reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny ze Śląska co to za sprawa z Lilką?

Dużo by pisać... Najlepiej jak wpiszesz sobie w wyszukiwarkę "Lilka z Bonifratrów". Tylko zależy na artykuł której strony się trafi, rodzice na prawdę dużo siły i pieniędzy wkładają w walkę ze szpitalem, często wywlekają też sprawy niekoniecznie związane bezpośrednio ze sprawą. Ale też robią piękne rzeczy, założyli fundację itp. Ja osobiście twierdzę, że to ogromna tragedia, ale takie rzeczy dzieją się po prostu.. Osobiście rodziłam i przed i po tej sytuacji. Opiekę przed, w trakcie i po porodzie oceniam na 6. Nie spotkałam położnej, która byłaby niemiła albo wulgarna, a trochę czasu spędziłam w szpitalu. W dodatku oddział neonatologiczny - lekarze, cudo. Jak rozmawiałyśmy z koleżankami o ich porodach w innych szpitalach to były w szoku, że miałam taką opiekę, a one w większości musiały walczyć o swoje prawa albo były zostawione same sobie. Dlatego ja tam wrócę ;)
 
Gratuluję udanych wizyt i współczuję tych plamień i wymiotów między na szczęście to wszystko ominęło jak narazie. Z Warszawy nie jestem bliżej mi do legionowa tam tylko wizytę będę miała na Karowej u diabetologa na pierwszym pobraniu miałam test 75 g glukozy no i cukrzyca... 3raz :no2:
 
Angela gratuluje wizyty. :-)

Luska u nas niestety trzeba stac nawet jak klientów nie ma. Ale czasem gdzies na boczku usiadlysmy.

A ja wlasnie żurek gotuje.

Jakaś wypluta jestem dzisiaj.
 
@safiya Ja mam jutro wizytę, prenatalne.. na szczęście wyjątkowo wcześnie bo 11:30. A jutro odbiorę wyniki glukozy na czczo, mam nadzieję że nie będę musiała teraz tego świństwa pić, bo z mdłościami nie wytrzymam ;P
@kotomiś Super że trafiłaś w końcu na fajną ginekolog, niech ogarnia sprawę i prowadzi ciążę do końca ;)
A co do zwolnienia to lekarz nie może wystawić ani dnia wcześniej wcześniej, więc będziesz musiała iść raz jeszcze. Ale za to może wystawiać na 3 dni wstecz, jakby była taka potrzeba albo wizyta później.
@Mahoniowa O nie.. Coś już wiadomo? Jak się czujesz?
@angelika Super, gratulację! :) A lekarz powinien być poza wszystkim.. Więc może znajomości schowa do kieszeni i będzie dobrze :)
 
Eh i chyba czeka mnie przygoda z cukrzyca, na czczo ok, po 1 h 140,6 a po 2 co ciekawe 141 :(
Wogole martwi mnie poziom leukocytów, w ciąży sa teoretycznie podwyższone, A mnie od ostatniego badania spadły mam 8,9 :/ dołączając moje ciagle plamienia Eh boje sie wizyty czwartkowej...czy z dzidzia nadal jest ok :/ czy serducho bije :/ ehhhh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak już Was w końcu nadrabiam to pochwalę się "moim" obiadem. :D Jako, że naszła mnie ochota na mięsko to pojechałam z mężem do naszej ukochanej, najlepszej na świecie burgerowni! Zjadłam tak wielkiego burgera z wołowiną (wysmarzoną niestety najbardziej jak się da, bo poprosiłam o taki) że teraz leżę i odpoczywam hihi ;)
A wcześniej po długich poszukiwaniach udało nam się kupić, a raczej zamówić dywan do salonu. Jednokolorowy, szary, z dłuższym włosiem i tak miękki, że można na nim spać! :D Będzie za kilka dni do odbioru, już się nie mogę doczekać :)
 
Eh i chyba czeka mnie przygoda z cukrzyca, na czczo ok, po 1 h 140,6 a po 2 co ciekawe 141 :(
Wogole martwi mnie poziom leukocytów, w ciąży sa teoretycznie podwyższone, A mnie od ostatniego badania spadły mam 8,9 :/ dołączając moje ciagle plamienia Eh boje sie wizyty czwartkowej...czy z dzidzia nadal jest ok :/ czy serducho bije :/ ehhhh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie norma Leukocytów dla kobiet w ciąży wynosi 10-15, ja mam 9,1 i lekarka powiedziała, że to dobry wynik, nieznaczne spadki jakiejkolwiek wartości nie muszą niczego strasznego oznaczać.. Także trzymam kciuki i wierzę, że nadal z dzidzią jest ok :)
 
reklama
@Emilkaa Spokojnie, z dzidzią na pewno dobrze, nawet nie myśl inaczej! :) A lekarz ogarnie wyniki i da jakieś witaminki. Na cukrzycy się nie znam.. Ale jak będzie trzeba to i to przetrwamy dla naszych pociech ;)
 
Do góry