reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Emika ja nie mam juz tych plamien kochana i czuje sie bezpieczniej z progesteronem nawet psychicznie troche glupio ci powiedzialy moja jest bdoswiadczona lekarka powiedziala ze ten hormon jest bardzo potrzebny przy plamieniach lub rozowym sluzie bo zapobiega poronieniu! Moze 9 stycznia popros o nie?:)

Hmm tez sie wahałam, ale podparly to oby dwie jakimś nowymi ustaleniami, badaniami kongresami. Chyba jej uwierzyłam ze jak ma być dobrze to bedzie i bez tego :) No póki co nie mam juz tego śluzu jak do kolejnej wizyty sie pojawi pewnie polecę do jakiegoś lekarza, który zaleci branie, ale moze wytrzymam do kolejnej wizyty... ale dzięki Kochana za troskę :* :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas już od prawie 5 lat ustalone, że dziewczynka to Maja. Juz mi takie dwa "prawie Majki" biegają po domu :laugh2:. Chłopak nie wiem, mąż przy ostatnim dziecku chciał Eryka, to może... Jeszcze trochę czasu mamy.
No pewnie. ..czasu mamy sporo . Na pewno coś pięknego wybierzemy.
 
Do tej pory nic więcej się nie działo więc cierpliwie czekam. Jakby się sytuacja zaostrzyła to pojadę do szpitala niech mnie zbadają. Z doświadczenia wiem, ze profilaktycznie często kładą na oddział, a ja niestety nie mogę sobie pozwolić, ze względu na Syna.
Ja tez bylam w tamtym tyg na ip z plamieniem chcialy zostawic nie zgodzilam sie2 dzieci w domu nast dnia prywatnie moja gin usg zrobila wszystko ok i duphaston 2 tyg potem luteina :)
 
Hmm tez sie wahałam, ale podparly to oby dwie jakimś nowymi ustaleniami, badaniami kongresami. Chyba jej uwierzyłam ze jak ma być dobrze to bedzie i bez tego :) No póki co nie mam juz tego śluzu jak do kolejnej wizyty sie pojawi pewnie polecę do jakiegoś lekarza, który zaleci branie, ale moze wytrzymam do kolejnej wizyty... ale dzięki Kochana za troskę :* :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Emiko kochana wytrzymasz! Jakby cos lec na ip i oszczedzaj sie :) trzymam kciuki jestesmy na tym samym etapie ciazy :) ciekawe co tam siedzi?:)
 
Ja Cię kręcę ale produkcja postów! Witam wszystkie nowe mamusie. Po pewnym czasie zacznę kojarzyć kto jest kto :)

@emikaa też mam dużą różnicę między OM a pomiarem z usg. A co do Duphastonu to tak jak już Ci Niusia pisała - prawidłowy poziom progesteronu jest konieczny do podtrzymania ciąży.
Jakaś dziwna ta lekarka - takie stwierdzenia...

Mi wg OM też leci 9t, ale nudności raz są raz nie ma. Czytałam wasze wypowiedzi nt. terminu porodu. Wcale się nie zdziwię jak będę lipcówką - starsza wyskoczyła w 38 tyg.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też macie takie pragnienie ? Ja pije prawie cały czas wode niegazowana i gazaowana, choć wcześniej gazowanej nie ruszyłam, herbatki najróżniejsze jakie tylko mam, rosół Mamy. Dzisiaj w akcie desperacji nawet woda od kiszonych ogórków wypita
 
Dorotea, o! moja pierwsza wizyta tez 5 stycznia :blink: Właśnie dzisiaj przełożyłam z 13-go, bo się termin zwolnił.

Mamaa03, witaj :blink:

Mamaa03, MamaT, KOKO, Luska, Miodulka, Atfk - klub potrójnych mam założymy :laugh2:
Maaatko, ale nas dużo potrojnych :szok:

Mnie dokładnie tak jak Luśce nie spieszy się do sierpnia :-p. Mój Wituś ma ledwo roczek, musze maksymalnie dużo czasu z nim jeszcze spędzić, tak szybko nam się Niespodzianka na głowę zwaliła ;-) ;). No i wiem już, że będzie ciężko. Jak by nie było to trójka Maluchów w domu...


O rany!! To dokładnie jak mój Starszak :tak:. Termin był na 4 sierpnia, a szybkie wyciąganie go było 4 lipca. Oby teraz jednak w terminie normalnie urodzić.

Ja powiedziałam jedynie moim rodzicom. Nawet u ginekologa jeszcze nie byłam, to tak jakby ciąży nie było jeszcze :rolleyes2:. Do wczoraj bałam się nawet betę zrobić, tak się bałam ze coś jest nie tak. Ale właśnie przeczytałam dzisiejszy wynik online - 12689 :blink:. I tak powoli zaczynam myśleć, że może jednak pomimo zafundowania zarodków promieni rentgenowskich, to może jednak dobrze się rozwija. Może będzie baba. Baby są twarde ;-) ;). Ale i tak pewnie do końca ciąży będę się bała o to...

Ja z dwójką dzieciaków w domu, nie mam tyle czasu na forum ;-) ;). Jeden ma wakacje od przedszkola, a drugi się właśnie dostał do żłobka :laugh2:. Dzisiaj umowę podpisałam. Cud się zdarzył. Juz mi serce pęka... :-( :( Ale co zrobić. Taka kolej rzeczy.
Ja tez trzeci dzidzia !! :):):)
 
reklama
Do góry