reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Patysia152 jak dla mnie zbędny gadżet...moje dziewczynki nie cierpiały być tak ściśle otulane.
Ja mam usg połówkowe w 20 tc.
Na moje dziewczynki też szumy nie działały.

U nas na usypianie najlepsze było bujanie...czasem aż takie ostre, albo bardziej takie jeżdżenie przód tył wózkiem, pamietam jak chodziłam po domu, nawet do kibla z wózkiem i w ta i z powrotem pózniej to aż mi sie mięśnie wzmocniły u ręki :) przypakowalam bicepsy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przeżyliśmy badanie i warto było, bo mamy dużo informacji. I o sercu, mózgu, żołądku, pęcherzu moczowym itp. I wstępnie o płci - chłopak :) kość nosowa widoczna, przezierność 1,5. Odstapilismy od testu pappa, pani doktor nie widziała wskazań. Na obecnym etapie wszystko w normie. Cieszę się bardzo. Za dwa tyg mam wizytę u mojego gina prowadzącego, mam nadzieję, że potwierdzi płeć. Dzisiaj jestem w 12t4d.

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie, ze tez macie takie podejscie do zabawek ;) a propo wzruszen, ostatnio ciagle placze jak Krzys wraca z przedszkola, bo mi codziennie bracia taki widok funduja :D
1487180870-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
O jakie slodziaki [emoji7] uroczo [emoji176]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
25_pixels u nas też trzeba jeździć w zapiętych pasach.Poza tym pewnie nie wszystkie kobiety mają problemy z koncentracją w ciąży.
Emikaa Newscastle to jakieś 4 h jazdy ode mnie.Więc niedaleko.
Na moje dziewczynki to najbardziej wyciszająco działało noszenie na rękach albo przytulenie.
 
U nas na usypianie najlepsze było bujanie...czasem aż takie ostre, albo bardziej takie jeżdżenie przód tył wózkiem, pamietam jak chodziłam po domu, nawet do kibla z wózkiem i w ta i z powrotem pózniej to aż mi sie mięśnie wzmocniły u ręki :) przypakowalam bicepsy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

u nas suszarka :p a mała płakała non stop może ciężko uwierzyć,ale tak było do 2 r ż
 
Przeżyliśmy badanie i warto było, bo mamy dużo informacji. I o sercu, mózgu, żołądku, pęcherzu moczowym itp. I wstępnie o płci - chłopak :) kość nosowa widoczna, przezierność 1,5. Odstapilismy od testu pappa, pani doktor nie widziała wskazań. Na obecnym etapie wszystko w normie. Cieszę się bardzo. Za dwa tyg mam wizytę u mojego gina prowadzącego, mam nadzieję, że potwierdzi płeć. Dzisiaj jestem w 12t4d.

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom
gratki pozytywnych wieści :)

znowu zasnęła...nie dospała:) a my z mężem nie chcemy wiedzieć jaka płeć,chcemy mieć niespodziankę przy porodzie:) mam nadzieje,że Wam to nie przeszkadza :)
 
w sumie to nie wiem jak z tymi tygodniami,niby od początku licząc to powinnam dzisiaj wchodzić w 15tc,na poniedziałkowym usg 14tc równo a z suwaczków 14t i 3 d zauważyłam,że z każdą wizytą dzidzia jest coraz mniejsza tzn ciąża
 
Angelika ja też byłam taką słodką blondyneczką w dzieciństwie a potem mi włosy ściemniały i w sumie taki ciemny blond miałam ale mąż śniadej karnacji o czarnych włosach i jak widzieliście żadna z dziewczynek moich blondynką nie jest.Wikusia ma jakby jaśniejsze włoski.
Chyba każda z nas by chciała mieć słodką blondyneczkę.
Wiktoriaa u mnie nadal hormony nie buzują.Jestem bardzo spokojna.
Beata ja też uwielbiam jak jest ciepło_Od razu nowa energia wstępuje w człowieka.
 
Mychaa ale słodki widok.Ile dokładnie Twoi chłopacy mają lat?
Angelika te drugie usg genetyczne to usg połówkowe o którym piszemy.Posprawdzają Ci wszystkie organy dzieciątka przede wszystkim bardzo dokładnie skanują serce bo dużo chorób genetycznych objawia się wadami wrodzonymi serca.Sprawdzają też długość kości biodrowej to wyznacznik w kierunku wykluczenia zd.Ale jak Ty musisz sobie załatwić na nfz to ja nie wiem.
Weronika niby po 35 r.ż wzrasta ryzyko chorób genetycznych przez to m.inn że organizm ma mniejszą zdolność do ronienia uszkodzonych płodów ale np.zespół downa występuje częściej u kobiet pomiędzy 20 a 30 r.ż.Więc w zasadzie każda z nas mimo wieku ma takie same szanse na urodzenie chorego dziecka.Jak pisałam wczęsniej ten test robi się by sprawdzić czy dziecko jest zdrowe.
 
reklama
Weronika wiem że powinna być wysoko.A Twoje 4 cm to długość szyjki macicy a to też inna sprawa.Szyjka macicy może być nisko oby była nie skrócona i twarda,zamknięta to jest ok.Ale ja tego nie stwierdzę.Wolę tam nie grzebać.U nas to nie lekarz prowadzi ciążę tylko położna niestety.Ale wspomnę jej bo mam w e wtorek wizytę ale czy na to zareaguję to już inna sprawa.
 
Do góry