reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Noooo a u mnie już na bogato... zaczęły się smaki hehe;) dzisiaj musiałam sobie kupić lody Ale oczywiście nie byle jakie tylko cytrynowe... no nie dało rady wytrzymać bez nich. Byłam w jednym sklepie nie było to kupiłam truskawkowe zjadłam trochę i stwierdziłam że to nie to. Poszłam do drugie i całe szczęście były. Zajadalam je i cieszyłam się jak głupia. Ale bym ich nie popuscila.
 
reklama
Mam pytanie odnośnie zwolnienia bo lekarz wypisal mi zwolnienie (rodzinny) do 23.12 a byłam później u gina i dał mi zwolnienie od 23.12 z datą wystawienia 22.12 myślicie że może tak być czy się doczepia?
 
Cześć Dziewczyny,
Witam po świętach! U was wieje a u mnie dzikie sniezyce, na święta nas tak zasypalo, ze to co zapamiętam najbardziej to wyciąganie z zasp śnieżnych moich przyjaciol[emoji23]

Ja umówiłam sobie pierwsze usg na 12 stycznia. Zacznę wtedy równo 8 tydzień wiec mam nadzieje, ze zobaczę co chce zobaczyc[emoji4]
W pierwszej ciazy poszłam na usg za wczesnie i tylko najadłam sie stresu, teraz chcialabym tego uniknąć.

Moja córcia ma prawie 10 lat, póki co nikomu nie wygadała jeszcze, ale bardzo sie cieszy i obiecała ze bedzie pomagac[emoji85][emoji12] ciekawe, zobaczymy:) ale pomocą nie pogardzę bo jesteśmy tu we trójkę sami, żadnej rodziny. Mama moja ma przylecieć w maju na komunie córki, wtedy juz w sierpniu nie da rady... No cóż, taki los imigranta[emoji6]

Tez nie daje rady sie tu tak żywo udzielać, mówiąc szczerze ledwo nadrabiam bo cały czas normalnie pracuje i tak zamierzam jak długo sie da,
Witam serdecznie nowe sierpniowki!

Mój termin wg OM to 31 sierpień, wg lekarki 26/27, zobaczymy co powie na to usg[emoji4]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kolis ja tez czuje się jak na kacu i ciągle pije, mam tak od początku ciazy
@emikka moj syn wybrał Marcel lub Julka mnie obojętne aby zdrowe
@Nusia123 ile masz tam hibiskus,prawie w kazdej jest 0.3 to znikoma ilość nic sue nie stanie ja tez takie pije, tak samo czarnej nie mozna za dużo. Wszystko z umiarem
 
Ja kolejne usg będę miała dopiero 1 lutego chyba że nie wytrzymam i pójdę zajrzeć do malucha wcześniej
 
Dzień dobry. Witam zapracowane i odpoczywajace mamy. Ja w pracy. Noc ciężka, prawie nie spałam- mąż mial jelitowke.Nie wiem jak tu wysiedze 8 h ...bo normalnie oczy mi się zamykają same.
Ja jestem umowiona na badania prenatalne 20 stycznia, będę wtedy w 12 tyg.
Co do terminu. .to ja też nie wiem czy będzie bobo faktycznie z sierpnia, będę miała 3 cesarke a z tym to jest różnie☺. Tym bardziej ze to będzie szczyt sezonu urlopowego
A tak swoja droga to ja się jeszcze wybieram w pierwszy weekend lipca nad morze. .. a co.
 
reklama
Hej dziewczyny a mi wszystkie uciążliwe dolegliwości ustąpiły... zero mdłości , wymiotów i plamień :-) Biegam tylko siku co chwila i piersi mnie bołą. Taką ciaze to ja rozumiem... :-) Obym tylko nie zapeszyła ;-)
 
Do góry