reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ale skoro dziecko zna takie slowo i go używa to raczej wina jego rodziców... Skoro wpadają mu od małego, ze to jest złe. A za kilka lat taki dzieciak moze sam okazać sie homo. Tego nie da się uwarunkować w żaden sposób genetycznie... Pociagu pluciowego też nie da się wyedukowac pokazujac od małego modelowe obrazki i hasła...
 
reklama
Po ta sa dwie plcie ktore na siebie dzialaja tak nie inaczej zeby tworzyc rodzine. To sa instynkty wrodzone. Reszta to po prostu anomalie badz blad w genach. Sa i byli tacy ludzie. I beda. I na sile ich nie da sie ukierunkowac seksualnie na normalnosc. Nikt mnie nie przekona zeby pary homo mialy dzieci. Dwie matki z instynktem? Badz dwoch facetow bez. To jest spoleczne zaburzenie.

Tak patologia, bicie i picie jest straszne. Ale tak naprawde wiekszosc kobiet same na to pozwalaja. Tlumaczenie ze nie ma sie wyjscia to dopiero zaburzenie. Daja sobie zrobic kilkoro dzieci a pozniej jakie to one biedne. Przeciez nikt nie zmienia sie z dnia na dzien.
 
Witam sie i ja, widze tez ze nie tylko ja dzisiaj zle spalam. Usnelam chwile po 22 a po 4 się obudzilam. Pić mi się chciało, wiercilam sie, jeszcze koty rozrabialy. Chociaz dobrze ze nie musze się zrywać jak niektóre z Was przed 8.
 
Tak juz w genach zachodza anomalie. Ci co zmieniaja plec od malego dziecka czesto czuja ze cos jest nie tak. Ostatnio byl o tym program naukowy.
 
Dlaczego moje dziecko mialo by nie znac slowa lesbijka. Skoro tak fachowo okresla sie kobiete w parze z kobieta. A wysmiewanie to juz inna kwestia.
 
Póki nasze społeczeństwo będzie zasciankowe to nic tego nie zmieni. Rodzice będą swoje przekladac dziecią a potem one będą to powielać, wytykac palcami i przesladowac. I żeby tylko potem nie okazało sie tak jak @kotomiś pisze, że oni tez moga okazać sie homo...

Mam kumpla geja i koleżankę lesbijke i jakoś sa normalnymi ludzi z normalnymi pasjami i praca. A co do posiadania dzieci to przykro mówić ale dysfunkcje najczesciej sa w "normalnych" rodzinach gdzie jest mama i tatus
 
A ja uważam ze mogą sobie być 2 mamy, czy 2 tatusiów, lepiej mieć taki dom i kochających bliskich wokół siebie niż dom dziecka...wiecie jak serce sie kraje jak spędza sie kilka godzin z dziećmi z domu dziecka a na koniec słyszysz od jednego "kocham Cię" nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić w takiej sytuacji... co powiedzieć...

Tyle ze z 2 strony nie mogą być w takich związkach krzywdzone dzieci psychicznie przez innych...przez kolegów, przez otoczenie...tu powstaje pytanie jak tego uniknąć, żeby dziecko nie było wytykane palcami, a w jego kierunku nie padały okrzyki "Twoja mama to lezba"!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pracujesz w domu dziecka? Emocjonalna masakra :((((
 
Witam z rana.
U nas szaro i buro.Nic mi się nie chcę.Na dodatek gardło zaczyna mnie pobolewać....kiedy się te choroby odczepią ode mnie.Dziś wracam do pracy...nie chcę mi się.
25_pixels u Was też tak wcześnie zaczyna się edukacja szkolna.Moje córeczki też mają speecj delays ale raczej spore i też dużo pracują z logopedą.Musi być zdolny Twój syn skoro ze speech delays tyle języków ogarnia.Moje w tej sytuacji że muszą 2 języki ogarnąć i zawsze uważałam że akurat mają w tym pecha.Bo pewnie z 1 szybko by im poszło a z 2 językami pod górkę mają.Choć starsza ogarnęła już fajnie i polski i angielski.Młoda nadal tylko polski włada ale rozumie po angielsku.Mówić po angielsku nadal nie chcę.
Ja też się za bardzo nie wyspałam przez te gardło.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry