reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Truskaweczka nie ma co się dziwic ze się boisz, jezeli akurat w 18tyg zdarzyla soe tragedia. Ja tak samo obawialam sie 8-9tyd.. Przetrwalam i teraz musi być juz wszystko dobrze! I u Ciebie tez będzie, zobaczysz!:))) ja wierze i to wiem!
 
reklama
@myycha ja rzadko robię zakupy w Lidlu ale ciuszki dla dzieci są super. Ostatnio kupiłam młodej zajefajną piżamkę za 20 zł. Butki zimowe miała ale strasznie przemakały.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi znow lekarka mowila, ze owoce morza sa czesto zdrowsze od sklepowych ryb , bo mniej w nich rteci. A zawieraja duzo kw omega3 :)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@aga85aga mam tak nadzieje ;-)

@ikulka dobrze, ze juz w domku :tak: , pozytywne fuidki az bija z Twojego posta, super :-D . Piekne imie :-)

Ehhh w moim lidlu, o ciazowych ciuszkach ni widu ni slychu wryyy

@kurektyna dzieki za podniesienie na duchu :-*

@--Aga-- super :-)

No to teraz ja ;-) , nastawienie mam troche pozytywne, miedzy innymi dzieki Wam i niektorym informacjom z "pierwszej reki" , a u lek mowie, 1) ze mala miala raczej bostonke, a on "no moze miec pani racje" , 2) ja: to po winnam zadzwonic do swojego gin i mu powiedziec i dowiedziec sie co robic dalej on: " no moze pani" , myslalam ze go rozniose, "kocham" podejscie niemieckich lekarzy (tych ogolnych, bo specjalisci sa lepsi). Po powrocie nawet sie nie rozebralam i za tel do gina, czekalam jak na szpilkach az oddzwoni(2h), no ale oddzwonil i ze nie ma w literaturze potwierdzonych przypadkow tragicznych skutkow dla rozwoju plodu , ale ze chce byc pewna to mozemy sie dzidzi dokladnie przyjrzec na nas wizycie. No i tak zrobie nawet jesli bede musiala zaplacic dodatkowo za to usg. Suma sumaru postanowilam, ze bede grzecznie czekac i nie dopuszczac do siebie zlych mysli, takze cyc do przodu i MUSI byc dobrze :-) . Jeszcze raz dziekuje za Wasze wsparcie :-*







Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry