiem,że u nich jest z tym problem,mnie też nikt badac nie chciał dopiero jak wody się zaczęły saczyć to mnie zbadano
 
Weronika a śpi Ci potem w nocy jak tak pośpi w dzień?5 lat to już też raczej ten wiek że dzieci nie śpią w dzień.
Dorotea gratulacje ....kolejny chłopak.
Mi brzuszek rośnie każdego dnia.....do sierpnia to będę wyglądać jak etna przed wybuchem.
pewnie ,że śpi :) kładziemy się czasami o 21;00 i zasypia bez problemu:)

mojej siostry syn niedługo 6 lat i śpi w dzień codziennie:) także każde dziecko inne jedne potzrebują drzemki inne nie,zwłaszcza moja ona mega aktywna:)
 
Ja mam termin na 14 :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
o to super:) pytam ze względu na tą różnicę w tygodniach:) u Ciebie też na każdym usg wychodzi ciąża mniejsza? w ogóle dziewczyny Wy też się wypowiedzcie,bo wcześniej jak was podczytywalam to Wasze dzieci były większe od mojego szkraba w danych tygodniach,teraz w poniedziałek na usg niecałe 9cm
 
@klusek @beata1313 Dziewczyny, co do sikania mama mi mówiła, żeby trzymać w lodówce, bo namnażają się bakterie. Jednak pojechałam wtedy na 11 chyba oddać, Pani odmówiła przyjęcia, bo "miało być z porannego moczu". Tłumaczę jej, że wstałam przed 10, więc to moje rano :confused: a potem trzymałam w lodówce, ale nie przyjęła. :eek:

zgadzam się. Mocz z rana i trzeba trzymać w lodówce,bo poza lodówką bakterie się namnażają
 
reklama
Do góry