reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Jasne, rozumiem. Człowiek raz się sparzy to później nie ryzykuje. Ja miałam wypadek, córka była w cybexie i NIC kompletnie jej się nie stało, nawet nie drgnal fotelik. Moja sąsiadka tez ma cybexa ten sam model co ja i miała tragiczny wypadek na trasie, dachowala, samochód obrócił się nawet na bok. Wyjmowala dzieci od góry z auta. Synkowi nic się nie stało oprócz delikatnego siniaka na mostku od pasów. Także ja nie mam wątpliwości co do bezpieczeństwa.
Co do bezpieczenstwa też im ufam... koleżanki znajomych dziecko w cybexie pallas(taki i my posiadalismy) też bez szwanku przeżyło bardzo ciężki wypadek (jako jedyne z pasażerów miało tylko otarcia) mimo że jest w nim zle oslawiona osłona tułowia więc tu nie będę sie kłócić, ale jak już mam wydać pieniądze to od a do z chciałabym zeby fotelik był porządnie wykonany! Ostatnio pan sprzedawca w sklepie z fotelikami wprost powiedział wybierajacej fotelik że cybex ma słabe tapicerki i że tutaj idą na oszczędność... Miałam oprócz tapicerki byłam zadowolona, dlatego nie odradzam tylko mówię że ja już nie zainwestuję w fotelik tej firmy[emoji2]
 
reklama
Co do bezpieczenstwa też im ufam... koleżanki znajomych dziecko w cybexie pallas(taki i my posiadalismy) też bez szwanku przeżyło bardzo ciężki wypadek (jako jedyne z pasażerów miało tylko otarcia) mimo że jest w nim zle oslawiona osłona tułowia więc tu nie będę sie kłócić, ale jak już mam wydać pieniądze to od a do z chciałabym zeby fotelik był porządnie wykonany! Ostatnio pan sprzedawca w sklepie z fotelikami wprost powiedział wybierajacej fotelik że cybex ma słabe tapicerki i że tutaj idą na oszczędność... Miałam oprócz tapicerki byłam zadowolona, dlatego nie odradzam tylko mówię że ja już nie zainwestuję w fotelik tej firmy[emoji2]
Niestety nie trafiłam na takiego szczerego sprzedawce ;) szczescie, że trafila mi się dobrą tapicerka :) dla młodszej córki tez mam cybexa ale sirone bo jest montowany tyłem do jazdy. Niestety przy pierwszej córce nie trafiła do mnie info ze to właśnie tyłem powinny być przewożone dzieci.
 
@DigitalGirl współczuje i bardzo bardzo mi przykro [emoji24] [emoji17]

p19uflw1vekq68fq.png
 
Niestety nie trafiłam na takiego szczerego sprzedawce ;) szczescie, że trafila mi się dobrą tapicerka :) dla młodszej córki tez mam cybexa ale sirone bo jest montowany tyłem do jazdy. Niestety przy pierwszej córce nie trafiła do mnie info ze to właśnie tyłem powinny być przewożone dzieci.
Sirona mi się podoba i ma dobre oceny, myślę że to dobry wybór, ja też przy Lenie nie wiedziałam ze tyłem lepiej na szczęście nic się nam nie przytrafiło! Ale teraz już jestem mądrzejszy i chciałabym żeby moje drugie dziecko do 4 lat jeździło tyłem!!
 
@DigitalGirl, bardzo mi przykro i wspolczuje Wam ogromnie. Zycze Ci duzo sily abys przetrwala te ciężkie chwile. Pamietam jak pisalas, ze przeszly Ci o objawy i bardzo sie martwisz. Mam tak samo i jutro ide to sprawdzic.
 
Daria ja bym bardzo nie chciała mieć dziecka zimowego.Moje dwie panny urodzone wiosną i to jest fajna pora na rodzenie.Jest już ciepło a końcòwka ciąży nie przypada na najgorsze upały letnie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostalam l4 i powiedziałam w pracy. Masakra kierowniczka wnerwiona. Skad moglam wiedziec ze będzie mnie nagle bolal brzuch. Jest mi przykro bo naskoczyla na zastępcę ze wiedzial. Co on winien w ogole?
 
reklama
nie nie, mnie chodziło o sposób zapinania pasów. Że żeby było bezpiecznie to muszą być szczelnie przy ciele, a nie na ubraniu grubym.
Luska, no chociaż Ty mnie rozumiesz z tymi teoriami "przed" :blink:. Ale zobaczymy, jak sobie dziewczyny poradzą.
Nasza Niespodzianka będzie urodzona podobnie jak Tymek, Tymek z 4 lipca jest. Wiesz, nie kojarzę jakichś strasznych problemów zimą. Czy dziecko ma 5 miesięcy czy 10 to zawsze jest ten sam problem - ubieranie i rozbieranie. A przy trójce dzieci to już masakra :rofl2:. Ja juz przy dwójce się pocę czasem :rofl2:

Ja zawsze mówię, że najlepiej wychowuje się dzieci, kiedy się ich nie ma :D ja mam jedno zimowe i jedno letnie dziecko i ciężko mi określić kiedy lepiej rodzić, czy zimą czy latem. A z tym ubieraniem 2 to jest nieźle, chociaż u nas ostatnio jakoś lżej odkąd muszą stać jak żołnierze i po kolei każdemu zakładam :D najgorzej w przedszkolu.. codziennie taszczę Jaśka, a szatnia u nas pożal się Boże, jak są 3 osoby to już jest tłok, więc muszę Jaśka trzymać między nogami, a Krzysia kontrolować, bo mimo, że przebiera się sam to on maaaa czaaaas, na obiad by nie zdążył w takim tempie :D
 
Do góry