reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Tak dobrymi. Jedna wziela dzieci i poszla do innej a tamta ubolewa. Dzieci to na pewno zadowolone z obrotu sprawy.
A patologia to juz zupelnie inna sprawa.

Mi by sie zwoje z mozgu wyprostowaly jakbym miala dwoje rodzicow tej samej plci.

A potem rozstanie i kto wezmie dziecko jak obie matki. W sumie to smieszna sytuacja.
A jak rozchodzą się pary dwuplciowe to jak jest? Kobieta odchodzi i zabiera dzieci, to samo. Rozwody i rozstania to już norma, ale wśród par homoseksualnych to upatruje się jakaś anomalię, nielogiczne. Dzieci też nie zawsze cierpią w takich sytuacjach, czasami lepiej
 
reklama
Dzień dobry:) ja dzisiaj dzień zaczęłam baaaaardzo słodko :/ bleeeee
Podejście nr 2 do glukozy, wypita i teraz walczę:) ale jest dużo lepiej niż ostatnio wiec jest szansa ze ja utrzymam w sobie ;) Haha
A i moja rada: nie pozwólcie żeby Wam zrobiły z ciepła woda! Ostatnio chyba to mnie tak zmulilo , a dzisiaj z zimna bez cytryny i o wiele lepiej.

A muszę sie poprawić, dzień przecież zaczęłam od porannej krwi na papierze! Wrrrrr

Miłego dnia! :)
Ja po tych 2 godzinach skocze na jakaś kanapkę z mc Donalda :) a co;) po drodze bedzie hihihi:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie lubie porownan. Zboczylas z tematu. Piszemy o zwiazkach homoseks...na szczescie w Polsce dla takich posiadanie dzieci jest zabronione. I chwala za to.

Dzag wlasnie w wiadomosciach mowili ze dzisiaj znowu macie darmowa komunikacje. A smog dotarl az do uzdrowisk gorskich a ludzie sie burza, ze musza placic oplate klimatyczna. Porazka.
 
@dzag82 Uśmiałam sie z tym byłym :) No oby oby tak było;)
Chwile nawet mieszkałam prawie w Mysłowicach :) na jezorze:) bo tak to prawie centrum s-ca ale na targ i giełdę do Mysłowic jeździłam :):)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello we wtorek...
Az boję się wstać. Wczoraj od 18 wróciły moje wymioty po 3 dniach przerwy i szalaly do 23... A muszę sie zwlec do gina z luxmed a wczesniej wpaść do xero... Uszzz coś czarno to widzę dzisiaj...
 
A co do 2 mam lub 2 tatusiòw... Wolę takie rozwiązanie niż patologiczna mama i tata co katuja, chleja i głodza dzieci. Nie jest powiedziane nigdzie, że to właśnie taki model rodziny jest tym jednym właściwym. Gdyby napisano w gazecie, że dwie homo skatowały na śmierć niemowle a wczesniej zgwałciły i wrzucily do rzeki byłaby afera na cały kraj lub dalej, zaś gdy media podają, że był to partner matki wiele osob przełącza na inny kanał, bo po co o tym sluchac... Czasami zwykle połączenie przynosi więcej bólu niż homo. Osobiscie mam koleżankę wychowywaną przez 2 mamusie. Nie jest "skrzywiona" ani nic. Sama ma męża i 2 dzieci już.
 
Dobry dzien, wiedzę ze nie tylko mnie męczą problemy ze spaniem... Porażka jakas poszlam spac dobrze po23 o 5 wstalam z moim, bo ssanie sie wlaczylo i chec na cos do picia... A potem o powrocie donormalnego spania mogłam zapomniec :( zasnęłam prze 7 i zaraz budzik i dzieci trzeba porozwozic... Ehhh ale przechodzilam to samo w kazdej ciąży więc co ja się dziwię. Ba szczęście ze spoje ie tej nocy nie dawało znac o sobie i nie musialam cudowac z poduszkami miedzy nogami.

Pisalyscie o tsh u mnie przed ciążą bylo 3.97 okres ok marca, we wrzesniu 2.86 i teraz styczen 2.2 czyli mieszcze sie w normie wysokiej ale normie dla I trym, ale lekarz jest zdziwiony ze wszystko jest ok i teraz bede powtarzać wyniki. Dodam ze w listopadzie i grudniu nie bralam lekow bo nie mogłam nic naczczo przelknac dzien zaczynac sie musial od śniadania albo wymioty. Obecnie biorę dalej eutyrox 25.

Ja lece zjesc serek wiejski i kaweee bo rano tylko na szybkiego płatki łykam.
 
reklama
A ja uważam ze mogą sobie być 2 mamy, czy 2 tatusiów, lepiej mieć taki dom i kochających bliskich wokół siebie niż dom dziecka...wiecie jak serce sie kraje jak spędza sie kilka godzin z dziećmi z domu dziecka a na koniec słyszysz od jednego "kocham Cię" nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić w takiej sytuacji... co powiedzieć...

Tyle ze z 2 strony nie mogą być w takich związkach krzywdzone dzieci psychicznie przez innych...przez kolegów, przez otoczenie...tu powstaje pytanie jak tego uniknąć, żeby dziecko nie było wytykane palcami, a w jego kierunku nie padały okrzyki "Twoja mama to lezba"!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry