reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@kotomiś Soróbuj jeszcze raz, albo na innego maila. Ja dziś się zarejestrowałam o od razu przyszedł mail.

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
reklama
Ja mam może 2 na plusie, może 1,5. Dosłownie przez ostatnie kilka dni mi brzuch wywaliło.

Jest taka strona zafree.com.pl To co prawda nie dla dzieciaczków, choć się zdarzają takie, ale może któraś sobie skorzysta. Tak mi się przypomniało jak zapytałyście o darmowe próbki.
 
Co do chustowania ja na pewno bede :) skorzystam z porad doradcy i chcialabym juz w polowie wrzesnia nosic maluszka :) mieszkam w bloku i wiem ze co najmniej do 16 codsiennie praktycznie bede sama. A mamy psiaka wiec o ile ktos wychodzac kolo 6 rano do pracy go wyprowadzi, to juz kolo 12 bedzie prosil by znow isc no i trzeba wyjsc a taskanie wozka z 2pietra -sredni pomysl na to zeby sie przejsc dookola bloku, a tak to dzidzia w chuste, smycz w reke i mozna spacerowac :)


Ikulka - co do wagi na plus. U mnie nic, w momencie jak sie dowiedzialam o ciazy wazylam 54.1kg, teraz ostatnio sie waze co kilka dni to jest tak pomiedzy 51.8 a 52.8. Taka roznica.. Waga z wczoraj wlasnie 52.8 :) az dziwne w sumie ze nic nie przytylam bo jem duzo, niekoniecznie "fit" i beztluszczowo, wrecz przeciwnie jem ziemniaki, smazone mieso, pieczywo, ciagle jestem w domu a i tak nie tyje.

:)
 
Zadowolona baaardzo! Duze, zwrotne kola, duzy kosz na zakupy, mimo tego, ze Krzys ciezki facet to bez problemu jezdzilam po naszych slaskich chodnikach, ale i po lesie. Idealny na zakupy, bo waski, wiec wszedzie sie dalo na luzie wjechac. Nawet autobusem podrozowalismy,a po zlozeniu zajmowal tyle miejsca co zwykly wozek pojedynczy. Aaa no i najwazniejsze info jaki to w ogole wozek - kees tandem deluxe. Przednie siedzenie mozna bylo znizyc do pozycji polezacej (Krzys tak potrafil spac po 3h:p) a przy okazji nie miazdzyl nozek Jasia w gondolce. No i z czasem gondolke mozna wymontowac i jest spore miejsce spacerowe :) zaluje, ze puscilam go dalej w swiat..

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję pięknie za tak dobrą recenzje :*
Poszukam w necie, mam nadzieję że znajdę fajną uzywke jakaś :), szkoda kasy na nowy.

Luska, a Ty jaki model tego wózka podwójnego miałaś? Pamiętasz nazwę firmy?
Z góry dziękuję za pomoc :*

Ikulka, ja juz dobre 2 kilo na plusie, a gdzie tu dalej? Jak jeść się chce!!!
 
hej wiem, że już był ten temat ale powoli rozglądam się za jakimiś tunikami, legginsami czy jeansami ciążowymi, macie jakieś ciekawe stronki z modnymi ubraniami, ale w miarę normalnie cenowo oprócz allegro? :) Przeglądam też Aliexpress i natknęłam się na śmieszne koszulki, jak już wyrośnie mi piłeczka, mam zamiar przynajmniej zakupić sobie taką jedną :)

Zobacz załącznik 795276 Zobacz załącznik 795274 Zobacz załącznik 795273 Zobacz załącznik 795275 Zobacz załącznik 795277 Zobacz załącznik 795278
Ooo dasz linka do stronki?? Ta z arbuzem mnie urzekla!

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Mam sporo do nadrobienia bo weekend byl pod znakiem "rodzina" i czasu nie bylo na wiszenie w necie.

Nie chce panikowac wiec sobie grzecznie czekam co dalej, bo jakies 2h temu po stosunku mialam czerwona krew na papierze. Nie duzo i pierwszy raz. Nic mnie nie boli, nic sie dalej niepokojacego nie dzieje ale chyba bede ostrozniejsza.. [emoji22] myslicie ze powinnam jechac do szpitala?



 
@Qńka ja trafiłam używke za 600 (troche wynegocjowalam) a po roku sprzedalam za 570zl... Te podwojne wozki sa teraz na topie, bo coraz wiecej ludzi decyduje sie na dzieci z mala roznica wieku :)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anntryb, z takim typem koszulek nie pomogę. Nie lubię takich :sorry: Ale jakbyś przy okazji trafiła na zwykłe bluzki to podeślij link.

O.paulina, ja bym czekała. Sprawdź znowu za jakiś czas.

Myycha, możesz jeszcze raz podać nazwę tego wózka? Ja niby mam obiecany wózek od znajomej, ale w razie "w" myślę, że dobrze się rozejrzeć na rynku wózków używanych :-p
 
Do góry