reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
25_pixels pewnie tak...jak 2latka może tyle czasu spędzać przy tablecie czy komòrce.Moje dopiero teraz pod choinkę dostały tablety a i tak mają tylko na nie godzinę dziennie a mają prawie 5 i 7 lat.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam porannie prosto z łóżeczka ;) Mam rozmyślania, że już niedługo skończy się ta laba i "wolność". Będzie trzeba wstawać wcześniej, zajmować się kruszynką, brać ją pod uwagę w każdej decyzji i swoich planach. Ale się zmieni! Hihi ;)
Dziś mam drugie prenatalne. Tak bardzo chciałabym poznać płeć.. Ale zobaczymy jak będzie ;)
A co do jedzenia w nocy to ja od x czasu nie zasnę bez kanapki. Ale moja endokrynolog (bo zawsze pyta o milion rzeczy, więc i ten temat był poruszony) powiedziała, że to normalne. Że w ciąży chwilę przed snem zaleca się zjeść kanapkę z serem, albo jakieś pelnoziarniste pieczywo z mięsem. Coś co da siłę do rana. Więc jem sobie legalnie co noc :D

f2w3rjjga2xukn5b.png
Powodzenia na wizycie! Oby maluch pokazał jak najwięcej [emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nadal jakiś chory skok hormonów... oglądam fajny program o rasach psow i wszystko na wesoło a ja już 3 razy rycze i nie mam pojęcia dlaczego...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mam super humor. To po wczorajszej wizycie. Banan na twarzy i chce sie tańczyć :D

Kto by zrobil tabelkę z płcią?? Ja nie mam dostepu do kompa, a na telefonie sie nie da. :(

@Mahoniowa no wychodzi na to, ze pierworodny. Jak mialam z 10 lat i bawilam sie w dom, to zawsze mowilam, ze syn musi byc pierwszy by pomoc tapetowac sciany, a corka druga do rozpieszczania. :D :D Cóż za wyrachowanie hehe.. a wiadomo co u Ciebie?

Sluchajcie z tym L4. Czy to prawda, ze mozna w ciazy ciagnac tylko 6miesiecy? W sensie, ze ZUS za tyle zaplaci?

Ktos oprocz @Ag.ta ma dzis wizyte? Trzymam kciuki!!

Całuję.
 
@o.paulina ciążowe można i 9 miesięcy ciągnąc ;) to zwykłe lekarskie zwolnienie może trwać 6 miesięcy po tym czasie pracodawca ma prawo skierować Cie na badania lekarskie orzekające o zdolności do pracy (ergo czy moze zwolnić na podstawie braku zdolności do pracy) ale ciężarówki są chronione :)

I dzisiaj getentyczne usg :D nerwuje się strasznie
 
Ja dziś mam, na 16:20 :)
Moja sąsiadka była na zwolnieniu ciągiem ponad 7 miesięcy i kasę dostawała normalnie ;)
Ale szaleją te wasze hormony. Euforia, płacz, a u mnie puki co po prostu spokój. Też dobrze ;P

A tak z innej beczki, to zawsze byłam wszystko jedząca, a teraz mój organizm przyzwyczaja się do jednej rzeczy ma kanapki i to toleruje. Najpierw długoo były serki topione i sery żółte, potem pasztet, znów ser, kolejno krótka przygoda z mielonką w galarecie ;P A od 3 dni wcinam pastę jajeczną. Zrobiłam cała miskę i już myślę o kolejnej ;D

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
Dokładnie Mychaa.Dlatego też wczoraj też tak zareagowałam bo wkurza mnie jak ludzie wiedzą jak wychowywać cudze dzieci.Będą mieli swoje to będzie duże pole do popisu dla nich.
Też szczerze mam wjb.na reakcje innych ale szczerze mówiąc bezpiecznie się czuje tu u siebie w Szkocji w Polsce jesteśmy tylko na kilka tygodni w wakacje i zawsze czuję się tam ma cenzurowanym.Droga strona medalu że pobyt dla Emi w Polsce to też zawsze jakiś stres i jej reakcje też czasem są inne niż tutaj w Szkocji.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tu w Szkocji też nikt nie zwraca uwagi na smoczki.4letnie maluchy latają jeszcze ze smokami.I nikt tego nie komentuje.
Safiya kiedy będziesz znała wyniki?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry