reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
a no tak... boże zaćma matematyczna mnie trafiła... Z drugiej strony ja biorę tak rano i z zamkniętymi oczami, że za chiny nie łamałabym tabletki :D pewnie wieczorem musisz sobie przygotować dawkę :) chyba, że wytrzymujesz bez papu po przebudzeniu :)
jak idę siku te trzy razy w nocy, to jedno mam ok. 5 to czasem biorę i idę w kimę dalej. Jednak czasem wstaję przed pracą, łykam i po pół h jem. O dziwo się wchłania, bo tsh spada :rolleyes:
 
A ja właśnie odwrotnie, same pozytywne opinie, do tego 2 wcześniejsze moje doświadczenia z porodami, więc sama też polecam bardzo :) ale tak to jest ze wszystkim dosłownie, jedni chwalą jedni wręcz odwrotnie.. znam też kilka osób, które by w życiu nie wróciły na Łubinową. Za Bonifratrami ciągnie się sprawa z Lilką, to pewnie odstrasza, ale prawda jest taka, że w każdym szpitalu zdarzają się takie rzeczy. Tylko rodzice nie mają siły, pieniędzy, żeby nagłośnić.
Może studiowałaś w Kato?
 
Hej dziewczyny.
Ja też będę robić w tym tygodniu sushi mam nadzieję że nic się nie stanie po paluszkach krabowych które mają długi termin ważności [emoji14]
Byłam dzisiaj u tego przyjaciele doktora.
Zrobił usg, powiedział że wszystko ok, dał skierowanie na krew i glukoze (ciekawe czy to będzie z tym czymś do picia). No i zwolnienie dał do 21 lutego ale pytał się co szefowa na to bo to w sumie bardziej jej przyjaciel niż mój... powiedziałam że w sumie zadowolona, a niestety to kłamstwo i boję się że nie da mi zwolnienia jak się z nią spotka a ona zacznie mu nagadywac jaka to jestem okropna i zostawiłam firmę w czarnej dup*e... (co oczywiście nie jest prawdą, ale ona tak to widzi)
Zobaczymy jak to bedzie
Dzidzia była ustawiona plecami do usg dlatego zdjęcia wyszły bardzo słabe. Ale jak spójrzcie na to małe zdjatko po lewej stronie w dolnym rogu to bardziej widać że dziecko "leży" na brzuchu albo oddalicie się od zdjęcia :)
Ma 7cm bez nóg [emoji14]
W piątek drugie podejście do prenatalnych z poprawionym skierowaniem. :)

Kupiłam dzisiaj te truskawki w biedronce. Trochę twarde i kwaśne ale z całym opakowaniem bitej śmietany dobre były [emoji14]
No i jakby było inaczej pomidorowa się gotuje ;)
1485878534-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktoriaa ja też po 12 h pracuje ale w nocy to i tak większość zmiany przesiedzę.
25_pixels a syn był diagnozowany skąd te problemy rozwojowe?Moja młodsza to taki uparciuch...wiecznie focha strzela.
Witam nową mamusię.
Atfk tak odliczamy razem.
AniaCk a to macie pecha.
 
tak :happy:

no Lilka to osobny problem, ale jak mówisz to zdarza się wszędzie. Na Łubinowej nie ma oddziału noworodkowego i w razie czego to mnie martwi.

Hmm chyba wyciągnę nogi na kanapie :D

Jeśli studiowałaś na Śląskim na Pipsie na Grażyńskiego to jest szansa, że się znamy :D
Ojjaaa ja bym to chciała tak sobie wyciągnąć nóżki na chwilę, ale co chwilę sobie ktoś coś ode mnie życzy :D

@Angelika:) Super, duży Maluch i cieszę się, że wszystko ok :)
 
reklama
Do góry