reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Co do syropów to jako pierwszyz 3 zaraz po miodzie lekarz mi wpisał hedelix potem sprawdze co jeszcze...
powiedział tez że mozna brać sinupret albo w tabletkach albo w kroplach wiec może sie którejś przyda bo czytałam że stosuje się go przy zatokach!
I duzo inchalacji nawet nad herbatą!!! Żeby dobrze nawilzyc drogi oddechowe...


@luska1979 z przerabianiem huśtawki na prąd trzeba uważać! Siorka miała FP I dziadek przerobił... ale sie przepalił cały panel sterujący(ten od muzyczki i krecenia karuzelką) została tylko funkcja bujania... wyczytałam potem na stronie naprawy zabawek że samodzielne przerabianie w 99% tak się kończy... siostra potem za 180 kupiła nówkę sztukę(po znajomości) która nierozpakowana stoji na strychu u rodziców[emoji13] ja z niej napewno nie skorzystam bo jest OGROMNA a u nas brak miejsca:) po Lence mam brigh star(czy jakoś tak) muszę tylko podszyć bo bo porwała się flizelinka z podspodu... i musi starczyć...
 
reklama
Dobrnełam dopiero do 2014str!!! Dziś już nie dam rady...buuu[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
A jutro jak będę mogła to znowu będę 50str do tyłu... piszcie mniej plis....[emoji13]
 
hej wiem, że już był ten temat ale powoli rozglądam się za jakimiś tunikami, legginsami czy jeansami ciążowymi, macie jakieś ciekawe stronki z modnymi ubraniami, ale w miarę normalnie cenowo oprócz allegro? :) Przeglądam też Aliexpress i natknęłam się na śmieszne koszulki, jak już wyrośnie mi piłeczka, mam zamiar przynajmniej zakupić sobie taką jedną :)

HTB1O4bNKpXXXXXmXFXXq6xXFXXX1.jpg HTB1An6BKpXXXXbnXVXXq6xXFXXXG.jpg HTB1.yrVKpXXXXb.XXXXq6xXFXXXJ.jpg HTB1fUswLVXXXXaGaXXXq6xXFXXXJ.jpg HTB1Uq49MXXXXXaLXFXXq6xXFXXXe.jpg HTB17kVVMXXXXXXnapXXq6xXFXXX6.jpg
 

Załączniki

  • HTB1.yrVKpXXXXb.XXXXq6xXFXXXJ.jpg
    HTB1.yrVKpXXXXb.XXXXq6xXFXXXJ.jpg
    94,2 KB · Wyświetleń: 67
  • HTB1An6BKpXXXXbnXVXXq6xXFXXXG.jpg
    HTB1An6BKpXXXXbnXVXXq6xXFXXXG.jpg
    81 KB · Wyświetleń: 74
  • HTB1fUswLVXXXXaGaXXXq6xXFXXXJ.jpg
    HTB1fUswLVXXXXaGaXXXq6xXFXXXJ.jpg
    114,8 KB · Wyświetleń: 88
  • HTB1O4bNKpXXXXXmXFXXq6xXFXXX1.jpg
    HTB1O4bNKpXXXXXmXFXXq6xXFXXX1.jpg
    90 KB · Wyświetleń: 66
  • HTB1Uq49MXXXXXaLXFXXq6xXFXXXe.jpg
    HTB1Uq49MXXXXXaLXFXXq6xXFXXXe.jpg
    73,8 KB · Wyświetleń: 69
  • HTB17kVVMXXXXXXnapXXq6xXFXXX6.jpg
    HTB17kVVMXXXXXXnapXXq6xXFXXX6.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 92
anntryb zabawne te koszulki:)
kurektyna a co to za fotelik? Jaka firma?
ikulka wczoraj rano przed imprezą było 0,5kg na plusie. Ale po wyżerce weekendowej na pewno jest już więcej
 
Co do syropów to jako pierwszyz 3 zaraz po miodzie lekarz mi wpisał hedelix potem sprawdze co jeszcze...
powiedział tez że mozna brać sinupret albo w tabletkach albo w kroplach wiec może sie którejś przyda bo czytałam że stosuje się go przy zatokach! I duzo inchalacji nawet nad herbatą!!! Żeby dobrze nawilzyc drogi oddechowe...
.

Cała seria *spam*. Syrop na kaszel, krople, tabletki do ssania na ból gardła wszystko naturalne dla kobiet w ciąży i karmiacych. Mi syrop pomógł, mniej kaszle.
Internistka pozwoliła też i mi na sinupret w ostateczności gdyby inhalacje z rumianku lub samej wody nie pomogły :)

Dziewczyny ile przytylyscie?

nic :)
 
@ikulka Ja mam prawie 1,5 kg plusie.. Od razu jak przestałam wymiotować i więcej jeść to kilogram podskoczył. Kurcze aż się przestraszyłam, że może zbyt szybko..

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
reklama
Do góry