reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja już po badaniach prenatalnych i nie mam dobrych wieści:( kość nosowa bardzo mała, przeziernosc 2.5mm czyli na górnej granicy i pepowina dwunaczyniowa... zamiast 2 tętnic i jednej żyły w pepowinie - jest 1 tętnica i 1 żyła:/ teraz czekam na wyniki testu pappa ale już wiem że będzie czekać mnie aminopunkcja. Badania zamiast mnie uspokoić bardzo mnie zestresowwaly aż mi się ryczeć chciało i z tego wszystkiego nie zapytalam się o płeć dzidzi a teraz strasznie boli mnie brzuch... chyba z nerwów. Wynik z krwi za 10 dni
Słońce moje nie stresuj się. Na twoim miejscu poszlabym jeszcze do innego ginekologa. Pamiętaj że stres źle wpływa a maleństwo wszystko odczuwa. Bądź dobrej myśli. Zrób to dla maleństwa które potrzebuje twojej milosci;*
 
reklama
Cześć dziewczynki :)
Czytam Was już chyba od 200strony ale jakos nie mialam weny pisać, a i ostatnio problem z rejestracja :) postaram sie teraz juz regularnie z Wami byc;)

Zaczęłam dziś 12 tydz i choć wiele stresów za mną, to wszystko jest w porządku Dzidziuś mierzy 4,12cm;) To moja trzecia ciąża. Pierwsza to trzyletnia Hania :) łobuz jakich mało, druga niestety zakończyła się w 10 tygodniu zabiegiem.
Teraz już się mogę chwalić, przebrnęłam ten najgorszy czas :-)
Biore luteine, kwas foliowy 5mg, dodatkowo choruję na hashimoto więc hormony codziennie...
Dziś lekarz przepisała mi jeszcze Acard w związku z wysokim ciśnieniem z pierwszej ciąży.
No nic, czytam Was i postaram się pisać :)
Buziaki!
 
Katy trzymam kciuki że okaże się że badanie nie jest miarodajne i wszystko bedzie ok! A pepowina mimo swojej budowy będzie funkcjonowała prawidłowo!!!
Ja się najadłam strachu jak chyba w 16 tyg u małej nie uwidocznił się żołądek!!! To był tylko tydzień do następnego USG które potwierdziło że wszystko jest ok, ale wiem jak się drży o zdrowie swojego maleństwa i jak bolesne są złe wyniki!
Mam nadzieje że u Ciebie jak najszybciej wszystko się wyjaśni!!

ikulka świetna wiadomość!!!
 
katy83 nie stresuj się tak (tak wiemże łątwomówić) .. na usg połówkowym w 1 ciąży babka nastraszyła mnie że moja córka będzie miała wadę serca, i że pępowina jest... nie pamiętam czy dwu czy trzy naczyniowa.. w każdym razie nie taka jaka powinna być. przeplakalam kilka nocy, i moja gin zabrała mnie do jakiś profesorów od usg i okazało się że to wszystko bujda! a dziś Hanka ma 3lata i serucho jak dzwon !:D
 
U mojej siostry lekarz wykrył przepukline pepkowa. Pojechała do większego miasta i okazało się ze wszystko jest ok.
u mnie pepelowina była za krótką Ale urodziłam córkę zdrową i piękna!
 
reklama
Ja tylko na chwile..
Skontaktowalam sie z moja ginekolog w sprawie tej bakterii i kazala mi przyjechac po skierowanie do szpitala na patologie ciazy by leczyc sie dozylnie. :( mowi, ze za wczesna ciaza by lekcewazyc zdrowie moje i dzieciaczka, zwlaszcza po moich przejsciach zdrowotnych.
Coz, fajnie nie jest ale zawsze plus ze bede w dobrych rekach i wierze, ze pozbede sie tego paskudztwa raz na zawsze.
Zatem jade do niej, jutro sie poloze w szpitalu ale musze sobie jeszcze zakupic pizamke szpitalna. :o
Trzymajcie kciuki!! [emoji9]
Trzymaj sie kochana :):)
 
Do góry