reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Pewnie ze moja noga juz tam nie stanie!!
Chodze prywatnie, ale po ostatniej wizycie chcialam skonsultowac opinie dr i liczylam tez ze zalatwie darmowe badania. Nie bylo warto!!! Pozdrawiam Was gorąco i zycze duzo zdrowka dla Was i waszych dzidziulkow. Buziaczki

Napisane na GT-I8200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ikulka wszystko będzie ok zobaczysz :* a co do teściowej to serdecznie współczuję.. co za babsztyl, nawet jak tak kurde myśli to się baba nie potrafi w język ugryźć?! :/

@atfk 3 majcie się dzielnie dziewczyny !!!

@ratatujek jak wizyta? chyba, że już pisałaś a ja przeoczyłam w tym gąszczu postów :)

@za_necia11 awww słodziak, ale że u 4cm bobasa widać już czkanie?! szok !

@Chromka92 gentetyczne można wykonywać między 11tyg a 13 tyg 6 dniem. No i warunek jest taki że dzieciaczek musi mieć minimum 4cm do oceny przezierności.

@o.paulina powiem Ci szczerze, że alko bym nie tknęła w ciąży, ani kieliszka wina, ani pół piwa, nie ma opcji. Co do pleśniowych - to bezpieczne są pasteryzowane i potwierdzona pasteryzacja na 100% jest w serach Turek - także śmiało można jeść :)
 
a co do wieści u mnie... dziś skończyłam 10tydz i od kilku dni się martwię... od mniej więcej niedzieli zmniejszyły mi się znacznie objawy ciążowe. Piersi bolą tylko jak je porządnie przycisnę, a wcześniej bolały mocno, mdłości bardzo rzadkie. Oczywiście cały net mówi, że jak jest zanik objawów to poronienie zatrzymane i się naschizowałam :( usg dopiero za 2 tyg.

Czy to możliwe, żeby mi już przechodziły objawy? Nie za wcześnie?
 
Digitailgirl pewnie że objawy już Ci mogą łagodnieć.Nie ma co wciskać sobie złych scenariuszy.
Ja też dziś nic nie czuję ale cieszę sę z tego bo już mam dosyć tych wiecznych mdłości.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DigitalGirl też myślę jak Luska. Niektóre babeczki w ogóle nie mają żadnych uciążliwych objawów, to co one mają sobie myśleć? :) Bardzo prawdopodobne, że u ciebie zaczynają łagodnieć, ale może być tak, że zaraz się znowu nasilą..
Ja np jestem w 8 tyg, wczoraj czułam się paskudnie, a dziś jak okaz zdrowia, bez mdłości, bólu podbrzusza czy piersi..

@ratatujek właśnie, jak wizyta?
 
Masz pewnie bakterie tak jak i ja mialam (przy takim samym wyniku moczu). Dostalam antybiotyk i juz jest u mnie czysto. :) z posiewu wyjdzie co za bakteria i jakie antybiotyki ja zwalcza.
qrqf
Ja normalnie w poprzednich ciążach jadłam camembert :D BAAA NAWET ser z niebieską pleśnią na pizzy ! i zyjemy z dziećmi ;) ważny jest umiar, a wino czerwone jest zdrowe ogólnie :)

Z tym się nie zgodzę ilu lekarzy pytałam w ciązy to nie dotyczy. Normalnie można po jedzeniu lekkim! iść na wyniki. Tylko glukoza jest obwarowana że musi być naczczo

@Andi77 :surprised:Co za koniował !!! :szok: nie mogę wyjść z szoku! chyba bym co mam pod ręką go pierdzielneła w ten pusty łeb ! No jak tak można, powiedz że na kolejną wizytę pójdziesz do innego ginia.

@anntryb przykro ale z drugie j strony ważne że jeden maluszek zdrowiutko się chowa <3
ale taki cukier zwykly tez może skoczyć moj syn tak miał po kakao

@Andi77 ale idiota

@o.paulina ja nie lubię sie uzalac nad sobą i nie lubię jak ktoś za mnie coś robi, sprzątam i nie wykorzystuję męża. Jak z synem kazali mi leżeć z tym krwiakiem to już musiałam i teściowa myła mi podłogi to myślałam,że szlak mnie trafi jak nie wiem :/ lubię po swojemu ;)
 
a co do wieści u mnie... dziś skończyłam 10tydz i od kilku dni się martwię... od mniej więcej niedzieli zmniejszyły mi się znacznie objawy ciążowe. Piersi bolą tylko jak je porządnie przycisnę, a wcześniej bolały mocno, mdłości bardzo rzadkie. Oczywiście cały net mówi, że jak jest zanik objawów to poronienie zatrzymane i się naschizowałam :( usg dopiero za 2 tyg.

Czy to możliwe, żeby mi już przechodziły objawy? Nie za wcześnie?

Hej doskonale Cie rozumiem. Tez nie mam juz zadnych objawow. Na poczatku bylam jeszcze zmeczona i mialam bolace, powiekszone piersi. Od ponad tygodnia juz wszystko przeszlo. Nawet piersi nie sa juz nabrzmiale. Jestem przerażona. A USG dopiero 19tego. Nie wiem jak wytrzymam do przyszlego czwartku. W glowie najgorsze wizje.
 
reklama
Do góry