reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
I witam z ranka. Jeszcze leżę i czuje ze migdał mi wybuchnie, w końcu i mnie cos dopadło.Gardlo alllaa :/ juz wczoraj cos czułam lekko, ssalam te *spam* ale chyba nie zastopowały:/

Wogole zawsze mam stresa wstać do kibelka po nocy, czy cos tam sie nie pojawi...pewnie mały szkrabek w brzuchu naśmiewa sie z matki panikary fikajac koziołki ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ikulka trzymam kciuki

Ostatnio przymierzalam leginsy i tunike w c&a. Masakra. Za krotkie. Wzielam xl. Z tylka lecialy. Musialabym wziac s. To jako rybaczki by byly. Dziwny sklep.
 
I co , a jednak, na dzień dobry kropelka świeżej krwi...po co mieć spokojny weekend. Byle do wizyty czwartkowej żeby luknąć czy wszystko ok. Wrrrrrrrrrr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emikaa nie zazdroszcze. Ciaza to nerwowy stan. A kaza sie nie denerwowac...tylko jak?

No właśnie...jaaak?! :( juz i tak bardzo staram sie naprawdę nie reagować mocno. Z pierwsza kropka od razu jechałam na IP w płaczu. Człowiek to nawet do takich rzeczy sie przyzwyczai :/ teraz najpierw krzyczę: Fuck znowu!!! I walczę z tym strachem i ze sobą i dopóki nic więcej nie ma to pooddycham, posprawdzam i czekam...i wierze ze wszystko jest ok. Co mi pozostało :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję wam z tą krwią. Mi na szczęście temat zupełnie obcy. Choć tak sama jak wy fiksuje gdy zrobi się bardziej wilgotno. Cały czas boję się czy wszystko bedzie ok i nic zlego się nie stanie. Najgorsze są dla mnie wieczorne ciagniecia i pobolewania jak na okres, nie wiem czy to normalne.
MamaT butkow nie widać, a jak klika się w link, pisze, że nie ma dostepu do zdjecia... Niemniej zazdroszczę talentu - ja najwyżej zaceruje dziure lub guzik przyszyje.
 
Teraz powinno być widać
 

Załączniki

  • 10285611_628816987224474_4807270242882071847_o.jpg
    10285611_628816987224474_4807270242882071847_o.jpg
    92,8 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry