reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@kurektyna mój tez ulewal i to do 7 miesiąca, masakra, ciagle byłam obrzygana :) a najgorsze było wychodzenie z domu, juz ubrany, i nagle w progu ciaaaach i powrót i znowu ubieranie. I żadne zagęszczacze, butelki jakie tylko z odpowietrzaczami i inne nie pomagały, miał wiotkie mięśnie, stad taki refluks chyba był. I przeszło z dnia na dzień, nawet nie to ze zaczął mniej ulewac, nadszedł dzień bez ulewania i tak zostało, ale to dopiero był 7 miesiąc !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też polecam szkołę rodzenia.
No ja czuję się jak w 2 trymestrze już...brzuszka jeszcze nie widać,czuję się super a mdłości już minęły.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie szkołę rodzenia daruje....to już moje 3 dziecko.
Ja w tej ciąży jestem oceanem spokoju.
Moje dziewczynki nie ulewały więc może z 3 dzieckiem też mi się tak uda.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja tez juz teraz szkole rodzenia odpuszczam, ale fajna sprawa, zawsze czegoś fajnego można sie dowiedzieć, i o porodzie i o połogu i fajne jest ćwiczenie oddychania, przydaje sie, No i miłe wspominam masaże :) przez partnera/męża :)
Chodziłam do szkoły przy szpitalu na inflanckiej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mahoniowa trzymaj sie...

Ja tez daruje sobie szkole rodzenia. Z pierwszym sobie poradzilam to i teraz dam rade. Aczkolwiek fajnie ze cos takiego funkcjonuje.

Dzis odpukac lepiej. Chyba ten prevomit mi pomaga...

2 dni temu ogladalismy domek. Oj trzeba go calego wyremontowac. Gora jako tako wyglada. Mi to na wejsciu sie odechcialo. Moj marzy o nim. No zobaczymy. Mieszka tam stary dziadek. Chyba ledwo daje rade. Tynki trzeba skuc bo grzyb na scianie od ulicy. Instalacja gazowa nowa. 2 letni piec na gwarancji. Ale roboty mnostwo
 
@kurektyna mój tez ulewal i to do 7 miesiąca, masakra, ciagle byłam obrzygana :) a najgorsze było wychodzenie z domu, juz ubrany, i nagle w progu ciaaaach i powrót i znowu ubieranie. I żadne zagęszczacze, butelki jakie tylko z odpowietrzaczami i inne nie pomagały, miał wiotkie mięśnie, stad taki refluks chyba był. I przeszło z dnia na dzień, nawet nie to ze zaczął mniej ulewac, nadszedł dzień bez ulewania i tak zostało, ale to dopiero był 7 miesiąc !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to gdyby mo ktoś powiedział że dziecko może rzygnąć na metr do góry to bym nie uwierzyła...!!! Moja leżała przy cycu jadła po czym się odsuwała i chlust!!! Po czym niewielemyslac znowu szukała cyca...[emoji13] wręcz zaczęłam wierzyć że ona lubi wymiotować...jej też przeszło z dnia na dzień... jak miała 5msc dałam sobie wmówić doktorce ze muszę zacząć podawać sinlac... podałam się po 2 próbie bo moje dziecko nie chciało tego tknąć, wiec olałam, zaczęłam rozszerzać dietę przez BLW jak miała ok 6msc, a ulewać przestała ok 7-8msc... w miedzy czasie miała USG i lekarz stwierdził że jeszcze tak może być...także taki jej urok był i tyle;) Także miło że ktoś zna ten ból[emoji16]
 
Mahoniowa trzymaj sie...

Ja tez daruje sobie szkole rodzenia. Z pierwszym sobie poradzilam to i teraz dam rade. Aczkolwiek fajnie ze cos takiego funkcjonuje.

Dzis odpukac lepiej. Chyba ten prevomit mi pomaga...

2 dni temu ogladalismy domek. Oj trzeba go calego wyremontowac. Gora jako tako wyglada. Mi to na wejsciu sie odechcialo. Moj marzy o nim. No zobaczymy. Mieszka tam stary dziadek. Chyba ledwo daje rade. Tynki trzeba skuc bo grzyb na scianie od ulicy. Instalacja gazowa nowa. 2 letni piec na gwarancji. Ale roboty mnostwo
My tez mamy taki jeden na oku. Grzyba w nim nie ma ale roboty ful.
 
reklama
Luska to jest pol domu. 100m2. Plus podworze, garaz i jakies jeszcze 2 bydynki. Oczywiscie jest miejsca na dobudowke ok 40m nad kuchnia ktora juz jest dobudowana do tego domu. Dom stal za 250tys. Teraz 230 ale mowili ze na bank do 200 zjada. Ja bym chciala za 180. Zobaczymy. Jest kominek. Potencjal tez. Dzis z moim pogadam bo non stop w pracy siedzi. Kwestia jest taka czy zdazymy do sierpnia. Bo musze swoje mieszkanie pchnac. A na ten czas isc do mamy. A tam 37m2 na 4 pietrze. Moze byc wesolo :-) :)
 
Do góry