reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć Mamusie :*
Dawno mnie nie było i z gory przepraszam. Co prawda hestem na bieżąco z czytaniem ale gorzej z odpisywaniem. I z tego wszystkiego zapomniał juz co komu mialam odpisać. Dodatkowo mnie tez przeziębienie dopadło i czuje sie podle, ale domowe specyfiki muszą przegnac to chorobsko.
Co do imion, my mamy w domu juz Basię; jesli bedzie teraz synek to albo Krzyś albo Bartuś, jesli druga dziewczynka to będzie problem z imieniem. Ale na szczęście jest jeszcze chwila czasu więc na spokojnie coś wybierzemy ;)

Śliczny strój dinozaura! Masz talent dziewczyno ;)
 
Ja nikomu nie pozwalam palic u siebie. Takze wychodza na balkon albo nie pala wcale. Nie ma zmiluj. Nigdy nie palilam i dobija mnie zapach fajek
 
U mnie bedzie dosc nietypowo, po dziadku mojego meza Feliks, Felek, Feli, Feluś. A corka Zosia, Zoś, Zosienka, Zocha :D te imię trzymam od czasow szkolnych, gdy mialam 13lat i kreowalam swoja przyszlosc :)

To w fotelikach trzeba ubrania wierzchnie dziecku zdejmowac? Zima?! Jak to jest, wytlumaczcie mi..
 
Ja nikomu nie pozwalam palic u siebie. Takze wychodza na balkon albo nie pala wcale. Nie ma zmiluj. Nigdy nie palilam i dobija mnie zapach fajek
ona u mnie nie paliła, ona tak śmierdzi , bo ciągle jara u siebie w domu i już cała jest przesiąknieta tym dymem tak jak jej dom, jak ja tam pójdę na chwilke to cała śmierdzę
 
U mnie bedzie dosc nietypowo, po dziadku mojego meza Feliks, Felek, Feli, Feluś. A corka Zosia, Zoś, Zosienka, Zocha :D te imię trzymam od czasow szkolnych, gdy mialam 13lat i kreowalam swoja przyszlosc :)

To w fotelikach trzeba ubrania wierzchnie dziecku zdejmowac? Zima?! Jak to jest, wytlumaczcie mi..
mi się wydaję, że jak dobrze pasy się zepnie na ścisk to nic się nie stanie, ale fajne są takie pasy jak oni mają, a większość fotelików tylko ma na rączki a na klatce nie ma pasa inaczej też jest jak małe dziecko tyłek do kierunki jazdy jedzie to jest bezpieczniejsze i tak powinno się mieć fotelik
 
Foteliki temat rzeka... nigdy te z zestawów 3w1!

Ja właśnie wróciłam ze spaceru i z zakupów, wszystko mnie boli, pchanie wózka po tych zaspach jest gorsze niż 3h na siłce!
 
My mamy fotelik BeSafe. Nasz synek prawie dwa lata jeździł tyłem do kierunku jazdy ;) co do zapinania pasów w zimie to jeśli pokonujemy krótkie trasy np do sklepu to po prostu mocno ściskamy pasy a jeśli czeka nas dłuższa podróż to zdejmujemy synkowi kurtkę. Poza tym można rozpiąć kurtkę/kombinezon tak żeby pasy przylegały do ramion a kurtka była na pasach
 
reklama
Dzien dobry , wybaczcie mi moja nieobecność ale miałam gorszy dzien[emoji4] wy tu juz o zakupach [emoji15]
Ktos mi powie czemu ikulka pojechała do szpitala? Zdiagnozowali w koncu co to jest?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry