reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Mahoniowa współczuję atrakcji. A może to jakiś wirus zolądkowy....nie myślałaś o dalszym zwolnieniu?

Ja zombie. Do kwadratu. Dom już pusty więc może się uda odespać choć ze 2 godziny.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak dla sprostowania, nauczycielek wychowania przedszkolnego ;) te panie są po studiach i to często nie jednych..
No tak, ale nazwa długa :) chyba nie uraziłam? Po studiach czy nie, po prostu podziwiam takie zawody. A jak mowisz na osoby sprzątające? Poprawna nazwa: konserwator powierzchni płaskich
Tak dla sprostowania, nauczycielek wychowania przedszkolnego ;) te panie są po studiach i to często nie jednych..
 
25_pixels dwie kobiety wychowujace dzieci to chore. Ok niech sobie sa takie zwiazki. Ale bez dzieci. Mam nadzieje ze w Polsce tego nie zalegalizuja nigdy.
Dla mnie chore są rodziny dwu płciowe i patologiczne na wskroś. Wszyscy znamy takie. Przemoc, pijaństwo, zaniedbanie- to jest chore. Nie widzę natomiast nic chorego w dwóch kobietach, pewnie są dobrymi matkami.
 
Tak dobrymi. Jedna wziela dzieci i poszla do innej a tamta ubolewa. Dzieci to na pewno zadowolone z obrotu sprawy.
A patologia to juz zupelnie inna sprawa.

Mi by sie zwoje z mozgu wyprostowaly jakbym miala dwoje rodzicow tej samej plci.

A potem rozstanie i kto wezmie dziecko jak obie matki. W sumie to smieszna sytuacja.
 
reklama
Do góry