reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Powiem Wam dziewcYnki ze jestem pewna ze juz czuje Mojego Malucha!!! Przez dwa tygodnie ostatnie cos mnie tam mizialo ale myślałam ze to za szybko...ale teraz to jest coraz wyraźniejsze o wiem ze ta rybka co mnie tam smyra to na pewno Moja Dzidzka:))) !!!
Z Hania dopiero w 20tyg poczułam tak wyraznie:)
 
reklama
Powiem Wam dziewcYnki ze jestem pewna ze juz czuje Mojego Malucha!!! Przez dwa tygodnie ostatnie cos mnie tam mizialo ale myślałam ze to za szybko...ale teraz to jest coraz wyraźniejsze o wiem ze ta rybka co mnie tam smyra to na pewno Moja Dzidzka:))) !!!
Z Hania dopiero w 20tyg poczułam tak wyraznie:)

Super! wy mamuśki z pewnością pamiętacie to uczucie, dla mnie i kilku dziewczyn, które spodziewają się pierwszego dziecka to będzie coś nowego :)
 
Dziewczyny jejj jak Was duzo juz w 15tyg ;-)

@atfk ja tez jeszcze 2tyg i 1dzien ;-)

@aga85aga ja po cichu tez licze na malego mezczyzne, zeby mezo nie byl taki samotny, bo cztery baby mu ciagle gdacza :p

Ale fajnie, ze co niektore z Was czuja juz babelka :-D

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.
Ale nadrukowałyście.Ja dopiero teraz mam czas na forum ehh.Odsypiałam nockę a poza tym głowa mnie mocno boli.
Mahoniowa dużo odpoczywaj.
Ja stosuje bio-oil.Już zaczęłam lekko smarować brzuch.Już 13 tc więc łożysko jest już wykształcone więc pewnie ta niewielka ilość oleju nie zaszkodzi dzidziusiowi.
Klusek zazdroszczę zdolnej córci.Ja niestety dużo z Emi muszę pracować na jej dobre wyniki w szkole.Z młodszą pewnie będzie to samo.
A jeśli nie podoba Ci się ten dom to dalej szukajcie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
czesc odzywam sie po dluzszej nieobecnosci
co do bostonskiej to jest to ten sam wirus jak ospa, jak mialas to sie nie stresuj masz przeciwciala.
mnie dopadlo zapalenie tchawicy- w nocy zaczelo mnie drapac gardlo i rano juz mialam problem z przelykaniem i mowieniem
l4 na 1,5 tygodnia. powiedzialam w pracy o dzidziusiu nr 3 i nawet przelozona super to odebrala a sama ma tylko 1 i czeste humorki
 
No tak, ale nazwa długa :) chyba nie uraziłam? Po studiach czy nie, po prostu podziwiam takie zawody. A jak mowisz na osoby sprzątające? Poprawna nazwa: konserwator powierzchni płaskich
Hehe u nas jest np pani Basia, ale mówimy tez wozna ale nigdy w ich towarzystwie.

A ogólnie to " przedszkolanki" tego nie lubią, przynajmniej te z mojego otoczenia.
Nie nie urazilas, mam misje uswiadamiania świata :)
 
@aga85aga mam tak nadzieje ;-)

@ikulka dobrze, ze juz w domku :tak: , pozytywne fuidki az bija z Twojego posta, super :-D . Piekne imie :-)

Ehhh w moim lidlu, o ciazowych ciuszkach ni widu ni slychu wryyy

@kurektyna dzieki za podniesienie na duchu :-*

@--Aga-- super :-)

No to teraz ja ;-) , nastawienie mam troche pozytywne, miedzy innymi dzieki Wam i niektorym informacjom z "pierwszej reki" , a u lek mowie, 1) ze mala miala raczej bostonke, a on "no moze miec pani racje" , 2) ja: to po winnam zadzwonic do swojego gin i mu powiedziec i dowiedziec sie co robic dalej on: " no moze pani" , myslalam ze go rozniose, "kocham" podejscie niemieckich lekarzy (tych ogolnych, bo specjalisci sa lepsi). Po powrocie nawet sie nie rozebralam i za tel do gina, czekalam jak na szpilkach az oddzwoni(2h), no ale oddzwonil i ze nie ma w literaturze potwierdzonych przypadkow tragicznych skutkow dla rozwoju plodu , ale ze chce byc pewna to mozemy sie dzidzi dokladnie przyjrzec na nas wizycie. No i tak zrobie nawet jesli bede musiala zaplacic dodatkowo za to usg. Suma sumaru postanowilam, ze bede grzecznie czekac i nie dopuszczac do siebie zlych mysli, takze cyc do przodu i MUSI byc dobrze :-) . Jeszcze raz dziekuje za Wasze wsparcie :-*







Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze, że Cię lekarz uspokoił. Pozytywne nastawienie to podstawa!! ;) a córcia jak się czuje?

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja już po wizycie. Dzidzia ma 7 cm, przeziernosc 1.6mm, kości nosowe widoczne, ogólnie wszystko jak trzeba. Tylko tym razem nic o płci nie mówił, bo nie było widać. Ale za to nawet nam paluszki u rączek policzył pan doktor w zamian ;) zdjęcie wrzucę jutro b mam tylko w formie cd i musze do kompa usiąść ;)

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry