reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@o.paulina Hihi dobre rozplanowanie :-) u mnie nie wiadomo jeszcze. Za tydzień usg + pappa. Zaczynam się już stresować. Ciekawe czy pokaże co ma w zanadrzu :-)
@--Aga-- Ja też jedno i to samo miele w kółko. Bułka z serkiem topionym, pomidorem i rzodkiewką/szczypiorkiem. Nic innego mi nie smakuje. A najdziwniejsze to to że nigdy nie przepadalam za serkiem topionym :-) Na obiad zupy zupy zupy
 
reklama
25_pixels Ci Twoi znajomi to rzeczywiście mają nierówno pod kopułą.
Czerwona oliwka ja mam termin na 9 sierpnia.
Lina1555 gratuluję zdrowej dzidzi.
Klusek współczuję takich zakończeń dni.Może w końcu to minie.
Mnie też dziś jakby na wymioty z rana brało ale to raczej wina flegmy która mi zalega w gardle i przez ten kaszel.
O.paulina brawo w końcu chłopak.
Ewelina09065 miałam w pierwszej ciąży kolkę nerkową....współczuje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dzag82 Zgoń to na męża, za silne geny ma ;D U mnie w rodzince są właśnie albo same dziewczyny (u nas 3 siostry..) albo faceci (po trzech, albo dwóch) Rzadko kiedy takie mieszane.. No ale to pewnie przypadek ;P

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
Angelika ja tak lubię spać z kołdrą między nogami.Więc z tym rogalem sypiałam w każdej ciąży.Narazie jeszcze daję radę bez.
Współczuję bólu głowy kobietki.
Ja nadal mam zero na plusie ale nadal mało jem.
Dziś na śniadanie sobie zafundowałam truskawki z lidla....ale to nie ten smak jednak.
A u nas leje a miałam iść na shopping...no zobaczę jeszcze.Dziś mąż ma wolne to się lenię.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.
Ale się wyspałam .....15 h w kawałku.
Wczoraj padłam o 18.
Evelinia u mnie podobnie...usg połówkowe mam 23 marca więc pewnie wtedy dowiem się płci jak dzdzia nie zakryje się.
Atfk gratuluję poczucia ruchów.W którym tygodniu jesteś?Ja się już nie mogę doczekać tego momentu.
O.paulina trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Witajcie sierpnióweczki ☺

U mnie szaro,buro i ponuro w taką pogodę to ze dwie kawki trzeba będzie wypić by funkcjonować co prawda delikatne i z mlekiem pół na pół ale jednak :D
Luska1979 to się kobietko porządnie wyspłałaś za wczoraj i dziś ☺
Usg masz dopiero w marcu to jeszcze troszkę czasu ja idę na wizytę 16.02 w następny czwartek ☺ zrobi pomiary, zobaczy co z tą nadżerką i na tym skończy się wizyta ale przynajmniej pooglądam moją małą dzidzkę a to dużo !
Dziewczyny udanych wizyt wam życzę i miłego dnia
Ikulka jak się czujesz,co u Ciebie coś wiadomo z tym plamieniem?
 
Witam porannie prosto z łóżeczka ;) Mam rozmyślania, że już niedługo skończy się ta laba i "wolność". Będzie trzeba wstawać wcześniej, zajmować się kruszynką, brać ją pod uwagę w każdej decyzji i swoich planach. Ale się zmieni! Hihi ;)
Dziś mam drugie prenatalne. Tak bardzo chciałabym poznać płeć.. Ale zobaczymy jak będzie ;)
A co do jedzenia w nocy to ja od x czasu nie zasnę bez kanapki. Ale moja endokrynolog (bo zawsze pyta o milion rzeczy, więc i ten temat był poruszony) powiedziała, że to normalne. Że w ciąży chwilę przed snem zaleca się zjeść kanapkę z serem, albo jakieś pelnoziarniste pieczywo z mięsem. Coś co da siłę do rana. Więc jem sobie legalnie co noc :D

f2w3rjjga2xukn5b.png

--Aga-- udanej wizyty z gratisem
 
reklama
Znacie stronę trocheinaczej(.)pl. Piękna jest. O ludziach i dzieciach z różnymi chorobami i o innym spojrzeniu na ich życie. Ja mam ich na fejsie. Polecam
 
Do góry