reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@DigitalGirl tak mi przykro! Ściskam Cię ogromnie wiem co przechodzisz :( :( u mnie w 9tyg serduszko przestało bici pecherzyk sie zapadał :-( :(

Ja tez nie mam ochoty na wszystko co wcześniej zajadalam. Tak samo wczoraj zrobiłam ogórkową i nawet jej nie tknelam...

Zalwazylam ze od kilku dni mam dołka, boje sie ogromnie wizyty iim blizej tym mój strach wiekszy
 
reklama
Na niesmak mi pomaga rozowa guma orbit. Od kilku dni zuje codziennie. W paczce 15 listkow i jakos daje rade.
Tez sie boje wizyty. Miesiac temu bylam.

Kiedys mialam fotelik coneco. Teraz jestem zielona. A prawko robilam w wieku 17 lat. Czyli 16 lat temu. Na fiacie uno. Ze szkoly mielismy za darmo cala klasa. Nikt o jakichs fotelikach i innych cudach nic nie mowil
 
Dziewczyny, wczoraj w pracy bolał mnie brzuch więc pojechaliśmy na SOR. Skierowali mnie na patologie ciąży. Zrobili usg i okazało się, że serduszko nie bije :( dziś usg robił inny lekarz bo taka jest procedura i niestety potwierdził brak tętna. Od 2tyg chodziłam z martwą ciąża ;(
Od 10tej podają mi tabletki na otwarcie szyjki..czekam na krwawienie i skurcze. Niestety jeszcze niewiele się dzieje..brak krwawienia. Dobrze by było żeby samo się oczyściło żeby w czasie lyzeczkowania mniej ingerować. Ale tak czy siak lyzeczkowanie jest kobieczne.
Jestem w rozpaczy...to moja druga stracona ciąża..mam wrażenie, że tego nie przeżyje ;(
Tak mi przykro tule Cię mocno
 
Mycha Dinozaur boski!!! Sama bym taki włożyła!

Wg kalendarza jak już pisałam Lena powinna być chlopcem[emoji1]
Teraz wypada dziewczynka... Zobaczymy[emoji6]
Daria ja się na cybexsie zawiodłam... jeśli chodzi o bezpieczenstwo i wygodę są naprawdę OK ale tapicerka to porażka po 3 latach używania gabka wewnatrz tapicerki się poprostu sypała!!! Dlatego w moim przypadku nigdy więcej cybexa!!!

My mamy maxi cosi cabriofixpo Lenie tylko muszę dokupić bazę bo wcześniej mieliśmy auto bez izofixa... a już się rozgladam cona rynku z fotelikiow od 9kg Koniecznie tyłem do kierunku jazdy!!!
Myślałam o concord reverso jest od 0-23kg ale nie wiem że czy P się zgodzi na taki wydatek przy narodzinach malucha...

MamaT Rozalka piękne imię chodzi za mną od ciąży z Lenką, ale maż nie chce słyszeć stwierdził że wołał by do niej BABKA KIEPSKA[emoji13]

Edda... ale wieksza szansa że fotelik 4/5gwiazdek przy zderzeniu uratuje życie Twojego dziecka niż taki z 1 który nawet takiej prędkości nie wytrzyma...
A nie testowanych wolę nie testować na własnych dzieciach!!!
Poogladajcie sobie crashtesty zobaczcie co sie dzieje z niekorymi fotelikami nawet przy tak niskiej predkosci!

klusek i ogolnie wszystkie dziewczyny polecam stronę fotelik.info Tam wiele można się dowiedzieć!

Justyna Gwarancji napewno nie da ale zawsze ciut bezpieczniej!:)
Jest część fotelików które w testach bez bazy isofix wypadły lepiej niż z nią. Ale też w momencie jak zmieniłam samochód to młodej zakupiłam fotelik z isofixem[emoji16]

25_pixel Piekny psiak!!!!

o.paulina przy Lenie Feliks mi się podobał i teraz też mogłabym je wziąć pod uwagę, ale po co jak mój Luby uparł się na Bartka:)
Powinno się zdejmować ubranka żeby dobrze dociagnać uprzeż, dla maluchów dobrze się sprawdzają takie spiworki do fotelików który zapinasz już na zapiete pasy.

Chromka dobrze że okazało się że wszystko ok! Cieszymy się że jesteś z nami:)

Ja chcę do domu...jakoś tak dziś dluży mi się czas! Ale jszcze tylko 2godz!
Faktycznie musialas źle trafic. Ja mam u starszej juz prawie 5 lat i wygląda jak nowy, a prałam go już milion razy
 
DigitalGirl strasznie mi przykro :( doskonale wiem co czujesz :( przeżywałam to dość nie dawno. Żyje w strachu oby nie powtórzyło się po raz kolejny :(
Trzymaj się ! Musi być dobrze! Napewno jeszcze będzie Ci dane urodzić slicznego, zdrowego dzidziusia!
 
Dzag82 miałam na myśli to że na kursie nic nie mówiono by nie nosić w aucie kurtek i jak to się ma do zapinania pasa.
Ja to w ogóle hardcore będę miała bo obydwie córki będę musiała wozić do szkoły z maluszkiem.Ciekawe jak nam pójdzie poranna organizacja.
Dzag im mniejsze dziecko tym chyba gorzej.Dobrze że nie wypadł mi termin na grudzień heh.
Ja prawdopodobnie urodzę na początku września dopiero.
Moje córki już na szczęście sam się ubierają.Poza tym i tak rano z mężem o tej samej porze opuszczamy dom więc i on pomoże.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DigitalGirl tak mi strasznie przykro! Serce mi pęka!!![emoji24] Bądź silna!!! Myślami jestem przy Tobie w tych ciężkich chwilach!!! Ściskam Cię bardzo mocno!!!!

Daria najgorsze że ci z Cybexa umyli ręce! Mimo że jeszcze był okres gwarancji to stwierdzili że to nie podlega... prałam go kilka razy tak jak na metce... Jak im napisałm że przecież tapicerka też ma wpływ na bezpieczeństwo powiedzieli mi że mogę dokupić nową tapicerkę za 250zł...[emoji53] to wolałam dołożyć i kupić nowy fotelik...
Może miałam pecha ale się zraziłam!
Romer mojego brata był starszy a jedyne co tapicerce dolegało to delikatna zmiana koloru od słońca...
 
Jasne, rozumiem. Człowiek raz się sparzy to później nie ryzykuje. Ja miałam wypadek, córka była w cybexie i NIC kompletnie jej się nie stało, nawet nie drgnal fotelik. Moja sąsiadka tez ma cybexa ten sam model co ja i miała tragiczny wypadek na trasie, dachowala, samochód obrócił się nawet na bok. Wyjmowala dzieci od góry z auta. Synkowi nic się nie stało oprócz delikatnego siniaka na mostku od pasów. Także ja nie mam wątpliwości co do bezpieczeństwa.
 
reklama
Dzag82 miałam na myśli to że na kursie nic nie mówiono by nie nosić w aucie kurtek i jak to się ma do zapinania pasa.
Ja to w ogóle hardcore będę miała bo obydwie córki będę musiała wozić do szkoły z maluszkiem.Ciekawe jak nam pójdzie poranna organizacja.
Dzag im mniejsze dziecko tym chyba gorzej.Dobrze że nie wypadł mi termin na grudzień heh.
Ja prawdopodobnie urodzę na początku września dopiero.
Moje córki już na szczęście sam się ubierają.Poza tym i tak rano z mężem o tej samej porze opuszczamy dom więc i on pomoże.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja córkę rodziłam w grudniu, ciężko było w mrozy jeździć po starsza do przedszioła, dlatego CIESZĘ się że tym razem lato ;)
 
Do góry