reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam i wszystkim mamusiom serdeczne gratulacje! :)
Ja obecnie jestem w 11tc. Według om termin mam na 22 sierpnia natomist usg wskazuje na 2 września... Za 2 tygodnie wizyta lekarska, mam nadzieję że w końcu dowiem się konkretów bo jak na razie wiem tyle ile wyczytam na forach. Jak Wasze samopoczucie? Bo ja odpukać czuję się wspaniale :)
 
reklama
Witam i wszystkim mamusiom serdeczne gratulacje! :)
Ja obecnie jestem w 11tc. Według om termin mam na 22 sierpnia natomist usg wskazuje na 2 września... Za 2 tygodnie wizyta lekarska, mam nadzieję że w końcu dowiem się konkretów bo jak na razie wiem tyle ile wyczytam na forach. Jak Wasze samopoczucie? Bo ja odpukać czuję się wspaniale :)
Hej Dominika. Cieszymy się z Tobą. Ja czuję się fatalnie. Jestem juz tym załamana :-(
 
Witam z rana.
Oj moje paskudki nie dały mi się dziś wyspać a mąż wyjątkowo dziś na 8 do pracy.Ale za to jutro ma wolne.
Anntryb to wszystko zależy jak często będziesz prać bo ogólnie schodzi 3 do 4 sztuki śpioszków na dobę ale też zależy od tego czy dziecko Ci będzie ulewać,jak sprawna będziesz w przebieraniu pieluszek.U was w PL w sierpniu może być jeszcze bardzo ciepło to w ciągu dnia pewnie same bodziaki będziesz tylko używać.
Jeśli chodzi o koszulki ja miałam zawsze kilka nasze mamy na to mówią kaftanik ale wygodniejsze są pajacyki.
25_pixels podejrzewam...bo mnie zwykła grypa rozłożyła na łopatki.Ja to też lewa ręka jestem do szycia.
Dzag82 to też zależy od romiaru dziecka bo ja rodziłam krótkie dzieci i przy Emi o 49 cm dokupywałam ciuszki na 50 cm to są dla wcześniaków i dla Wiki też ciuszki w tym rozmiarze wykorzystałam i dla maluszka teraz też trochę takich ciuszków kupię.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
MamaT śliczne Twoje cudeńka.
Ja Wam dziewczyny współczuję tych atrakcji bo ja ani bólów brzucga nigdy nie mam a krwi to już w ogóle.Podczas porodu pierwszy raz a w pracy też się nieraz nadźwigam.Wszyscy powtarzają że powinnam rodzić dzieci zawodowo.
Emikaa dużo zdrówka.
Ikulka to dobrze.
Witaj Dominika95.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry