reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@ikulka ja też przed ciążą brałam kwas jak mi się przypomniało,ale co dwa dni zawsze się zdarzyło. Nie raz codziennie.
Z synem zaczęłam brać od 4tyg bo nie wiedziałam, że można wcześniej.
@beata1313
Ja też kupiłam leginsy ciążowe z zapietka ocieplane za 20zl są genialne,zobaczymy jak po praniu. Jedne cienkie też ciążowe za 15zl ale te tańsze nie są tak dobre jak te za 20zl. A jeśli chodzi o jeansy ciążowe odpadaj,ja mam szerokie biodra ciezko mi dopasować i nie wygodnie.
@Aluska22 to super. Ja też nie robię testu papa ,bo mówił,że jest w porządku. Z synem też nie robiłam.

@kotomiś też widziałam te dziewczynki, masakra te matki chyba jakieś zakompleksione,że z dzieci robią takie. Nie chcę się źle wyrażać,ale robia im wodę z mózgu pokazują ,że najważniejsza uroda i trzeba dla mnie jej wszystko robić,a później wyrosną takie małe dziw..!!!
Ja wcale nie robiłam testy na HIV itp

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ikulka ja też przed ciążą brałam kwas jak mi się przypomniało,ale co dwa dni zawsze się zdarzyło. Nie raz codziennie.
Z synem zaczęłam brać od 4tyg bo nie wiedziałam, że można wcześniej.
@beata1313
Ja też kupiłam leginsy ciążowe z zapietka ocieplane za 20zl są genialne,zobaczymy jak po praniu. Jedne cienkie też ciążowe za 15zl ale te tańsze nie są tak dobre jak te za 20zl. A jeśli chodzi o jeansy ciążowe odpadaj,ja mam szerokie biodra ciezko mi dopasować i nie wygodnie.
@Aluska22 to super. Ja też nie robię testu papa ,bo mówił,że jest w porządku. Z synem też nie robiłam.

@kotomiś też widziałam te dziewczynki, masakra te matki chyba jakieś zakompleksione,że z dzieci robią takie. Nie chcę się źle wyrażać,ale robia im wodę z mózgu pokazują ,że najważniejsza uroda i trzeba dla mnie jej wszystko robić,a później wyrosną takie małe dziw..!!!
Ja wcale nie robiłam testy na HIV itp

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzie kupilas takie tanie leginsy ocieplane? Ja sie boje przez neta ze material bedzie nie taki... a w sklepie 96zl :/
 
Gdzie kupilas takie tanie leginsy ocieplane? Ja sie boje przez neta ze material bedzie nie taki... a w sklepie 96zl :/
Tu masz stronkę tylko nie wiem jak będzie po praniu z nimi. A jak ważysz około 77jak ja to od razu weź największy rozmiar ten co wysyłam,bo jest w sam raz a później dużo się rozciąga. I chociaż nie prześwituje. Fajnie się do kozaków wciąga
Link do: OCIELPLANE legginsy CIĄŻOWE ZAPIĘTKA spodnie 3XL

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline ja się tak czuję prawie codziennie.
U mnie dziś krupnik.W tygodniu gotuje tylko dla siebie bo dziewczyny jedzą w szkole i przedszkolu a mąż do domu na kolacje wraca.
Ja nadal biorę kąpiel w wannie tylko w wodzie letniej nie bardzo gorącej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też jesteście takie uczuciowe,ja jak oglądam maje sablewska jak robi przemiany kobiet i placze [emoji3] ogólnie zawsze mnie wzruszal płacz itp,ale bardziej łezka mi się krecila

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiiktoriiaa ja dzwoniłam w zeszłym tygodniu. Kobietka w recepcji pytała o dzień ostatniej miesiączki i wyznaczyła termin. Z tego co liczyłam będzie to 11 tc 4 dni. Tyle ze ja nie znając lekarzy nie umawiałam się do konkretnego. Pewnie jak bym podała nazwisko to z terminami byłby mniejszy wybór. Ze względu na wiek 35+ mam badania bezpłatne.

Aftk &&&& za wizytę

Kurektyna dużo zdrówka, niech szybko Cię choróbsko opuści!

marii19 specjalnie dzwoniłam tam do centrum zapytać kto będzie robił te badania- dr Baś-Budecka. Mieszkam w małym miasteczku w powiecie wieruszowskim. Do Łodzi mam kawałek bo ok. 130 km.

Widzę ze temat ubrań ciążowych na topie. Ostatnio w ciuchach dorwałam jeansy ciążowe za całe 2 złote. Ale na razie czekają. Póki co mieszczę się w swoje "zwykłe" ciuszki.
 
Do góry