reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witajcie! Nie no,nie nadrobie!!! Jeden dzien mnie nie bylo a tu tyle wpisow!!! Ja nie mam nawet kiedy tu zagladac :-( moj dwulatek pochlania mnie do reszty,a ja uwielbiam spedzac z nia czas :-) dzis bylam w pracy pozegnac sie z dziecmi, wycalowalam Je a w zamian dostalam piekne laurki :-) juz mi ich brak!!!!
Samopoczucie mam nadal kiepskie, nudnosci nie puszczaja,,moglabymnic nie jesc, ale sie zmuszam...wizyta u gin juz w pon

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mychaa jak kupujesz zestaw 3 w 1 dobrej firmy to masz w zestawie fotelik dobrze wypadający w crash testach np.u nas Britaxy czy Recaro czy choćby Graco.U Was w PL jest trochę inaczej z tymi wózkami.
Za_necia fajnie że wróciłaś.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
wiem wiem, kilka razy przerabiałam kupowanie fotelika, mam małego fioła na punkcie bezpieczeństwa dzieci ;) chodziło mi o takie wózki no name, ogrom ludzi wozi w tym dzieci
 
Dzag82 współczuję takich problemów z kręgosłupem.Jak Ty znosisz ciążę i to już trzecią?
Dzag82 ja o rozbieraniu dzieci do fotelika dowiedziałam się jak już miałam dwoje dzieci.Na kursie prawo jazdy nic o tym nie wspominano.
Dzag82 niestety masz rację bo samo ubieranie niemowlaka to czasem 20 minut zajmuje a przecież małego dziecka samego nie zostawisz w domu.A na mrozie go też trzymać nie będziesz aż Ci się auto rozgrzeje.
Ja i tak się stresuje że bejbi nasze tylko 3 miesiące będą miały w zimie.Ja mam dziewczyny z maja i czerwca to one już pół roku w zimę miały.Poza tym ja wtedy jeszcze nie jeździłam auto.Zaczęłam z musu dopiero jak wróciłam do pracy z 2 urlopu macierzyńskiego.Bałam się tego innego ruchu na drogach w UK.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anntryb ja nadal mam taki jadłowstręt.A na ból pomaga mi paracetamol z kofeiną lepiej niź sam paracetamol.
Digitalgirl bardzo mi przykro.Trzymaj się.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DigitalGirl współczuję wiem co czujesz , jak już kiedyś pisałam daje nadzieję na to,że w końcu może się udać, bo sama po trzech poronieniach udało mi się donosić synka, więc kochana nie poddawaj się naprawdę, buziaki daj znać jeśli kiedyś znów ci się uda ściskam :*

@Wiiktoriiaaa @dzag82 ja też chodzę prywatnie jak pisałam kiedyś czekam do 3 h nie ma zapisów na godz. Powodzonka wiki
 
Luska pisze:
Dzag82 ja o rozbieraniu dzieci do fotelika dowiedziałam się jak już miałam dwoje dzieci.Na kursie prawo jazdy nic o tym nie wspominano.
nie nie, mnie chodziło o sposób zapinania pasów. Że żeby było bezpiecznie to muszą być szczelnie przy ciele, a nie na ubraniu grubym.
Luska, no chociaż Ty mnie rozumiesz z tymi teoriami "przed" :blink:. Ale zobaczymy, jak sobie dziewczyny poradzą.
Nasza Niespodzianka będzie urodzona podobnie jak Tymek, Tymek z 4 lipca jest. Wiesz, nie kojarzę jakichś strasznych problemów zimą. Czy dziecko ma 5 miesięcy czy 10 to zawsze jest ten sam problem - ubieranie i rozbieranie. A przy trójce dzieci to już masakra :rofl2:. Ja juz przy dwójce się pocę czasem :rofl2:
 
reklama
nie nie, mnie chodziło o sposób zapinania pasów. Że żeby było bezpiecznie to muszą być szczelnie przy ciele, a nie na ubraniu grubym.
Luska, no chociaż Ty mnie rozumiesz z tymi teoriami "przed" :blink:. Ale zobaczymy, jak sobie dziewczyny poradzą.
Nasza Niespodzianka będzie urodzona podobnie jak Tymek, Tymek z 4 lipca jest. Wiesz, nie kojarzę jakichś strasznych problemów zimą. Czy dziecko ma 5 miesięcy czy 10 to zawsze jest ten sam problem - ubieranie i rozbieranie. A przy trójce dzieci to już masakra :rofl2:. Ja juz przy dwójce się pocę czasem :rofl2:
Dzag82 ja Cię rrozumiem w 100%, sama mam w domu 10 miesięczną pannice i ubieranie Jej to istna mordęga, zwłaszcza że Bacha nie cierpi ubierania, a co dopiero będzie przy dwójce takich szkrabow. Wolę jeszcze teraz o tym nie myslec. W końcu mam jeszcze trochę czasu, haha. A Ciebie podziwiam, i domyślam się że z trójką to dopiero będzie hardcore. Ale damy radę ;) kto jak nie Matka?!
A tak w ogóle to odkąd zostalam mamą to znienawidzilam zime właśnie przez to ubieranie, ehh...
 
Do góry